Obřízka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2002 23:42 - Michal

Při kontrole se mnou urolog hovořil z jistých důvodů (mechanických) o možnosti obřízky. Nkdy mívám na žaludu pocity pálení. Navíc mi za předkožku zalézají chlupy a pak na ní vytvářejí škrábance, o možnosti obřízky uvažuji. Chci se touto cestou zeptat na zkušenosti jak se samotným zákrokem, tak s následným stavem.

reagovat 13.3.2002 19:27 - zdenek

Po milování {ne po každém} mi předkožka zarudne a opuchne a v některých místech popraská,protože je trochu zúžená.Mám i krátší uzdičku a ta se mi často natrhne.Chci si nechat udělat obřízku,ale pan doktor mi dává jen samé mastičky.Co mám dělat?

reagovat 13.3.2002 21:18 - lada

Obrizku jsem prodelal pred sesti mesici.Zakrok probehl v celkove narkoze.V nemocnici jsem byl 3 dny.Po zakroku to celkem slo,zadne velke bolesti.U mne delali obrizku celkovou.Za 4 tydny uz to bylo v pohode.Po strance sexualni supr.Mas li nejaky jeste dotaz napis.Podivej se i na stranky:Obřízka na vlastní kůži >>
Dojmy z prodělané obřízky.
URL: http://www.mujweb.cz/www/obrizka/ (100%)
Sekce: Společnost > Zdraví > Sexreagovat 2.4.2002 17:12 - Marek

Mam 23 let a fimozu. Prosim toho, kdo bych mi mohl poradit lekare, ktery by mi udelal obrizku. Dekuju.

reagovat 3.4.2002 08:53 - Smajlinka

Kluci, nebojte se obřízky. Můj přítel ji má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2018 22:24 - Tony

já se starám o syna své...

Prohlédla ho a řekla, že to půjde pojišťovnu, protože tu předkožku má trošku užší. Jen to necháme až na podzim. Zatím si jen zvyká na to nosit obnažený žalud, když třeba koukáme večer na televizi, tak je jen v tričku a nechává to stažený.
.................................................................

Evidentní fejk lež, kdyby to bylo užší, tak by mu skinbacking dělal problémy. Martino, kdyby jsi byla skutečná, tak by to bylo na prokurátora. Toto by žádná skutečná jen tak nenapsala.

On se ale na tom někdo může otočit a napadnout tento server, o takových lidech vím, třeba Vojta, který tu psal pod nickem 7777777777.

reagovat 23.5.2018 02:59 - Tony

Na to je zbytečné se ptát, kdyby to bylo ze zdravotních důvodů, tak tu nebude vyzvídat, jak to udělat podvodně na pojišťovnu.

reagovat 23.5.2018 19:28 - Majda

Na to je zbytečné se ptát,...

Nikdo o žádném podvodu nemluvil, jen ty! Přítel má hodně zúženou předkožku a jde mu jen velice těžce přetáhnout. Je z toho nešťastný a sex nestojí za nic a trpí záněty Konzultoval to s lékařem a pojišťovna to hradí, jen jsem chtěla radu, protože ne všichni lékaři to umí dokonale.

reagovat 24.5.2018 14:21 - Sára

Obřízka je nejstarší a proto i nejlepší výdobytek a tradice lidstva přetrvávající celá tisíciletí. Proto vyspělé národy vědí, proč jí praktikují a zejména si uvědomují její význam, je-li provedena nejlépe 8.den po narození.
Zvláště a právě proto, by obřízka měla být zdarma jako benefit rozvinuté společnosti. Je to zároveň zákrok, jehož výhodou je, že může být proveden v jakémkoliv stadiu vývoje muže a vždyť v jeho prospěch.
Neobřezanec mužského pohlaví, jenž by si nenechal předkožku obřezat, bude vyobcován ze svého lidu, neboť porušil mou smlouvu.

reagovat 24.5.2018 14:24 - xx

Sáro to jsi si někde přečetla,možná z bible.Ale co tvůj názor,A ty máš syna s obřízkou??

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *