Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 18.6.2018 08:50 - Martin

Udělejte dotazník: jste obřezaný? Pomohlo vám to? Líbí se vám to? Nelíbí? Máte s tím problémy? Nechali byste obrezat dítě? Myslíte, že je to zdraví prospěšné? Je to dobré nebo špatné? Rozdejte ho lidem a uvidíte.... 95 procent vám odpoví, že není a nenechali...pak budete moci klidně a bez nervů spát, zbylých pět procent napíše, že jim to pomohlo a nad těmi klidně můžete mávnout rukou....

reagovat 18.6.2018 10:38 - Tony

Ale notak Tony, vy máte...

Tyto případy jsou zadokumentované a známé. Žel už jsem zapomněl jméno toho doktora a kde jsem to vlastně četl. Já svou osvětu nedělám vůbec agresivně. Trochu agresivně píšu jen tady na doktorce, protože tu jsou agresivní cirkumfetišisté i když mezi nimi vyniká pouze jede, který tu však píše pod rozmanitými mužskými i ženskými nicky.

reagovat 18.6.2018 10:44 - Tony

Udělejte dotazník: jste...

Takový dotazník už na netu byl ještě v dobách, kdy jsem byl rezistentním cirkumfetišistou. Zavedl ho jakýsi Marek Hron. Pamatuju jednu odpověď, zda by měli být všichni kluci obřezáni. Jeden tam odpověděl: "Jsem cirkumfetišista a proto jsem přesvědčen že by všichni měli být obřezáni. Ideální věk pro obřízku je těsně před začátkem puberty."

Solgar 7

reagovat 18.6.2018 10:50 - Martin

Kde se vůbec vzalo slovo cirkumfetišista? Nebo vítač, kývač, Pražská kavárna....sami si vyrábíme virtuální nepřítele.... Nevím co více dodat, mně osobně obřízka pomohla a byl bych rád, kdybych ji měl už dávno...ano klidně ještě před pubertou. Osvěta potřebná je...ale musí se dělat na základě něčeho...nejde říci něco jsem někde četl....není to důvěryhodné...navíc určitá agresivita otravuje nakonec i ty, kteří by se obrezat nenechali....stokrát nic umořilo volá...

reagovat 18.6.2018 11:00 - Martin

...vola.... A dotazníky na netu jsou k ničemu, tam budou psát anonymní hlupáci a to třeba i několikrát zasebou...normální seriózní výzkum na ulici...domluvte se s nějakými studenty medicíny ať je to v rámci nějakého studentského projektu / výzkumu....budete to potom mít černé na bílém...navíc ty výsledky by určitě zajímavé byly.

reagovat 18.6.2018 11:51 - Tony

Kde se vůbec vzalo slovo...

Nevím, já ho poprvé viděl v tom dotazníku od Marka Hrona. Osobně jsem dlouho váhal to slovo vůbec používat, protože mi nebyl jasný jeho přesný smysl. Intaktivističtí kolegové ho používají zcela běžně. Dle mne má to slovo smysl velmi široký. Od cirkumfetišismu pouze náboženského až po cirkumfetišismus čistě deviantní.

Já si také před 5 lety myslel, že se dají určité věci řešit pouze obřízkou. Dnes vím, že je tomu zcela jinak.

Jinde píšu umírněněji, ale tu na doktorce mám kvůli zdejšímu osazenstvu rétoriku jak na orientálním trhu.

reagovat 18.6.2018 11:56 - Tony

...vola.... A dotazníky na...

To že dotazníky na netu nejsou k ničemu mi došlo. A na ulici se ptát stydím. Zeptal jsem se totiž jedné mladé servírky, co si o tom myslí. Nejenom že mi odmítla dát odpověď ale poté, po celou dobu mé náštěvy toho podniku se na mě dívala velmi šišatě. Příště jsem tam už radši nešel.

reagovat 18.6.2018 22:19 - to jsou

Kde se vůbec vzalo slovo...

blbečkovské nálepky neboli nadávky, co primitivové typu Okamury dávají lidem, co nemají rádi. Nakonec takovou nadávkou je třeba i ta "pražská kavárna". Furt lepší než hospoda nebo kořalna, kam chodívá ten, kdo tohle označení vymyslel. Nadávat lidem, takto je nálepkovat, to je znak značného primitivismu. Typicky to dělají ideologie a jejich stoupenci. Ti lidé potlačí to málo uvožování, co přece jen trochu mají, místo toho jen omílají svoje fráze. A nálepkování k tomu primitivnímu stylu patří.

reagovat 18.6.2018 22:26 -

blbečkovské nálepky neboli...

bych nečekal, že ideologie a vymývání mozku se může týkat i takových věcí, jako je obřízka. Nejen zdejší diskuze mě přesvědčila o opaku. Je zajímavé, že někdo dokáže obětovat svůj život jen tomu, že dokola píše práznou ideologii, která je jen manipulací, lží, překrucováním. Obětuje tomu veškerý svůj čas, nejspíš i dost času pracovního, ale veškerý čas, co má volno. Jiní lidé mají koníčky, záliby a zájmy, ale někdo ne. Přitom ta pseudoargumentace má tak leda hospodských keců, když už má někdo hodně upito nebo je notorik, nebo jako bavit se s nějakým komunistou. Nejlépe dělnickým kádrem. Znal jsem jednoho, původně dělnický kádr, poté dělal příslušníka SNB. Povahově nebyl zlý, ale inteligence nižší, naprostý omezenec. A hlavně vymytou hlavu komunistickou-esenbáckou ideologií. Protože mezi komunisty bylo či je zas dost lidí, kteří sami o sobě jsou chytří, mají rozhled, nicméně z nějakého důvodu se drží té ideologie. Za totality ale bylo plno takových dělnických kádrů, nebo někdo kdo tzv. "vystudoval" a pak dělal vojáka z povolání. Tyhle lidi, přes svoji omezenost a značný primitivismus nebyli zcela hloupí. Pod čepicí sice neměli, ale za svoji službu režimu byli velmi slušně placeni, vzhledem ke své neschopnosti měli takto několikanásobný příjem. Ale dokážou být lidi, co se dají na ideologii, a přitom z toho nemají žádné peníze, prostě totální fanatici. Dokonce jsou schopni i investovat nemalé peníze, ale dají-li tomu veškerý svůj čas, tak to je taky velká investice.

reagovat 18.6.2018 23:35 - Tony

blbečkovské nálepky neboli...

Milý pane no

jste úplně vedle jak ta jedle. Není to nálepka a okamurovština, v tom jste úplně vedle jako ta jedle.

Obřízka provedená bez jasně daných relevatních důvodů JE FETIŠ!!!

Kdo tento fetiš provozuje a schvaluje nebo v tom má jakékoliv zalíbení JE CIRKUMFETIŠISTA!!!

Je prokázáno, že tímto fetišem trpěl už člověk jeskynní. Boj proti mrzačení pohlavních orgánů amputací předkožky je čistě etickou záležitostí a nikdy nemůže být ideologií. Vaše nejapné příspěvky dokazují, jak hluboce jste v etické oblasti klesl. Osočování a bláboly zcela z cesty. V jedno konkrétním osočení mé osoby jste dokonce překonal mistra Zkoumala. Tři roky jste tu měl pauzu a po třech letech se z vás vyklubalo toto.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *