Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 27.5.2018 15:18 - Tony

nejkulturnější národy...

Které pak kvůli bolestivému sexu toho obřezance zavrhnou. Ty případy vešly ve známost.

Kolik mužů kvůli takovému "dobru" své rodiče nenávidí.

reagovat 27.5.2018 15:29 - Zk

Které pak kvůli...

Třeba ty, a to tě ani neobřezanli, nenávist z tebe jen srší o:) to ti dal Holanďan volno na počítač? Od kdy východní gastarbeitři smějí v pracovní době na net? Všichni si obřízku pochvalují, viz :
"Nemohl jsem normálně přetáhnout předkožku,měl jsem takový zjizvený prstenec po prodělaném zánětu,který jsem bohužel nijak neřešil.Vše jsem odkládal a snažil to řešit mastičkami ...k ničemu to nebylo.Nakonec jsem se odhodlal a měl jsem to udělat dřív.Nebylo se čeho bát.Paní doktorka Šilhánková je perfektní,taktéž vybavení kliniky a personál.Trápil jsem se asi 4,5 roku... a teď je to prostě skvělé,bez přehánění."

reagovat 27.5.2018 16:28 - Gine!

Které pak kvůli...

Pokrok je pokrok, lidé se naučili po revoluci zbavovat se nejen křovin v rozkroku a podpaží, ale více se zaměřovat na estetiku, krásu těla, posilovny a spa, a také se upgradovat na vyšší level prostřednictvím plastické chirurgie a obřízky. Jen "bears" zůstávají stále smradlaví, zarostlí,prostě umaštěnci a freaks.

Solgar 7

reagovat 27.5.2018 18:25 - sardanapal*

Pokrok je pokrok, lidé se...

Typický projev narcisisty , osoby co dokáže zabít půl dne jen nakrucováním se před špíglem a prací na "zdokonalení" těla ...
Až z teho zcela zblbne a je mimo realitu ...
Zrovna dnes ráno , myslím v pořadu Víkend na Nově tyto nové hrozby - duševní nemoci jmenovali ...

reagovat 27.5.2018 18:30 - sardanapal*

A co se tady týká oné plastické chirurgie - stačí se podívat na nepřirozené stárnoucí hollywoodské hvězdy - ta hrůza , nebo deformovaná poprsí většiny dám z filmů pro dospělé ...

reagovat 27.5.2018 19:15 - Tony

je fajn, tady na doktorce je...

Jakýsi zastaralý článek tu na doktorce je, jenže dnes se už ví, že ty randomizované studie byly cinknuté a že Robert Bailey, Ronald Gray a Berntran Auvert byli agresivními cirkumfetišisty už roky předtím, než ty studie, které jsou sami o sobě neetické, začli provádět.

reagovat 27.5.2018 19:20 - Tony

Pokrok je pokrok, lidé se...

Toto není pokrok, toto zvěrstvo prováděl už člověk jeskynní, tak jakýpak pokrok. Mimoto, já prožil své mecitma ještě před plyšákem a tak jsem na slovo "pokrok" alergický.

reagovat 27.5.2018 19:29 - Tony

Třeba ty, a to tě ani...

To ani nedovedeš napsat svůj celý původní nick a zmůžeš se pouze na první dvě písmena.

Řešit sekundární patologickou fimózu mastičkama je nesmysl. V tomto případě je operace nutná. Nemusí to však být zrovna zmrzačující amputace předkožky. Obřízka je ale nutná v případě, že ten patologický stav byl způsoben zánětem, u něhož byla příčina v tom, že je dotyčný cukrař.

reagovat 27.5.2018 19:42 - Tony

Obřízka je nejstarší a...

Ten nesmysl někteří židé berou velmi vážně a proto obřezávají i neobřezané nebožtíky.

reagovat 27.5.2018 22:42 - Markéta

syna jsem nechala obřezat, měl předkožku úzkou, šla mu stahovat, ale vzadu byla užší. Podle dětské doktorky to nevadilo. Bohužel se stalo, že mu kůžička vzadu zůstala a nešlo to zpátky, až v nemocnici.Bolelo ho to, měl to nateklý, stresovalo ho, že citlivý místa musí ukazovat cizím lidem. Dali mu to zpátky, ale řekli že je potřeba provést obřízku, až se mu zahojí to naříznutí a otok. Dle dětského chirurga tu obřízku měl mít dávno a nemuselo dojít k té situaci.
Mladší má taky kůžičku užší, takže nechám obřezat i jeho. Nechci riskovat, kdybysme se nedostali včas do nemocnice, mohl by mu odumřít žalud. Přitom ta operace proběhla v pohodě, ani to nijak nebolelo, uspali ho, byl rád, že se uleje ze školy a já měla ošetřovačku. Nevěřte, když vám bude doktorka vykládat, že se to uvolní věkem. Neuvolní se nic, akorát že v pubertě je návštěva u lékařů pro kluka daleko víc stresující, malí kluci to tak neberou. Dost dětských doktorech se snaží obřízce za každou cenu vyhnout a jen tím odsouvají problém, pak se s tím trápí kluci v pubertě. Dle vyjádření chirurga ty potíže někdy mají i starší kluci nebo už mladí dospělí. Svým způsobem je lepší, že se to teď vyřešilo, ale užili jsme si s tím oba.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *