Obřízka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2002 23:42 - Michal

Při kontrole se mnou urolog hovořil z jistých důvodů (mechanických) o možnosti obřízky. Nkdy mívám na žaludu pocity pálení. Navíc mi za předkožku zalézají chlupy a pak na ní vytvářejí škrábance, o možnosti obřízky uvažuji. Chci se touto cestou zeptat na zkušenosti jak se samotným zákrokem, tak s následným stavem.

reagovat 13.3.2002 19:27 - zdenek

Po milování {ne po každém} mi předkožka zarudne a opuchne a v některých místech popraská,protože je trochu zúžená.Mám i krátší uzdičku a ta se mi často natrhne.Chci si nechat udělat obřízku,ale pan doktor mi dává jen samé mastičky.Co mám dělat?

reagovat 13.3.2002 21:18 - lada

Obrizku jsem prodelal pred sesti mesici.Zakrok probehl v celkove narkoze.V nemocnici jsem byl 3 dny.Po zakroku to celkem slo,zadne velke bolesti.U mne delali obrizku celkovou.Za 4 tydny uz to bylo v pohode.Po strance sexualni supr.Mas li nejaky jeste dotaz napis.Podivej se i na stranky:Obřízka na vlastní kůži >>
Dojmy z prodělané obřízky.
URL: http://www.mujweb.cz/www/obrizka/ (100%)
Sekce: Společnost > Zdraví > Sexreagovat 2.4.2002 17:12 - Marek

Mam 23 let a fimozu. Prosim toho, kdo bych mi mohl poradit lekare, ktery by mi udelal obrizku. Dekuju.

reagovat 3.4.2002 08:53 - Smajlinka

Kluci, nebojte se obřízky. Můj přítel ji má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2017 17:35 - Jana

Proto jsem tam ten notebook,...

To je fakt gine, od kdy se tady diskutuje o slevách na notebooky? Můj má dlouhou a ne moc voňavou předkožku, ty se v tom maximálně vyznáš! Já ho přesvědčila, aby se nechal obřezat, ale nechci za to moc platit. Poraď, jsou také slevové akce na obřízky? Kolik bych za to měla dát? Třeba bys mi mohl zajistit slevovou kartu.

reagovat 15.9.2017 17:49 - Tony

Na to ti odpovím slovy někdejší moderátorky Bubliny z www.sexus.cz, která výborně chápala sexuologické funkce, té famózně citlivé předkožky: A TO MU HO NEUMÍŠ UMEJT???!!! Kdybys pečovala o jeho nejcitlivější část těla s láskou jako Bubliny, tak by byla ta jeho kůžička provždy voňavoučká. V tomto má Bulina pravdu, když o té předkožce tvrdí: ČÍM DELŠÍ, TÍM LEPŠÍ!!!

(Pokud nejsi Jano úchylný mistr Zkoumal s jeho další báchorkou, kterých tu pod ženským nickem napsal už neúrekom.

reagovat 15.9.2017 17:54 - Tony

To psala ta Bublina už před 10 lety. Já byl tehdy cirkumfetišista, měl jsem ji za nehoráznou protiobřízkovou fanatičku a vůbec se mi to tehdy nelíbilo. Dnes ji však dávám za plnou pravdu.

reagovat 15.9.2017 21:49 - Jana

Na to ti odpovím slovy...

Já jsem si nechala obřezat kundu.

reagovat 15.9.2017 22:18 - Tony

Pokud ses k tomu rozhodla jako dospělá, tak je to tvoje věc a mně je do toho kulový hovno. Stejně tak je mi kulový hovno do toho, když se nechá vopižlat dospělej chlap.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *