Obrezaný penis - názory žien

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2007 13:44 - Marcel

Som chlap a zaujimaju ma nazory žien na mužskú obriezku. Preferujete ju alebo nie a prečo.

reagovat 6.5.2007 09:55 - Ne

Už jsem to psala kdysi v jiné diskuzi, obřezaný penis se mi u kluka nelíbí. Párkrát jsem se s tím setkala a neuchvátilo mě to. Navíc mají kluci s obřezaným penisem sníženou citlivost a mají problémy s tím se udělat.

Naopak miluju, když je žalud pod překožkou schovanej a koukám na přítele, jak se mu zvětšuje penis a předkožka pak najednou sjede za žalud. Tohle divadlo mi obřezaný chlap nemůže poskytnout.

Je to ale jen můj názor, co takhle vím z doslechu, tak spoustě holek se obřezaný penis líbí....

reagovat 6.5.2007 10:17 - M.

To hodně záleží na ženě, jestli má nebo nemá se problém udělat a já na svém obřezaném milenci nepozoruji, že by měl problém s ejakulací, někdy mám co dělat abych ho ubrzdila :-)) Mě se naopak líbí, jinak co se týče zacházení a techniky v sexu bych řekla, že je to úplně jedno, dělám s ním to samý co s neobřezaným. A co se týče té citlivosti, to má přece každý muž nastavený jinak bez ohledu na obřezání. Ten můj je citlivý až moc řekla bych, musím být opatrná v zacházení s jeho nástrojem ;-))

reagovat 6.5.2007 10:51 - Tom

To je věc názoru a náboženství. V mag. 21.století extra, podzim 2006 psali, že obřezaní muži jsou víc chránění před průnikem HIV. Vnitřní hlenem potažená část předkožky je k průniku HIV náchylnější než ostatní části penisu.

reagovat 6.5.2007 11:23 - Lenik

Nepozoruju nejaky extra rozdil v sexu mezi tim s obrezanym a neobrezanym muzem. Ale obrezany penis mi prijde daleko vic vzrusujici na pohled a taky dalekoho hygienictejsi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2018 00:29 - Danutka

Všechno obřezané je odporné , nepřirozené , hnusné ! Běžte tam kde IQ je méně než houpací kůň , tam takoví idioti patří !! Fuj .

reagovat 29.3.2018 17:45 - Neruš můj cirkumfetiš

Hele Tony, máš brnknout Zdenálovi ..

reagovat 29.3.2018 22:25 - je

Spousta názorů. Ale celkově vzato nejvíce holek je těch kterým se obřízka líbí nebo jim to aspoň příjde lepší než když je na žaludu předkožka která se spoustě holek nelíbí. A pak je taky neméně početná skupina těch co maj přesně opačný názor. Z toho plyne že nejlepší je zlatá střední cesta, mít predkožku trvale staženou za žaludem

reagovat 30.3.2018 08:19 - Ctitel KYLA COLE

Spousta názorů. Ale...

Stále mi nikto zodpovedne neodpovedal na otazku, ci masturbovanie bez predožky s lubrikantom je také isté ako s predkožkou

reagovat 30.3.2018 08:53 - Neruš můj cirkumfetiš

postupuj čistě logicky: "kde jsou v největší míře nervová zakončení, milý Watsone" ?
Obávám se, že "žalud sám o sobě" je ceněn zřejmě "uctívači dlouhodobého nabíjení", ta "časová meta" v jejich chápání zjevně převažuje nad "pocitovým prožitkem".
Ale třeba se mýlím ..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *