Obřízka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2002 23:42 - Michal

Při kontrole se mnou urolog hovořil z jistých důvodů (mechanických) o možnosti obřízky. Nkdy mívám na žaludu pocity pálení. Navíc mi za předkožku zalézají chlupy a pak na ní vytvářejí škrábance, o možnosti obřízky uvažuji. Chci se touto cestou zeptat na zkušenosti jak se samotným zákrokem, tak s následným stavem.

reagovat 13.3.2002 19:27 - zdenek

Po milování {ne po každém} mi předkožka zarudne a opuchne a v některých místech popraská,protože je trochu zúžená.Mám i krátší uzdičku a ta se mi často natrhne.Chci si nechat udělat obřízku,ale pan doktor mi dává jen samé mastičky.Co mám dělat?

reagovat 13.3.2002 21:18 - lada

Obrizku jsem prodelal pred sesti mesici.Zakrok probehl v celkove narkoze.V nemocnici jsem byl 3 dny.Po zakroku to celkem slo,zadne velke bolesti.U mne delali obrizku celkovou.Za 4 tydny uz to bylo v pohode.Po strance sexualni supr.Mas li nejaky jeste dotaz napis.Podivej se i na stranky:Obřízka na vlastní kůži >>
Dojmy z prodělané obřízky.
URL: http://www.mujweb.cz/www/obrizka/ (100%)
Sekce: Společnost > Zdraví > Sexreagovat 2.4.2002 17:12 - Marek

Mam 23 let a fimozu. Prosim toho, kdo bych mi mohl poradit lekare, ktery by mi udelal obrizku. Dekuju.

reagovat 3.4.2002 08:53 - Smajlinka

Kluci, nebojte se obřízky. Můj přítel ji má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2017 23:00 - Tony

Když to už teď kopčím jinam, tak to dám ještě jednou i sem:

Jeden z mých prvních případů na tehdejších www.lide.cz

Na Lidé. cz jsem narazil na další případy postižených obřízkou, z nichž novel2007 má se svém profilu toto: :::::::::::::­::::::::::::::::::::::::­::::::::::::::::::::::::­::::::::::::::::::::::::­:::
Muž z Moravskoslezského kraje, kolem 30 let

Nechal jsem se obrezat jen kvuli vam, holkam, a pripravit se tak temer o veskery prozitek ze sexu, protoze se vam to libi, a mate rady obrezane muze. Doufam, ze to alespon nektera z vas oceni :(.

reagovat 20.11.2017 00:22 - Tony

Steve jistě pamatuje, jak jsem na něho byl před třemi a půl rokem zlý, když jsem si začal myslet, že je cirkumfetišistou. Brzy jsem však zjistil, že on vůbec cirkumfetišistou není.

reagovat 20.11.2017 01:13 - Steve

Steve jistě pamatuje, jak...

Jj, jasně že pamatuju ... běda, běda :-) Opravdu nejsem cirkumfašista. Mě to fakt nijak nebere ani to nemá důvod proč řešit. Beru to a bral jsem to jako chirurgická nutnost. Já za to nemůžu že mi to rodiče zanedbali a hlavně se tomu vůbec nevěnovali. Dokavat' jsem to měl JEN na čůrání, tak to ničemu nevadilo. Nevadilo to ani styku s kondomem - což jsme provozovali s bejvalkou samozřejmě záměrně. Zkrátka zdravotnický problém, tak jako cokoliv jiného. Takto jsem to vždy bral a brát budu. Žádný tábor bojovníků za to či ono mě nezajímá. :-)

reagovat 20.11.2017 01:18 - Steve

Pokud bych na to hleděl jako Katolík, tak to taky neřeším a nevidím v tom problém, dřív se obřezávali všichni - dokonce to spojovali s vírou, sv. Pavel později hásal že Bohu na obřízce vůbec nijak nezáleží, čili že je to zbytečné dělat z náboženských důvodů. Čili logicky z toho vychází, že obojí nemá problém s křest'anstvím ... což je samozřejmě i logické.

reagovat 23.11.2017 09:28 - nóóó

jistěěééé

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *