Obřízka novorozence

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2013 10:06 - Lída

Čekáme na jaře miminko, asi chlapečka a tak bych se chtěla poradit o jeho obřízce, kdy by bylo nejlepší ji nechat udělat a kde ji vlastně takhle malým dětem dělají. Zajímaly by mě zkušenosti s hojením a vlastně i provedením jestli jsou nějaké možnosti. Nebo jestli poradíte konkrétně nějakého doktora, se kterým máte vlastní dobré zkušenosti.

reagovat 18.2.2013 21:56 - Jan

Čekáme na jaře miminko,...

Zdravím, Lído
mám s obřízkou vlastní zkušenosti, jakékoliv dotazy rád zodpovím, klidně napiště na mail fiveheaven@seznam.cz

reagovat 24.2.2013 09:36 - Milena

Lído a proč chceš nechat obřezat novorozence,to jen tak?To dějají hodně v amerických státech,že je hned 2.den po porodu obřežou.

reagovat 24.2.2013 12:27 - Lída

Myslím, že je to nejlepší co nejdřív, ale jinde jsem četla, že je lepší počkat do dvou, tří let. Kvůli narkóze a tak. Nejlepší kdyby to někde dělali takovou svorkou protože na internetu jsem viděla klasickou operaci a je to moc drastické. Manžel se nechal obřezat až v dospělosti a říká, že by byl radši obřezán za mala. Tak to chceme synkovi usnadnit. Mě se obřízka taky líbí a nejsou pak problémy s přetahováním, záněty a další rizika.

reagovat 24.2.2013 15:29 - Milena

Lído já s tebou naprosto souhlasím,mě se obřezaný penis také líbí,navíc moje švagrová má 2 klučíky a oba jsou už obříznutý,a je to moc hezké.Můžu ti napsat i víc o tom jak jim to obřízli.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.5.2017 08:31 - Tony

Pak není normální.

Normální je to co napsala jedna americká matka. Nedal jsem to sem dříve, protože jsem to měl přeložené až pozdě večer:

10) Ta možnost bude existovat vždy, až chlapec vyroste


To mluví samo za sebe. Ta předkožka patří mému synovi. Je to jeho rozhodnutí!

Až bude můj syn dospělý, tak se může stát, že snad bude chtít být obřezán. V té době bude moci učinit rozhodnutí a bude si moci tu obřízku nechat udělat. Obráceně to není možné. Pokud by byl obřezán a chtěl mít v dospělosti předkožku, tak ji nikdy zpět nenabyde. Obnovení předkožky je sice možné, ale ta obnovená předkožka není srovnatelná s originálem, se všemi jeho původními citlivými nervovými zakončeními což má hodně co do činění s dalším argumentem...11) Ta obřízka je nezvratná


Jakmile je pryč, je pryč. To je vše. Finito!
1 Obnovení předkožky není totéž jako mít originální předkožku.............


Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/dvacet-duvodu-proti-obrizce/

reagovat 23.5.2017 09:08 - (!)

Já bych nejprve nechal obřezat všechny ty šílené matky co chtějí nechat zprznit malé chlapečky. Aby věděli co to znamená!

reagovat 23.5.2017 10:43 - Tony

Já bych nejprve nechal...

Jedno takové jsem viděl a bylo to velmi nechutné. To miminko, malý Benny sice dostal do penisu umrtvující injekci, ale jeho křik byl jasný. Ozývalo se v něm jasné děsivé soustavné Néééééé!!!!!!!! Néééééé!!!!!!!!!! Nééééééé!!!!!!!!. Už nechci nikdy nic takového vidět. Je mi na zvracení z lidí, kteří miminkům takové věci provádějí.

reagovat 23.5.2017 16:48 - Steve

No vidíš ... A ještě lépe by ti bylo kdyby ses na tu celou osvětu vyprdl a věnoval se něčemu lepšímu. ;-)

reagovat 23.5.2017 17:30 - Tony

No vidíš ... A ještě...

Jsi úplně mimo. Má osvěta nese ovoce. Před měsícem jsem se na emiminu porafal s jednou budoucí maminkou, co má manžela s Ghany, a ta vehementně tvrdila, že pokud se jí narodí chlapeček, že ho nechá po narození obřezat.

Dnes o půl dvanácté mi poslala překvapivou odpověď. Kopčím:

Dobry den, jiz jsme na toto tema spolu jednou diskutovali.
Zvazili jsme, rozhodli jsme se s manzelem, ze o obrizce, v pripade ze se mi narodi chlapecek, nechame rozhodnout samotneho syna az bude pravne odpovedny.
Nicmene, manzel je obrezany, i kdyz zije 23 let v Evrope, jako maly vyrustal v Africe.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *