Nosit na přání přítele plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2010 15:02 - Lucka

Ahoj, mému příteli (je mi 18, jemu 25) se líbí ženy které nosí plenky, jsme spolu už 3 roky a tato jeho záliba je trochu divná, ale zas tak mi nevadí. Dost často jsem si třeba plenky dala před sexem na předehru nebo v nich spala, aby měl radost. Nikdy jsem ale plenky moc nepoužívala, i když poslední dobou jsem se do nich na prosby přítele sem tam vyčurala a jednou jsem byla s plenkou pod oblečením i venku. Chodím ještě na střední, ale toto léto jsme se k sobě nastěhovali a těch hrátek s plenkama přibylo. Teď mne ale přítel poprosil, abych je nosila doma i venku častěji a požívala je, prý zatím alespoň na malou ať chodím do plenek a že až si zvyknu, můžu do nich dělat všechno. Prostě přišel s tím, že je mi vděčný za mou toleranci, ale že nesnesitelně touží po tom mít dívku, která je opravdu odkázaná na plenky a musí je nosit. Tvrdí že stejně jako se dítě učí na nočník, tak počurávání se člověk naučí taky, prý si po delší době v plenkách tělo zvykne. No prostě po mne chce abych co nejčastěji nosila plenky a co nejvíc je používala a vlastně se stala inkontinentní. Myslím, že ten požadavek je od něj dost nefér, on to ostatně uznává ale tvrdí, že si nemůže pomoct. Neptám se ani tak na názor, jestli to mám udělat nebo ne, spíš by mne zajímalo co by mne v případě toho že budu souhlasit a fakt budu časem inkontinentní, čekalo. Jak se okolí dívá na mladé lidi s tímto problémem a podobně.

reagovat 24.8.2010 17:32 - ,,,

No,tak to je síla...

reagovat 24.8.2010 17:43 - angelika

no dobrý, a pak se rozejdete a ty si budeš dělat do plenek a kvůli tomu si nenajdeš normálního chlapa. Je to magor, ale ty ještě větší že na to přistupuješ.

reagovat 24.8.2010 17:45 - holka

neblbni i ty když už ten tvůj takhle vyvádí..........co kdyby si je musela nosit doopravdy?!?

reagovat 24.8.2010 18:03 -

Ahoj, mému příteli (je mi...

pošli ho někam, když má úchylku, nemá právo k tomu nutit druhé.
Ano budeš úplně inkontinentní a nebudeš už nikdy normálně fungovat, takové lidi znám.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2017 10:11 - Majkl

Ahoj hezke tema... Je tu...

Ahoj, jestli chces napis mail, pokecame, ja i pritelkyne to nosime a v pohode! :)

reagovat 3.9.2017 19:05 - jajina

ok dej meil kam napsat

reagovat 6.9.2017 23:31 - Pavel

Ahoj hezke tema... Je tu...

Moc rád bych si ó tomhle tématu s tebou promluvil. Pavel. Napiš: confin@seznam.cz

reagovat 24.12.2017 03:48 - Nikolatiterova

Ahoj hezke tema... Je tu...

Ahoj já se Nikola a mam pritele a ten ma pleny zrovna tet sem ho musela prebalit poněvadž bil pocuranej a já taky má sme spali a on se ke me pritisknul a já cítila mokro mel mokrou plénu a zadek tak muzem pokecat uz se mi stalo ze sme šli po ulici a on mi rek lasko já sem pocuranej a já sem se koukla a opravdu bil pocuranej a tet kdeho mam prebalit tak pojt lehni na lavičku a prebalim te

reagovat 24.12.2017 10:28 - Plenkar

Ahoj já se Nikola a mam...

Dement ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *