Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 20.5.2018 19:35 - Tony

Do toho, cos udělal vůbec nekecám, pouze to kritizuju z hlediska postižených, jiní o tom mluvili jinak.

Milý Matěji, dle tvého agresivního vyjadřování jsí pouze další nepovedený fejk mistra Zkoumala, takže další nepovedená báchorka z tvé strany.

reagovat 21.5.2018 01:43 - Sorry ale,

Do toho, cos udělal vůbec...

a ty sám jsi postiženej? Určitě ne obřízkou a kritika z hlediska "postižených" TY MÁŠ OD POSTIŽENÝCH NĚJAKÉ MANDÁT?. ...
Sorry ale, co to je? Je pozoruhodné, že ty o nich víš, ale oni sem nikdy nic nenapsali.
Až budeš ty sám postižený obřízkou, tak můžeš sdělit veřejně své dojmy, což neděláš naopak, ale vyjadřuješ potřebu počmárat veřejný prostor, podepsat se či jinak "zvěčnit" na veřejném místě, což již ale pociťují převážně lidé nevzdělaní, málo bystří, mladí, nezkušení či v kultuře málo zběhlí. Dále potřebu zvěčňovat se na zdi mají POSTIŽENÍ i TOURETTEŮVÝM SYNDROMEM....

reagovat 21.5.2018 04:35 - Tony

a ty sám jsi postiženej?...

Psali tu, ale byli vždy agresivními cirkumfetišisty slovně kamenováni, proto do jámy lvové jako je doktorka nechodí. Před 4 lety jsem se rozhodl, že budu advokátem těch postižených na internetových diskuzích. Sám jsem byl kdysi cirkumfetišistou, ale když jsem zjistil o co ve skutečnosti jde jde, tak jsem ten cirkumfetišismus začal těžce nenávidět.

Solgar 7

reagovat 21.5.2018 07:50 - Tony

Ještě jednou - zmrzačující amputace předkožky - obřízka je primárnéí zlo, se kterým začal už člověk jeskynní.

reagovat 22.5.2018 18:33 - sardanapal*

Tady snad mají někteří v palici nasráno a možná nejspíš ani to ne ...
Ať se každé řeže , jak chce ...
Ale zeptám se - necháte své dítě tetovat , roztahovat ušní boltce , propichovat obočí a frńák atd. ?
No , do patnácti snad ne ?
A s tím opižláním , by se mělo zacházet podobně (pokud zdravotní okolnosti nedovolí jinak) .

reagovat 22.5.2018 18:51 - Tony

Tady snad mají někteří v...

Tony, slíbil jsi, že nebudeš klít!

reagovat 22.5.2018 19:16 - Obřízka

Mužská obřízka na plastické chirurgii v Brně
Uvažujete o obřízce z důvodu hygienických či jiných? Rádi Vám pomůžeme. Dlouholetá praxe

reagovat 22.5.2018 20:16 - Majda

Chtěla bych vědět, jestli zde má někdo informace, doporučení, kde u nás dělají nejlépe obřízku na pojišťovnu. Jedná se mi o doporučovanou úplnou (celkovou) a těsnou obřízku pro přítele. Děkuji

reagovat 22.5.2018 20:41 - Tony

Mužská obřízka na...

Na webnode o nich byly špatné reference.

reagovat 22.5.2018 20:43 - Tony

Chtěla bych vědět, jestli...

Jak k tomu přijdou těžce nemocní, pro které se nedostává peněz pro náležitou léčbu, když chce někdo jako ty dělat podvod na pojišťovnu.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *