Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 13.8.2018 23:11 - Gine

Vzhledem k oslavám lgbt...

Ano, pořádný gay Macho man má vždy obřezaný penis a v něm PA! Ale to není to, na co se ptáš Gine!

reagovat 14.8.2018 05:57 - Tony

13.8.2018 22:40 - Adminnakluky

Dám ti link, můžeš si tam...

Jestli tam má Mr Zkoumal falešné profily, napiš je! Bude potrestán.

reagovat
13.8.2018 23:02 - Gine

reagovat 12.8.2018 17:00 -...

To není cenzura internetu, přečti si co říká zákon a týká se to tebe

reagovat
13.8.2018 23:11 - Gine

Vzhledem k oslavám lgbt...

Ano, pořádný gay Macho man má vždy obřezaný penis a v něm PA! Ale to není to, na co se ptáš Gine!

odpovídám:

Zkoumale, zase blábolíš.

reagovat 14.8.2018 06:34 - Tony

Jestli tam má Mr Zkoumal...

Nejsem bonzák. Tam s mě Zkoumal křivě pomlouvat nedovolí. To si dovoluje pouze na jediném serveru. Tady.

Solgar 7

reagovat 14.8.2018 12:58 - Steve

Moc tady pánové anonymní nejste, i když píšete mimo nick ... To jen abyste jako věděli. Admin vidí každou IP ze které tu píšete.

reagovat 14.8.2018 13:04 - Tony

Moc tady pánové anonymní...

Pokud někdo píše přes darknet, tak ji nevidí, ani ho nemůže zablokovat. Na to má prostředky pouze policie, aby se na takového zaměřila a dohledala ho.

reagovat 14.8.2018 18:35 - Anakin

Pokud někdo píše přes...

Zde je jasně vidět Gin,a jeho mentální pochody. Na jednu stranu modrý Tonda Vlas, na druhé straně Darth Wader a temné síly darknetu, aby mohl škodit.

reagovat 14.8.2018 18:43 - Anakin

Pokud někdo píše přes...

"Darknet", který funguje přes Tor nebo I2P.[3][4] Primárně funguje jako černý trh, pro prodej nebo zprostředkování transakcí zahrnujících léky, kyber-zbraně,[5] zbraně, padělané peníze, údaje z kradených kreditních karet, padělané doklady, nepovolené léčiva,[6] steroidy[7] a další nelegální zboží, ale i zboží legální.[8]
Ještě něco tam chybí... A to je to, pro co to gina tak fascinuje...

reagovat 14.8.2018 18:44 - Anakin

"Darknet", který funguje přes Tor nebo I2P.[3][4] Primárně funguje jako černý trh, pro prodej nebo zprostředkování transakcí zahrnujících léky, kyber-zbraně,[5] zbraně, padělané peníze, údaje z kradených kreditních karet, padělané doklady, nepovolené léčiva,[6] steroidy[7] a další nelegální zboží, ale i zboží legální.[8]
Ještě něco tam chybí... A to je to, pro co to gina tak fascinuje

reagovat 14.8.2018 20:05 - Tony

"Darknet", který...

Kdybych tu nebyl kvůli manipulacím mistra Zkoumala nespravedlivě bloknut, tak dodnes nevím, že nějaký darknet existuje. Já ho nikdy neužíval kvůli nějakému utajení, nemám proč. Používal jsem ho pouze kvůli tomu, abych obešel nespravedlivou blokaci. Došlo mi, že mistr Zkoumal používá ten darknet také, proto ho nelze zablokovat.

Admin, když zjistil, že mistra Zkoumala blokovat nelze, tak si to chtěl ulehčit a blokoval mě, poškozeného. To mě donutilo používat darknet, o jehož existenci bych jinak neměl ani potuchy.

Takže, ml se jenom chvástal a vůbec žádný hacker není, jak tu tvrdil, když nedovede obejít zdejší blokaci, kterou tu před 8 lety společně s JC vyfasoval.

S tou dvojkou byla aspoň sranda.

reagovat 14.8.2018 22:17 - jak to víš

Kdybych tu nebyl kvůli...

že používá darknet? On to tady psal?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *