Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 20.7.2018 18:01 - Tony

Dotaz- zkopírováno: Velký...

Ještě jednou.

OBŘÍZKA BEZ ŘÁDNÝCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ JE FETIŠ!!!

Jsou různé fetiše, některé jsou neškodné, některé jsou komické a některé jsou velmi škodlivé. Já se ani nestavím proti všem cirkumfetišistům ale pouze proti těm, které postižený Hannes Moser, kterému byla jeho předkožka amputována v jeho pěti letech nazval AGRESIVNÍ CIRKUMFETIŠISTÉ. Jak vidno, na tomto fóru jsou hned dva.

Například www.emimino.cz

reagovat 20.7.2018 18:17 - Tony

Tak jsem něco googlil a našel jsem ho, kopčím:

Cirkumcize, neboli obřízka je relativně malý chirurgický zákrok, při kterém je odstraněna předkožka penisu. V současné době ji muži postupují z různých důvodů – mohou být náboženské, zdravotní, nebo hygienické, většinou jsou kombinované. Existují výzkumy, ve kterých je prokázáno, že ženy považují sex s obřezaným mužem za příjemnější. Po obřízce se nijak nezmenší citlivost penisu ani není omezena schopnost dosáhnout orgasmu. Zákrok se běžně provádí v místním umrtvení, je možné ale operovat v celkové anestezii (mnoho mužů volí tento postup, kdo by se jim divil?). Po zákroku je intimní funkce penisu omezena zhruba na měsíc, po této době už je možné mít sex. Cena obřízky se pohybuje kolem 15.000 Kč.
...........................................................

Patnáct tisíc v kešeni po odečtení daně a nákladů za to stojí.
Dvě vety tam mnejsou pravdivé, buďto je pan primář sám obětí cirkumfetičistické propagandy nebo nepokrytě lže, když píše že amputace předkožky neovlivní citlivost penisu a že ženy s obřezaným vnímají sex příjemněji. Pravý opak je pravdou.

reagovat 20.7.2018 18:31 - Petr

Jak tak hledám, narazil jsem na stránky- obrizka-chlapcu-cz0.cz. Kdo Vás oprávnil, abyste si tam dával příspěvky a názory zde napsané? Je to protiprávní.

Solgar 7

reagovat 20.7.2018 18:32 - Tony

Ale na emimino z Vás mají...

Odstranění předkožky se rovná odstranění víček. Neznám ženu, která by si nechala odstranit víčka.

reagovat 20.7.2018 18:34 - Tony

Jak tak hledám, narazil jsem...

Ukládám si tam pouze své vlastní příspěvky. Nekopíruju tam žádné cizí příspěvky. Své vlastní příspěvky si mohu dávat kam chci.

reagovat 20.7.2018 20:03 - Antidžin

to není výmluva to je fakt....

Něco jako slepé střevo, je také součástí těla,
A krční a nosní mandle, bradavice pihy a předkožka tvořící fimozu a znemožňující zdravý sexuální život, neostříhané špinavé nehty a upocený ochlupení tlustých startů, sádelnaté břišní laloky, padající víčka, různé novotvary, plísně , kvasinky a zkažené zuby, nic nebudeme léčit ani odstraňovat A NEBO ANO,, ALE KROMĚ PŘEDKOŽKY, NEBOŤ TAK ŘEKL GIN!

reagovat 20.7.2018 20:34 - Tony

Něco jako slepé střevo, ...

To je stupidní napadnutí. I to slepé střevo, pokoj je zdravé má v těle svůj význam. Fimóza sama o sobě není vůbec důvodem ke zmrzačující amputaci předkožky.

reagovat 20.7.2018 21:05 - nechápu jak můžeš srovnávat

Něco jako slepé střevo, ...

bradavice a mandle.
Bradavice je způsobena kožním papilomavirem HPV přenáší se např krví

mandle slouží v těle jako filtr, který zachycuje viry a bakterie

reagovat 22.7.2018 00:27 - Tony

bradavice a...

Normální člověk nechápe, ale holt myšlenkové pochody mistra Zkoumala jsou takové.

reagovat 22.7.2018 13:51 - Jahoda

fimoza je vyléčená!
Přes dva roky jsem si nemohl stáhnout předkožku přes žalud a nyní je vše zase po staru...nejdřív jsem práškama,dietkou a cvičením stazil cukk a zbavil se banalitidy a když není banalitida,fimoza za několik měsícu ustoupí sama,tudíž takové ty učené řeči,že jediné řešení je jít pod kudlu jsou blábol.
No....jsem opět v normálu....dole zdravý a hlavně celý!
Jenže toto se netýká chronických diabetiků ...pokud mají chronickou fimózu a banalitidu ,potom jedině šmik a obřízka...to zabere.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *