Obřízka

Archiv příspěvků

reagovat 12.1.2018 18:35 - .

Muž podal žalobu na nemocnici v americké Alabamě. Lékaři mu totiž bez jeho souhlasu amputovali penis, zatímco on byl v narkóze po obřízce.

Tak to je pech! Hodný a láskyplný muž chtěl udělat své manželce radost. Rozhodl se jít na obřízku do “Alabama Urology Centers”, aby ho po zákroku měl jako nového. To, se mu však vůbec nevyplatilo.

Během operace nastaly komplikace, které lékaři nepředpokládali, proto jim podle jejich obhajoby nezbývalo nic jiného, než celý úd odstranit.

Co nastalo poté, když se muž probudil z narkózy? To je jasné, chtěl se podívat na báječně odvedenou práci a na svůj zbrusu nový penis. Ten však nenašel.

Zděšený pacient se rozzlobil a lékaře zažaloval. Jako důvod žaloby udal zanedbání péče a také to, že lékaři mu nesdělili konkrétní důvod amputace.

Doktoři se však hájí tím, že muž měl jisté urologické problémy, tudíž jejich rozhodnutí o amputaci bylo oprávněné. Ta měla zlepšit jeho zdravotní stav a zabránit bolestem. Otázkou je, co na to jeho žena, určitě by raději uvítala jeho úd ve starší verzi než ve verzi nové – žádné!

reagovat 12.1.2018 19:27 - A

Muž podal žalobu na...

vy pořád, že je bordel jen v Rusku....

reagovat 13.1.2018 07:19 - Honza

Úplně s tebou...

Jo mas pravdu je mi 30 a moc kluku co ma obrizku nevidim ani v bazenu ani v posilovne. Ale je to super pocit. Jsem rad ze jsem se nechal obrezat.kdyz jsem byl na vasektomii tak jsem se bavil s doktorkou co mito delala a rikala ze delaji tak 1 obrizku tydne vetaineou klukum kolem 15-20 let..vasektomie tak dve za mesic.

Solgar 7

reagovat 13.1.2018 08:59 - luci

Jo mas pravdu je mi 30 a moc...

Můžeš mi říct,že mi do toho nic není,ale zajímá mne proč sis nechal ve třiceti udělat vasektomii?

reagovat 13.1.2018 09:35 - Tony

To se ho radši neptej, nebo se do tebe naveze Martina jako do mě.

Oponuju:
ti hoř
Taková propaganda je pro kočku. Mnozí hlásili z počátku super pocit ale po pár letech kvůli ztrátě citlivoste litovali.

reagovat 13.1.2018 12:10 - Martina

Můžeš mi říct,že mi do...

Take by me to zajimalo.

reagovat 13.1.2018 15:03 - Honza

Ahol Luci a Martino Reknu ti to uplne klidne otevrene nechci deti. Nemam na to bunky. Dite si maji udelat lidi kdyz chteji. Ja dosel k nazoru ze dite do doby co prijde do Evropy nechci.. Mimochodem libi se vam obrezany penis?

reagovat 13.1.2018 15:24 - Tony

Vzdal jsem se toho mít děti z jiného důvodu, z důvodu neurologické nemoci, a ne kvůli náplavě jako ty.

Martina tu mnohokrát deklarovala, že je proti obřízce a Luci?

Nevím.

Já osobně jsem pořád remanentní cirkumfetišista, takže se mi to vzhledově v klidu, když ten žalud vypadá jako lampička na konci penisu líbí více. Tu kůži na žaludu nevnímám esteticky jako zrovna pěknou. V erekci mne mužský penis odpuzuje, je mi blivno jen z takového pohledu.

Podstatné je to, co tu napsala Luci, pokud si to nechá chlap udělat svobodně a dobrovolně, nic proti tomu tomu. Jenže ty případy jsou mizivé. Dle mne se ta doktorka pouze chvástala.

reagovat 13.1.2018 18:08 - Martina

Ahol Luci a Martino Reknu ti...

Ahoj Honzo, tvé vysvětlení chápu. Nejsi jediný. Znám pár mužů kolem třicítky, co místo kondomů, přerušovaných souloží, spoléhat se na partnerku, atd., zvolili tento způsob. Navíc ten hloupý mýtus o "rozsévání semene" je velice překonaný. Co znám kamarády, tak je to pro ně spíš děs.
Lituji, že nemohu vrátit roky, protože po porodech jsem si měla nechat sama podvázat vaječníky nebo manžel měl jít na vasektomii. Hormony už nikdy, i když se pomaličičku blížím k přechodu, hormony ne. Nikdy. Nejhorší věc, co jsem kdy užila.
Navíc si uvědomuji, že kdybych byla nyní mladá, děti bych neměla...nechtěla bych je. Takže tě plně chápu.

Obřezaný penis si nepamatuji, nevím, jestli jsem tu "čest" měla. Ale nyní, pro mne jako ženu milující sex, je předkožka důležitá. Ráda si s ní při "honění" hraju, při orálních hrátkách má svůj velký význam, při sexu mezi prsy, atd....
Takže u muže je předkožka u mne důležitá.

reagovat 13.1.2018 21:10 - luci

Ahol Luci a Martino Reknu ti...

Na pohled ano,ale kamarádky partner je obřezaný a ona říká,že mu podstatně déle trvá,než ejakuluje.Žena která potřebuje delší soulož k uspokojení by to určitě uvítala.Ona by zase krátce,ale víckrát.Fakticky je to na tom,co komu vyhovuje.Každý a každá máme jiné představy a požadavky.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *