Obřízka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2002 23:42 - Michal

Při kontrole se mnou urolog hovořil z jistých důvodů (mechanických) o možnosti obřízky. Nkdy mívám na žaludu pocity pálení. Navíc mi za předkožku zalézají chlupy a pak na ní vytvářejí škrábance, o možnosti obřízky uvažuji. Chci se touto cestou zeptat na zkušenosti jak se samotným zákrokem, tak s následným stavem.

reagovat 13.3.2002 19:27 - zdenek

Po milování {ne po každém} mi předkožka zarudne a opuchne a v některých místech popraská,protože je trochu zúžená.Mám i krátší uzdičku a ta se mi často natrhne.Chci si nechat udělat obřízku,ale pan doktor mi dává jen samé mastičky.Co mám dělat?

reagovat 13.3.2002 21:18 - lada

Obrizku jsem prodelal pred sesti mesici.Zakrok probehl v celkove narkoze.V nemocnici jsem byl 3 dny.Po zakroku to celkem slo,zadne velke bolesti.U mne delali obrizku celkovou.Za 4 tydny uz to bylo v pohode.Po strance sexualni supr.Mas li nejaky jeste dotaz napis.Podivej se i na stranky:Obřízka na vlastní kůži >>
Dojmy z prodělané obřízky.
URL: http://www.mujweb.cz/www/obrizka/ (100%)
Sekce: Společnost > Zdraví > Sexreagovat 2.4.2002 17:12 - Marek

Mam 23 let a fimozu. Prosim toho, kdo bych mi mohl poradit lekare, ktery by mi udelal obrizku. Dekuju.

reagovat 3.4.2002 08:53 - Smajlinka

Kluci, nebojte se obřízky. Můj přítel ji má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.8.2018 18:04 - Tony

A potom kdo je agresivní :-)...

To je nesmysl. To by bylo jako vyoperování dítěti zdravého slepého střeva.

I když. Znal jsem jednoho starého dědu, který ve svých pětaosmdesáti letech, bylo to dva roky po plyšáku, zemřel na rakovinu krčních mandlí. Kdyby jeho rodiče byli prozíraví a nechali mu jako malému klučíkovi ty zdravé krční mandle odstranit, tak by ve svých pětaosmdesáti letech nemohl na jejich rakovinu zemřít, protože by žádné neměl.

reagovat 16.8.2018 18:15 - Martin

Tony, slepé střevo jde léčit i alternativně, je toho plný internet. Když jde léčit předkožka alternativně, tak proč ne slepé střevo:-)

reagovat 16.8.2018 18:25 - Tony

Tony, slepé střevo jde...

To je nesmysl. Problém je, že na rozdíl od slepého střeva je mnohdy amputována předkožka zdravá.

Vypadá to, že na tom Estheticonu mi to bude ukazovat jako kraj Berlín stále. Včera, když jsem se tam registroval, tak jsme byli v Berlíně. Dnes jsme v Postupimi, ale u příspěvku se mi ukázal Berlín. Ono by to bylo dobré, chodí tam MUDŘi, jako například Paděra a Frajer, takto se s nimi budu moci svobodněji hádat.

To je zcela jiné osazenstvo, než nějaký Zkoumal. Źel jsem to objevil teprve včera a ono to tam už frčí přes 10 let.

reagovat 16.8.2018 18:38 - Gine

To je nesmysl. Problém je,...

aby s tebou ti doktoři nezatočili, jako s tebou zatočil MUDr Sokol. Úplně tě vyzmizíkoval.

reagovat 16.8.2018 20:36 - Vzpamatovat se !

Ukoncete tady ty nesmysly a ani o techto asexualnich netvorech nediskutujte ! Fanaticti dementi a dusevne nemocni zbaveni svepravnosti by nemeli byt vpusteni k pocitaci ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *