Nosit na přání přítele plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2010 15:02 - Lucka

Ahoj, mému příteli (je mi 18, jemu 25) se líbí ženy které nosí plenky, jsme spolu už 3 roky a tato jeho záliba je trochu divná, ale zas tak mi nevadí. Dost často jsem si třeba plenky dala před sexem na předehru nebo v nich spala, aby měl radost. Nikdy jsem ale plenky moc nepoužívala, i když poslední dobou jsem se do nich na prosby přítele sem tam vyčurala a jednou jsem byla s plenkou pod oblečením i venku. Chodím ještě na střední, ale toto léto jsme se k sobě nastěhovali a těch hrátek s plenkama přibylo. Teď mne ale přítel poprosil, abych je nosila doma i venku častěji a požívala je, prý zatím alespoň na malou ať chodím do plenek a že až si zvyknu, můžu do nich dělat všechno. Prostě přišel s tím, že je mi vděčný za mou toleranci, ale že nesnesitelně touží po tom mít dívku, která je opravdu odkázaná na plenky a musí je nosit. Tvrdí že stejně jako se dítě učí na nočník, tak počurávání se člověk naučí taky, prý si po delší době v plenkách tělo zvykne. No prostě po mne chce abych co nejčastěji nosila plenky a co nejvíc je používala a vlastně se stala inkontinentní. Myslím, že ten požadavek je od něj dost nefér, on to ostatně uznává ale tvrdí, že si nemůže pomoct. Neptám se ani tak na názor, jestli to mám udělat nebo ne, spíš by mne zajímalo co by mne v případě toho že budu souhlasit a fakt budu časem inkontinentní, čekalo. Jak se okolí dívá na mladé lidi s tímto problémem a podobně.

reagovat 24.8.2010 17:32 - ,,,

No,tak to je síla...

reagovat 24.8.2010 17:43 - angelika

no dobrý, a pak se rozejdete a ty si budeš dělat do plenek a kvůli tomu si nenajdeš normálního chlapa. Je to magor, ale ty ještě větší že na to přistupuješ.

reagovat 24.8.2010 17:45 - holka

neblbni i ty když už ten tvůj takhle vyvádí..........co kdyby si je musela nosit doopravdy?!?

reagovat 24.8.2010 18:03 -

Ahoj, mému příteli (je mi...

pošli ho někam, když má úchylku, nemá právo k tomu nutit druhé.
Ano budeš úplně inkontinentní a nebudeš už nikdy normálně fungovat, takové lidi znám.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2018 21:28 - časosběrač

Co asi teďko dělá autorka příspěvku? Myslíte, že to jejího přítele furt baví?

reagovat 26.2.2018 16:53 - To musím

Já plinky musím nosit ještě teď mám jednu na sobě akorát jsem jí pomočil zatím a ještě jednu mám na prebaleni a pak zbohem plenky horší bude odnaučit se od plenek to bude horší na plinky jsem nosil dva měsíce začali mne je dávat v nemocnici v nemocnici jsem jsi vzlikl hned na úvod když přinesla sestra látkové pleny to bylo ze začátku a pak jsem dostal jinou jednorázové plenky.

reagovat 26.2.2018 18:27 - Ty

Já plinky musím nosit...

si Ex nedáš pokoj, že?

reagovat 26.2.2018 23:28 - Plenkar

si Ex nedáš pokoj, že?

EX=Plenkar buzerant.

reagovat 26.2.2018 23:38 - Kakal poeta

Kakáme si do plenek, není to znát navenek. Vůbec to není špína, když je plná plína

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *