Nová germánská medicína - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2010 09:05 - ?

V článku postrádám popis, jakým způsobem pan doktor rakovinu léčí. A bez léčení si tělo samo s rakovinou neporadí, to by pak lidi na ni neumírali.

reagovat 21.1.2010 12:41 - xxxx

Tady je o tom o něco víc. http://www.cez-okno.net/clanok/serial-germanska-nova-medicina/germanska-nova-medicina-dr-hamera-i-uvod

reagovat 21.1.2010 16:02 - A tady jsou blogy nekoho, kdo se tim zabyva

http://blog.doktorka.cz/hpv-virus-a-rakovina-krcka-maternice-z-pohladu-germanskej-novej-mediciny/ http://blog.doktorka.cz/o-pricinach-neplodnosti-ci-potratu-z-pohladu-germanskej-novej-mediciny/ http://blog.doktorka.cz/mam-d-atchu-8230/ http://blog.doktorka.cz/stitna-zlaza-aj-jej-zmeny-z-pohladu-germanskej-novej-mediciny/ http://blog.doktorka.cz/chripka-z-pohladu-germanskej-novej-mediciny/ http://blog.doktorka.cz/rakovina-prsnika.-bez-hlbsieho-pochopenia-neporazitelny-strasiak-nezneho-pohlavia./   http://blog.doktorka.cz/germanska-nova-medicina/

reagovat 22.1.2010 13:53 - Vladko

Fajné blogy 

reagovat 24.1.2010 02:22 - Jana

V článku postrádám popis,...

Ale poradí, to si musíte taky věřit. Věř a víra tvá tě uzdraví, to jste ještě neslyšel/a ? A taky je dobré se nemoci prostě nepoddat. Vím, o čem píšu...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2010 11:35 - Honza

U nové germánské medicíny to však je postaveno na léčbě - jde o to identifikovat a pomoci zpracovat prvotní konflikt a nenarušovat ozdravnou reakci těla, která se často projevuje zánětem. Víra samozřejmě pomáhá, ale zde to není pouze o víře. Mrzí mne, že o této medicíně nejsou nikde více podrobné články či že není kontakt na někoho, kdo je vyškoleným terapeutem.

reagovat 3.2.2010 00:16 - Frantisek Nagy

U nové...

Dobry den prajem,

v pripade záujmu o GNM konzultáciu alebo ak mate zaujem sa GNM naučit odporúćam stránku www.gnm.webnode.sk. Informujte sa kym nie je neskoro!

Frantisek Nagy
GNM lektor, konzultant

reagovat 10.1.2011 07:00 - Hello.

Hello.
My Name is Mami I was impressed when i saw your profile at terapie.doktorka.cz and i will like you to email me back to my inbox so that i can send you my picture for you to know who i am. I belive we can establishe a long lasting relationship with you.In addition, i will like you to reply me through my private email box (mami60032@yahoo.com)
This is because i dont know the possibilities of remainning in forum for a long time.
Please reply to my inbox so that i can be able to send you my picture and tell you more about me ok.
Thanks,waiting to hear from you soonest.
Mami.

reagovat 13.8.2012 18:17 - Kranio

Na stejném principu funguje kraniosakrální terapie a somatoemocionální uvolnění.V této terapii se nejdřív hledá primární příčina každé nemoci a když se odstraní tak se může léčit i nemoc.Dr. Ryke Geerd Hamer ukázal další cestu a únik od nekonečných prášků a za to velký dík.To proč musel odejít jen ukazuje na zvrácenost dnešních lidí kteří si ani nepřejí mít zdravé občany.

reagovat 28.12.2014 19:43 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *