Novoroční předsevzetí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2002 21:12 - J.K.

Ten příběh je jako z pohádky, ale je v něm podle mě velká pravda - totiž že člověk by měl začít u sebe, srovnat se s tím jaký je, co mu schází a čeho mu naopak přebývá. To je dobrý start do nových zážitků. Člověk může něco najít, když to přestane zoufale hledat. To neznamená nic nedělat.

reagovat 29.12.2002 17:27 - Miki

V posledni dobe se k clanku Jany vracim cim dal casteji. Jsem na tom myslim docela podobne jako byla autorka na zacatku. Mlada holka, ktera je sama, bojujici s komplexy, ktere jsou stejne z vetsiny nepodlozene, nevyrovnana, nervozni, psychicky na bodu mrazu. A pritom uz dlouho citim, ze by to chtelo zmenu, predevsim zmenu v mem nitru. Naucit se zit sama se sebou, akceptovat se, mit se rada, dosahnout rovnovahy. Dekuji autorce, protoze jeji clanek me myslenky bez vyhrad podporil. Ted vidim, ze to skutecne jde. Za 3 dny tu mame novy rok. Mohla bych si dat predsevzeti, ze od 1.1. se budu moooc snazit dostat svuj zivot tam, kde bych ho rada mela. Ale nedam si ho. Prijde mi lepsi se se sebou smirit, odpustit sobe i ostatnim, k nicemu se nenutit a nechat ho volne plynout. Snad se mi to prese vsechny prekazky podari a snad se to podari i ostatnim, ktere slova Jany chytila za srdce. PF 2003 Miki

reagovat 19.11.2007 18:13 - fiolla

Díky autorce clanecku,je to sic nakej patek,co ho uverejnila,ale i po tak dlouhe dobe cloveku muze pomoci,jsem na tom bidne...165cm 80kilo...zni to nechutne,ja vim,mam navic pritele co nemiluju,jen prezivam starosti...myslim ze je cas na zmenu,diky

reagovat 31.12.2017 13:26 - sdfg

Pokud se jedná o drobnosti,pak klidně bych si dával,ale vážné věci na to žádné předsevzetí není potřeba,to se prostě nějak zařídit a udělat musí.

Typicky takové ty diety...Hubnutí nějakou moderní dietou,to je akorát nezdravé,co se stane,že ti lidi pak akorát skončí s dietou,tělo je dost vyčerpané a oni přiberou zas to co měli,ale už nemají tolik svalů a energie co měli předtím.
A dietami bych vůbec neexperimentoval a začal vyřazením jakéhokoliv alkoholu.
Co je nejšílenější,je takový ten naprosto častý a zoufale nezdravý pokus o hubnutí na cigaretách místo jídla případně ještě o dost zoufalejší hubnutí chlastem místo večeře,to rovnou podejte přihlášku za rok na protialkoholní léčbu.

reagovat 31.12.2017 14:31 - M.

Moje novoroční předsevzetí je dál si uchovat zdraví a optimistickou mysl - pokud toto bude, tak se vše ostatní snad nějak zařídí :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2017 15:41 - Pepa

Moje novoroční...

Já bych chtěl v novém roce být zase potentní a mít sex.

reagovat 31.12.2017 15:49 - Michal

Já bych chtěl v novém roce...

Ber jak já i fousatý a pořádně si je nahmátni,jestli dole nemaj něco jinýho a pak rychle na to,než si to rozmyslej,to je moje rada zkušenýho chlapa co měl dvanáct žen do měsíce a ani jedna neodešla bez orgasmu.

reagovat 31.12.2017 15:51 - sdfg

Unavovat se ,stresovat a rozčilovat má smysl jen výdělečně v NR 2018.

reagovat 31.12.2017 16:16 - Frank

Bude to jako každý rok: zítra si řeknu, že letos udělám X a Y, odložím to na Silvestra (ten je přece taky letos) a na Nový rok si řeknu, že už to nešlo stihnout.

reagovat 1.1.2018 04:37 - sdfg

Aby byl silvestr normální den,je asi přání příliš náročné,tak alespoň aby to příště nebyl takovej den blbec,kterej se snad nevyrovná žádnýmu dni v roce,a jak to tak vidim,tak to maj takhle všichni,i ti ožralkové,ti museli vyvádět,to mne jediné trošku uklidňuje,že na tom mohou být někteří ještě hůře a ještě teď po sobě střílí rachejtlema na Václaváku...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *