Oberon - léčba

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.3.2008 20:08 - Petra

Nemáte někdo zkušenost s léčením přístrojem Oberon? Na jakém principu to funguje? Není to jenom takové placebo?

reagovat 31.10.2008 20:12 - Jaruš

www.biolaz-oberon.wz.cz

pokud jde o seznámení, prezentaci, diagnostiku či spolupráci, více na b.jarus"seznam.cz

reagovat 2.12.2011 18:40 - Hanka

Nemáte někdo zkušenost s...

www.oberon.webnode.cz

reagovat 8.12.2011 21:15 - Lenka

www.oberon.webnode.cz

Zkušenosti mám dělá to tam jeden pán celkem slušně předtím jsem jezdila do Prahy kde jsem si musela ještě koupit přípravky tak za 1500 Kč jinak mě nechtěli objednat v Písku vám nikdo nic nenutí a mají tam nejmodernější řadu oberonu jinak je jedno jestli oberon nebo diacom ten mají v Plzni jinak spokojenost jak Plzen diacom tak Písek oberon

reagovat 30.1.2012 00:36 - Jitka

Myslím si, že Oberon už dnes nemá adekvátní postavení. Jejich přístoroje jsou zastaralé ( už dávno používá konkurence mnohem spolehlivější čidla, která Vám narozdíl od Oberonu nevecpou do vyšetření bordel z Vašeho okolí ). Tzn. mohu-li doporučit za sebe, tak Oberon rozhodně ne, ten se mi opravdu neosvědčil. Navíc jakékoliv pokusy zjistit více o tomto přístroji končí jakýmisi neurčitými odpovědmi, komunikace s nima je mizerná a nejsem jediná, kdo s nimi nemá příliš dobré zkušenosti. Volila bych spíš Sensitiv Imago - co se vyšetření týče, tak možná o pár stovek dražší, nicméně momentálně světová špička a lidi, co na tom dělají, se tomu skutečně věnují a VÍ co dělají, nekašlou na pacienty ;)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2018 15:56 - Nepoužívají, protože

Škoda že to nepoužívají...

mají v hlavách mozky a obvykle i nějakou morálku, na rozdíl od alterkaštanů... :-DDD

reagovat 8.6.2018 07:58 - Ing. Z.J.

Když si lékaři pletou příčinu s následkem
Není tomu dlouho, co jsem byl svědkem „léčení“ jedné mladší ženy, která bohužel zemřela na údajnou rakovinu prsu diagnostikovanou školní medicínou, tedy tou, která je nám běžně k dispozici. Když jsem celý její případ domýšlel „ex post“, přišel jsem na některé skutečnosti, které se mi dnes jeví jako nepochopitelné a z lékařského hlediska absurdní, že na tyto věci lékaři nepřišli již dávno. Oč šlo?

Klientka (jméno samozřejmě neuvedu z etických důvodů) ve věku něco po čtyřicítce začala mít problémy s pravým prsem, které ji postupně „tvrdlo“. Požádala tedy celkem čtyři alternativní střediska, dvě z toho doktorská, v nichž se dozvěděla, že o rakovinu nejde, ale jde o nějaký imunitní problém ve střevech, což byl výsledek elektronického měření metodou EAV. Posléze se nechala vyšetřit i klasickou metodou na bázi histologického vyšetření. Ta jednoznačně potvrdila prý rakovinu. A teď si z toho vyberte. Čtyři na sobě nezávislá alternativní střediska se přece nemohou všechna mýlit a všechna konstatovat problém ve střevě, což bylo v rozporu se „zjištěním“ histologickým. Někdo je tady mimo mísu, ale kdo?

Klientka se nechtěla nechat „léčit“ chemoterapií, která by ji, jak se mi dnes zcela jasně jeví, stejně nepomohla, nebo jen dočasně a na krátkou dobu, protože neléčí příčinu. Dnes je mi zřejmé, že klientka trpěla tzv. indukovanou rakovinou, která by ve velmi krátké době zmizela, pokud by se odstranil onen agens, tedy pravá příčina, která rakovinu vyvolávala.

Z historie vyléčení
Z historie „zázračných“ vyléčení rakoviny uvedu jen jeden případ. Pacient onemocněl rakovinou, a když dospěla rakovina do konečného stádia, přemístil si postel k oknu, aby lépe viděl do přírody a mohl se z ní na sklonku života ještě radovat. A ejhle, rakovina se začala ztrácet, až zcela zmizela. Přemístil si tedy postel na původní místo a rakovina se opět vrátila. Příčinou vzniku rakoviny bylo silné zamoření energeticky negativní dračí smyčkou patogenní zóny místa, kde původně spal. Když postel přemístil na „zdravé“ místo, indukce rakoviny zmizela.

U případu naší klientky jsem si všimnul jedné věci. „Rakovina“ prsu z počátku jevila známky šíření spíše jako infekce, i když velmi specifické a pro většinu lidí asi nenakažlivé. Terapeuti s EAV se shodli na tom, že jde o proces podobný hnisání a eventuálně abscesu, a jedna terapeutka ji doporučila bakteriologické vyšetření a možnou bakteriologickou léčbu. Při tomto vyšetření se zjistilo, že tkáň obsahuje velmi silnou infekci bakteriemi e-coli, což jsou za normálních okolností střevní bakterie přátelské našemu organizmu, ale pokud se zvrhnou, mohou se z nich stát patogeny a ničit organizmus (podobně jako např. plíseň candida).

Lékaři jsou toho názoru, jestliže se takové patogeny (a třeba také plísně) v rakovinné tkáni objeví, je to prý průvodní jev rakoviny. Ovšem, chyba lávky. Je to evidentní důkaz záměny příčiny a následku. A to se také potvrdilo bohužel až v terminálním stádiu choroby, kdy zvrátit toto onemocnění již asi nebylo možné, ale ústup nemoci byl alespoň zaznamenán. Klientka se totiž „nepochopitelně“ rozhodla v době tohoto zjištění a nasazení adekvátního prostředku po dobu asi 14 dnů jít poté do nemocnice, kde ji ještě ten den „uspali“, jelikož byla „nevyléčitelně nemocná“. Asi měla značné bolesti a myslela si, že jí od bolestí lékaři pomohou. Pomohli.

Co se stalo?
Co se tedy stalo? Bakterie e-coli jsou za normálních okolností přátelskými bakteriemi našemu organizmu a plní zde důležité fyziologické funkce. Pokud se ovšem stane, že se nevhodnou stravou, častým užíváním antibiotik a apod. tyto bakterie „naštvou“, změní svou přátelskou povahu v nepřátelskou a začnou organizmu škodit. Proděraví střevní stěnu, dostanou se do krevního oběhu a lymfy a napadnou nejslabší teritorium organizmu. U naší klientky to bylo oslabené prso, kdy nošení nevhodné podprsenky přerušilo meridiánovou energetickou dráhu a prso nebylo schopné se energeticky bránit náporu e-coli. Kromě toho změněná činnost e-coli už neplní fyziologické funkce ve střevě a střevo tak nedodává organizmu potřebné látky, které byly původně vyráběny přátelskými e-coli. Takže je organizmus navíc ještě oslaben nedostatkem potřebných mikronutrientů.

Zde bych rád upozornil na skutečnost, že se naši „výživáři zvířat“ dopouštějí neodpustitelných chyb, když krmí zvířata jim nepřirozenou stravou. Patologické e-coli se mohou takto objevit i u nich a dostat se pak na člověka jejich konzumací. Současné šílení s ptačí chřipkou může mít kořeny právě v té nepřirozené stravě v tomto případě krmených ptáků ve velkochovech, u šílených krav to bylo jednoznačně prokázáno, že jejich onemocnění mělo svou příčinu v jejich píci.

Patologické bakterie e-coli
U naší klientky tedy šlo velmi pravděpodobně o záměnu příčiny a následku. Příčinou vzniku rakoviny byly patologické bakterie e-coli, které rakovinu indukovaly. Pravdu měly klasické histologické metody, ale i alternativní měření EAV. Dovolil bych si tvrdit, že k podobným závěrům došel také jeden italský lékař jménem Tullius Simoncini, který byl toho názoru, že např. rakovina prostaty (a jiných orgánů) je způsobena plísní a že tedy rakovina prostaty je vlastně plíseň prostaty. Bylo to, jak vidno, nepatrně zjednodušené, ale jádro bylo pravdivé. Měl výsledky. Za toto zjištění si od italské lékařské policie vysloužil soud, tři roky vězení a zákaz léčení. Inu každý dobrý skutek i postřeh musejí být po zásluze potrestány.

Naší klientce, (nemůžeme jí říkat pacientka, to mohou jen lékaři), jsme sehnali po peripetiích v lékárně fyziologické e-coli značně finančně náročné. Obchodní název přípravku je MUTAFLOR. Prášek jsme nasypali na postiženou tkáň a během asi čtrnácti dnů se začala postižená tkáň měnit na zdravou. Někdo by mohl říci, že jsme mohli použít antibiotika se stejným účinkem, ale to by ten někdo jenom dokazoval, že problematice vůbec nerozumí. Antibiotika by jen prohloubila problém, udělala by mikrobiologické nefyziologické vakuum a nic by nevyřešila. Zato fyziologické přátelské e-coli jsou schopné nepřátelské e-coli vytlačit a navodit na potřebném místě zdravé prostředí, které pak už rakovinu (nebo třeba alergie apod.) neindukuje a organizmus se může vlastními silami uzdravit. Tato metoda je známá i při využívání přátelských plísní, aby vytlačily z postiženého místa plísně nepřátelské, (které mohou rovněž mj. způsobovat alergické reakce).

Tolik tedy o tomto případu, a byl bych rád, kdyby si takovýchto zpráv naši slovutní lékaři i nutrologové více všímali a vyvodili z nich pro sebe i pacienty náležité závěry. Mám zato, že právě přichází doba, kdy lékařská anebo třeba i obecně vědecká policie (např. Sisyfos, ale i mnohem horší) ztrácejí půdu pod nohama, protože se mění od základu svět a budeme svědky mnohých překvapení ve prospěch lidí a pacientů. A zavírat se za skutečně prospěšné objevy už přestane.

reagovat 8.6.2018 21:58 - To je příspěvek, který

Když si lékaři pletou...

jako kdyby vypadl z Aktipu... :-DDD

reagovat 19.6.2018 08:20 - Jan Hnízdil

Výzva pro lékaře.
Přestaňte léčit a začněte uzdravovat. Chemií jen přiděláváte pacientům další problémy s chronicitou a zatížením toxiny.
Vzpomeňte si na svou touhu pomáhat lidem a začněte to dělat skutečně. Symptomatická léčba ještě nikomu nepomohla, je to jen business a ne váš. Lidé potřebují doktory se zájmem, ne tupé prodejce chemie.A když uvidíte, že skutečně pomáháte, budete štastní i vy.

reagovat 19.6.2018 13:39 - Taky by ses

Výzva pro...

potřeboval rychle uzdravit! :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *