Obrezaný penis - názory žien

Archiv příspěvků

reagovat 1.5.2007 13:44 - Marcel

Som chlap a zaujimaju ma nazory žien na mužskú obriezku. Preferujete ju alebo nie a prečo.

reagovat 6.5.2007 09:55 - Ne

Už jsem to psala kdysi v jiné diskuzi, obřezaný penis se mi u kluka nelíbí. Párkrát jsem se s tím setkala a neuchvátilo mě to. Navíc mají kluci s obřezaným penisem sníženou citlivost a mají problémy s tím se udělat.

Naopak miluju, když je žalud pod překožkou schovanej a koukám na přítele, jak se mu zvětšuje penis a předkožka pak najednou sjede za žalud. Tohle divadlo mi obřezaný chlap nemůže poskytnout.

Je to ale jen můj názor, co takhle vím z doslechu, tak spoustě holek se obřezaný penis líbí....

reagovat 6.5.2007 10:17 - M.

To hodně záleží na ženě, jestli má nebo nemá se problém udělat a já na svém obřezaném milenci nepozoruji, že by měl problém s ejakulací, někdy mám co dělat abych ho ubrzdila :-)) Mě se naopak líbí, jinak co se týče zacházení a techniky v sexu bych řekla, že je to úplně jedno, dělám s ním to samý co s neobřezaným. A co se týče té citlivosti, to má přece každý muž nastavený jinak bez ohledu na obřezání. Ten můj je citlivý až moc řekla bych, musím být opatrná v zacházení s jeho nástrojem ;-))

Manuka Doctor

reagovat 6.5.2007 10:51 - Tom

To je věc názoru a náboženství. V mag. 21.století extra, podzim 2006 psali, že obřezaní muži jsou víc chránění před průnikem HIV. Vnitřní hlenem potažená část předkožky je k průniku HIV náchylnější než ostatní části penisu.

reagovat 6.5.2007 11:23 - Lenik

Nepozoruju nejaky extra rozdil v sexu mezi tim s obrezanym a neobrezanym muzem. Ale obrezany penis mi prijde daleko vic vzrusujici na pohled a taky dalekoho hygienictejsi.

reagovat 6.5.2007 11:36 - Benetton

Som chlap a zaujimaju ma nazory zien a dievcat na muzsku obriezku - od vzhladu obrezaneho penisu az po sex s obrezaným chlapom. Vyhovuje vám to a páci sa vám obrezaný penis???

reagovat 13.5.2007 09:09 - jou

o tyzden si idem dat spravit obriezku

manzelka sa mi zdoverila ze ju nesmierne vzrusuje pohlad na obrezany penis, tak skusime a uvidi sa.

reagovat 13.5.2007 23:41 - liběna

Pokud se muž normálně myje každý den, nemá cenu hovořit o tom, že obřízka je z hlediska hygieny lepší varianta.. Jedině tak pro čuňata, co se nemyjí...No a pokud jde o estetickou stránku, mě osobně se líbí muž neobřezaný..Také je s ním větší zábava, protože s předkožkou se dá dělat spousta věcí, u obřezaného chlapa bych ji postrádala..

reagovat 13.5.2007 23:44 - liběna

Jo a tak mě napadá, nemají obřezaní muži penis spíš ulepený? Nevím, předkožka penis přece chrání, aby se nečistoty neusazovaly přímo na žaludu..Takový celý den v trenýrkách přeci musí napáchat své...

reagovat 14.5.2007 01:59 -

Marceli,nech si jí udělat a uvidíš.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *