NUDA PLÁŽ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.6.2008 09:47 - David

Zdravim vsechny naturisty,kteri se radi koupou bez plavek na vyhrazených místech a to\"nuda plázích\"..Co si o tom myslíte?Je to prirozeny v dnesni dobe?Stydíte se nebo jste to uz prekonali?Je stále hodne jedinců kterí by na \"nuda pláz\" nevkrocili,ale z jakého důvodu nejdete se uvolnit nazí do prirody jako (nádrz,prehrada,jezero atd?..Chci slyset vase názory nebo skusenosti k danému tématu...

reagovat 26.6.2008 13:10 - Petr

Přirozený je to v jakýkoliv době. To, že tam někdo jde nebo nejde, je jeho osobní věc. Naprostá většina, z těch kteří to někdy zkusili u toho zůstávají. Zase na druhou stranu existuje velká skupina těch, kteří by tam nešli a pomlouvají (To je zas o tom jak hluboký kompex v sobě dusí).

reagovat 26.6.2008 13:37 - ivan

je to paráda někde u písníku ,nic nestudí a patří top k přírodě.-

reagovat 26.6.2008 23:48 - Homo Politicus

Nuda pláž bych doporučil Františku Bublanovi, Petru Pithartovi a dalším nudným lidem, tam by se jejich nudnost stratila mezi ostatními.

reagovat 27.6.2008 10:21 - Proti gustu.......

Já zkusila dovolenou v FKK a nezůstala u toho, nevyhovuje mi to. Svlečená se koupu a sluním v soukromí - na své zahradě, u rodičů, přátel. Hodně nahatých kolem je na mě moc. A taky mi vadí, že na pláži nahošů nelze pořizovat rodinné fotky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2018 15:42 - Andrea

Hodně mě láká zajít si...

Pokud ti jde jen o vlastni nahotu and ne divat se na nahe zeny, pak si radsi najdi osamele misto nekde u vody, ktere neni vyhrazene pro naturisty, a tam tvoje erekce nikdo neuvidi.

reagovat 11.4.2018 15:47 - Denisa

Pokud ti jde jen o vlastni...

Ježiš hlavně ne nudy v Praze,tam jsem byla jen jednou s kámoškou ze Základky v patnácti a byli tam jen takoví ti pubescenti s rašícími pár vousy ,hrozně beďary a nevyvinutí všude,kromě toho jejich před pár měsící vyrostlého he he he a výraz měli jak když za chvíli explodují chtíčem,tak to fakt ne.

reagovat 11.4.2018 16:44 -

Hodně mě láká zajít si...

Bych asi na nudě chodil s postaveným pérem pořád.

reagovat 14.4.2018 22:17 - Mylan

Tak kluci, je jaro, tak alou...

Tak holky, je jaro, tak alou na nudapláž! A chci tam vidět pěkná, vysportovaná těla, silikonová prsa, plochá bříška, pevné prdelky, roztažené nohy a pěkně vyholená přirození.

reagovat 15.4.2018 10:21 - Petr

Hodně mě láká zajít si...

Když jsem byl ve tvém věku, tak měl jsem naprosto stejné obavy - ale tehdy byla úplně jiná doba... Nechápu, jak dnes, kdy na netu můžeš zhlédnout prasárny, o kterých se ti nikdy ani nesnilo, kdy se v centru Prahy jednou za rok promenádujou buzny ve slipech a staví tu svojí úchylárnu všem na odiv, kdy viagru žerou už i třicetiletí atd. atd., si ještě někdo může dělat starosti s něčím tak přirozeným, jako je erekce! Není tvůj dotaz náhodou fake? Už 20 let chodím na nuda pláže, do saun, do sprch ve fitkách, v bazénech, kdysi i na koleji... a viděl jsem už takové věci, že ti mohu s klidem říci:

1) realita pravděpodobně nebude zdaleka tak hrozná, jak se ti teď připadá. Nudapláž není zas až tak erotické prostředí, jak se nezasvěcenci může třeba jevit.
2) na nuda plážích je většinou osazenstvo 50+, takže žádný terno. Nějakou kočku tam spatříš spíše výjimečně.
3) časem zjistíš, že podobný "problém" v těchto situacích občas mívá i celá řada jiných chlapů

A jak se lidé dívají? No, normálně... :-D Někdo si třeba ani ničeho nevšimne, protože si čte, nebo se opaluje a má zavřené oči, někdo bude dělat, že nic neviděl, někdo bude normálně čumět a někdo ti to třeba i obdivně okomentuje ("Týjo, dobrá kláda!") Osobně bych ale každého, kdo by se k tomu stavěl nějak negativně považoval za debila (teda pokud tam nebudeš dělat nějaké nepřístojnosti). Normální chlap to pochopí a normální ženský se to líbí. Často si i myslí, že je příčinou ona sama, což ji přirozeně těší.

Tip, jak tomu předejít: Vyhonit si ho předem na záchodě, v 19-ti to asi tak na 15 min. pomůže... :-)

Nějaké zakrývání zase působí často spíš komicky... :-)

No, prostě erekce je zcela fyziologický stav, normální člověk z toho nedělá žádnou vědu!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *