Obilná tráva v boji proti rakovině - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2004 11:28 - Aleš Kroutil

Vitamín B12 (cyanokobalamin) se vyskytuje především v játrech, případně masu, má významnou roli při tvorbě červeného krevního barviva.
Zmiňovaný laetril je amygdalin, který se skutečně vyskytuje v peckách meruněk (i jiných peckovic). Vinou této látky může požití většího množství těchto jader způsobit otravu (hydrolýzou amygdalinu se uvolňují kyanidové anionty).
Přípravky s touto látkou již byly na tomto serveru propagovány a po zběžném hledání lze nalézt varování státních zdravotnických autorit (např. americké FDA), že tyto přípravky nejsou schváleny a způsobily již mnoho vážných otrav.
Mimochodem - známý biochemik Krebs určitě věděl, že vitamín B12 není v meruňkových jádrech...
Tolik k informační hodnotě předmětného odstavce, zbytek článku není o mnoho lepší (co je vlastně "Obilná tráva"?)

reagovat 16.11.2004 14:04 - supermama

Kdyby autoři článku napsali, že nejúžasnějším lékem je hvězdný prach, má to stejný účinek - žádný.
Jak si může někdo zahrávat s city nemocného rakovinou a dávat informace o něčem, co nikdo nezná? CO JE OBILNÁ TRÁVA? Mám pocit, že někteří lidé ze sebe sypou články jako v úkole, aby si zasloužili svoje peníze. Ale co to udělá s nadějemi nemocných, to je netrápí... Možná by se mi vyplatilo poohlédnout se po něčem, co ještě není moc prozkoumané, hodit to na papír a sledovat, co to udělá. Bohužel - každý na to žaludek nemá.

reagovat 17.11.2004 18:51 - travomil

Tak tak, tráva léčí...., ale nesmí se to s ní přehánět, protože se z ní časem blbne.

reagovat 19.11.2004 00:29 - Lucie

Přeně tak, zavřít onkologie a pacienty vyhnat na pastvu...ještě zkuste tohle napsat rodičům, jimž děti umírají na onkologická onemocnění od batolecího věku...asi vedla ta ubožátka před tím velmi prostopášný život a nežvýkaly odenky...
mne naštěstí vyléčila cytostatyka...kdybych to věděla, tak jdu na pastvu a ušetřím VZP tolik prachů...ještě že to lékaři nečtou.,pane profesore Tomane, díky za léčbu, ale asi jsem měli spíše přihodit nějakou tu otep...
jestli již nemocným rakovinou škodíte 20 let, tak doufám, že vás brzo něco klepne...
nezlobte se, že jsem zlá, ale když bohužel skutečně onemocníte, tak vás tito šarlatáni skoro stahnou z kůže...nikoho z pacientů Ikemu ani Motola neznám, kdo se vyléčil tzv. alternativní léčbou, ani později na skupinové psychologické terapii.

reagovat 29.11.2004 22:48 - Alex

Článok ma velmi zaujal a podla jeho obsahu sa zdá, že vegetariáni alebo vegáni majú najlepšiu šancu uchránit sa pred rakovinou. Zaujimalo by ma, či sa krátkym (5-10 minutovým) dusením zeleniny tiež ničia duležité enzymy a ak ano, do akej miery. Ja nie som ani vegetarian ani vegan ale podstatnou složkou mojej stravy je zelenina.
A tiež by som rád vedel, či sa (mliečným) kvasením zeleniny vytvárajú v nej enzymy. Vie mi na to niekto odpovedať? Ďakujem. Alex.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.1.2011 18:59 - Alena

Nalezl jsem producenta...

Vámi nabízené stránky již neexistují. Jednalo se o podvod. Jediné, které jsou správné jsou: www.cytopharmaonline.com jsou to stránky výrobce a distibutora z USA

reagovat 7.1.2011 19:12 - Alena

Pane Romane, Vitamín B17 na těchto stránkách
nekoupíte. Jedná se o podvodné stránky a v současnosti již neexistují. Vitamín B17 se dá
koupit přímo u výrobce: www.cytopharmaonline.com

reagovat 16.9.2012 15:42 - Marrky

Přeně tak, zavřít...

Rakovina se vrací,musíte odstranit příčinu nemoci,ne důsledek.To je to samý jako chřipka...i když vím že je to blbé přirovnání ..Zkuste zkouknout tohle a pak mi řekněte jestli by jste někdy nechala dát svému dítěti chemoterapii....Já jsem zastánce toho že půl roku radši budu žít kvalitně ,než ho strávit ve špitále a ve finále stejně umřu... http://www.youtube.com/watch?v=NzBSYDC8YIk
Málo komu chemoterapie a podobný svinstva pomůžou a to jsem onkologickým pacientem.Tvrdili mi že mám vyhráno a ejhle,je to zpět.Tak si říkám už na doktory kašlu,chemo nechci..Zkusím něco víc prokazatelného,určitě ne nějakou trávu ...to musím souhlasit

reagovat 29.5.2016 17:55 - varchar

Dobrý den,

Prodám ampule vitamínu B17 (Amygdalin). Více na: http://1008.wz.cz/temp/amygdalin/

reagovat 6.12.2016 20:56 - Jakub

Dobrý den,
prodáme originální vitamín B17 amigdalin k nitrožilnímu použití. Dovoz Mexiko, originál CytoPharma. Dle MUDr. Karla Erbena.
Máme 3 balení. Jedno balení = 10 ampulí. 1 ampule = 3g/10ml.
Cena za balení = 2000,- Kč, za všechny tři 6000,- Kč.

Máme také látku na čištění portu a jehly, v případě zájmu zdarma přibalíme.

V účinnost léku stále věříme, ale k nám bohužel dorazil pozdě :-(. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ozvat. Chápeme, že jde už možná o každou hodinu a odešleme okamžitě. Osobní předání možné v Olomouci.
Velice doporučuji dohledat i léčbu javorovým sirupem a jedlou sodou.

salmik11@gmail.com nebo 777209415, děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *