Oberon - léčba

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2008 20:08 - Petra

Nemáte někdo zkušenost s léčením přístrojem Oberon? Na jakém principu to funguje? Není to jenom takové placebo?

reagovat 31.10.2008 20:12 - Jaruš

www.biolaz-oberon.wz.cz

pokud jde o seznámení, prezentaci, diagnostiku či spolupráci, více na b.jarus"seznam.cz

reagovat 2.12.2011 18:40 - Hanka

Nemáte někdo zkušenost s...

www.oberon.webnode.cz

reagovat 8.12.2011 21:15 - Lenka

www.oberon.webnode.cz

Zkušenosti mám dělá to tam jeden pán celkem slušně předtím jsem jezdila do Prahy kde jsem si musela ještě koupit přípravky tak za 1500 Kč jinak mě nechtěli objednat v Písku vám nikdo nic nenutí a mají tam nejmodernější řadu oberonu jinak je jedno jestli oberon nebo diacom ten mají v Plzni jinak spokojenost jak Plzen diacom tak Písek oberon

reagovat 30.1.2012 00:36 - Jitka

Myslím si, že Oberon už dnes nemá adekvátní postavení. Jejich přístoroje jsou zastaralé ( už dávno používá konkurence mnohem spolehlivější čidla, která Vám narozdíl od Oberonu nevecpou do vyšetření bordel z Vašeho okolí ). Tzn. mohu-li doporučit za sebe, tak Oberon rozhodně ne, ten se mi opravdu neosvědčil. Navíc jakékoliv pokusy zjistit více o tomto přístroji končí jakýmisi neurčitými odpovědmi, komunikace s nima je mizerná a nejsem jediná, kdo s nimi nemá příliš dobré zkušenosti. Volila bych spíš Sensitiv Imago - co se vyšetření týče, tak možná o pár stovek dražší, nicméně momentálně světová špička a lidi, co na tom dělají, se tomu skutečně věnují a VÍ co dělají, nekašlou na pacienty ;)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2017 08:38 - Tom

Škoda, že u nás nemáme takovéto doktory, kteří spojují klasickou medicínu s alternativními směry (oberon, ajurvéda, čínská medicína, Bachova terapie, homeopatie...( - http://www.hdg-hollerbach.de/anthroposophische-medizin.html

Hned by se pacientům žilo lépe a klasickému zdravotnictví by se ulevilo v tom smyslu, že lékaři namají čas na rozprávění s pacienty a řešení chronických potíží. Klasická medicína je především medicínou kace - kdy jde o to pacienta rychle stabilizovat, zachránit mu život, ale s chronickými potížemi pacientů si moc rady neví, někdy je ještě svou léčbou zhoršuje.

reagovat 14.9.2017 09:43 - Aleš J

Je ještě velký rozdíl mezi klasickou medicínou a tou novou, moderní, alopatickou, tedy postavenou na prodeji chemických látek a léků.
Proti klasické nic nemám, ale trávení lidí zbytečně medikovanými jedy, jen aby byl zisk, to je zrůdnost.

reagovat 22.9.2017 06:26 - Lukáš, už deset let klinika Anglie

Naštěstí se dá tahle chemická medicína většinou poměrně dobře poznat. Léky obsahují umělá sladidla a podobné jedovaté látky způsobující chronické nemoci a funkce léku je odstranění projevů nemoci, nikoliv nemoci samé. Například léky na chřipku. chřipku vůbec neléčí, ale paralen sníží teplotu, tedy vypne imunitu a efedra způsobí zferování ve kterém dotyčný neví, jak mu je zle.

reagovat 22.9.2017 07:17 - a pořád ty

pohádky... Co tu o Karkulce? :-)

reagovat 22.9.2017 17:18 - Luky

Paracetamol může být nebezpečný

19.9.2017 00:01
Zdraví

Evropská unie doporučuje stáhnout z trhu paracetamol s prodlouženým uvolňováním. Případy předávkování tímto přípravkem na tišení bolesti a horečky se jen těžko napravují, upozornila Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA).

“Zkušenosti ukázaly, že kvůli způsobu, jakým se paracetamol z produktů s modifikovaným uvolňováním uvolňuje do těla, nejsou při předávkování vhodné obvyklé léčebné postupy vyvinuté pro výrobky s okamžitým uvolňováním,“ uvedl unijní regulátor léčiv.

Nadměrné užívání paracetamolu může poškodit játra a dokonce být i smrtelné, pokud není náležitým způsobem podána protilátka, uvedl úřad.

Paracetamol je obsažen v řadě přípravků různých názvů. Není vhodný pro pacienty se zhoršenou funkcí jater a nelze ho kombinovat s alkoholem. Nepříznivé účinky se mohou projevit při současném užívání různých přípravků s obsahem paracetamolu.

Zdroj: ČTK

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *