Oberon - léčba

Archiv příspěvků

reagovat 17.1.2018 20:17 - Petra

a může to pomoci při lupence?

reagovat 17.1.2018 21:33 - Oberon pomáhá

jedině blbcům od peněz... :-DDD

reagovat 18.1.2018 12:09 - Alena

Při lupence může Oberon hodně pomoci. Byla jsem na něm před pěti lety a našli mi podivnou kombinaci plísní, s tím, že lupenku vůbec nemám. Doktorka, která mě léčila se na tu zprávu z Oberonu dost divně dívala, ale povídá, nemáme co ztratit a zkusíme změnit léčbu i na plísně, protože jsem to měla léčené již přes deset let a pořád to bylo to samé. S velkým překvapením jsme obě koukali, jak se kůže hojí a během půl roku jsem byla úplně v pořádku. Stálo mě to 900 a kdybych měla nějaké problémy, které nebudou umět doktoři léčit, nebo na které by mi chtěli dát prášky navždy, tak bych tam šla znovu, naštěstí jsem zdravá.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 21.1.2018 15:07 - Dalibor

Tady žádnej admin není,jednoduše toho idiota ignoruj,oberon funguje skvěle,to ví každej,kdo ho zkusil.
Dotaz mimo téma,nevíte někdo jak vyčistit zápach od kyseliny máselné?

reagovat 25.1.2018 17:35 - Míra

Tady žádnej admin...

Kyselina máselná je kvalitka :-)
Dobré zkušenosti s neutralizací podobných lahůdek jsme měli s Enterosgelem, který adsorbuje molekuly olejů, pak smytí mýdlem s jelenem a umytí octem. Jde ovšem o poréznost povrchu a koncentraci.

reagovat 5.2.2018 18:58 - A

snad absorbuje

reagovat 7.2.2018 15:31 - Klára

U sousedky našli na oberonu borelii a začali jí konečně léčit.
Obcházela doktory několik let, ochrnovala víc a víc a nikdo jí nepomohl. Až na oberonu jí to našli a jeli si pro léky do Německa, protože doktoři v Motole jí to nechtěli léčit, že borelie nemá. Během půl roku byla zase zdravá. Když vidíte, jak holka plná života je najednou furt unavená, pak za sebou začala vlect nohu a pak už ani moc nechodila, zažíváte s nimi tu bezmoc a zoufalství, kdy byste rádi, ale nevíte jak jí pomoct a pak vidíte, jak jí doktoři odepsali, je to strašné. A takovéhle věci, které pomáhají jako oberon jsou zázrak.

reagovat 10.2.2018 17:46 - Dana

Když vám najdou borelie, stejně vám pak dokteři nepomůzou. Manžel má již třetí antibiotika za sebou a stejně má pořád borelie aktivní.

reagovat 10.2.2018 18:06 - Možná mu je

s boreliózou lépe než s manželkou... :-DDD

reagovat 17.2.2018 19:48 - Jarka

Ještě horší než borelie jsou asi chlamidie. Po dvou létech s antibiotiky nám nakonec pomohla paní s oberonem. A to už jsme byli tak unavení, že jsme už nemohli nic, ani uvařit, jen jsme měli pocit, že nám někdo nasadil kabát s padesáti léty navíc.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *