Nosiíte rády punčocháče

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2008 10:28 - Pavla

Ahoj,
nosite taky rady punčochače. Ja je nsim moc ráda. Mám zvlášť ráda punčocháče s lycrou, protože mi na nohach děla dobře ten pocit mirného sevření a myslim ze je to hezčí než hole nohy.

reagovat 17.2.2008 16:47 - Ariesek

Pavle ano nosím je také rád,ale proč se zkovávat pod ženská jména???

reagovat 17.2.2008 17:45 - Pavel

Jestli jde o mne, tak já Pavla nejsem a punčocháče nenosím, nosím punčochy.

reagovat 17.2.2008 20:02 - Pavla

Ja jen, ze nektera moje kolegyne poncochace moc rady nemaji a divi se mi, tak jsem sem dala tu otazku. Pavel opravdu nejsem.

reagovat 17.2.2008 20:37 - Pavel

Taky znám několik žen, které punčocháče nosí jen minimálně a jen z donucení.

Za sebe dodávám, že nosím zdravotní kompresní punčochy a i když to taky není vždy nejpříjemnější (hlavně v létě), nosím je rád, protože mi výrazně pomáhají.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2017 10:18 - senior

Je pozoruhodné, jak se z naprosto běžné součásti dámského prádla stala během doby takřka "sexuální, kultovní, věc".
Proč je kombinace pásu a punčoch tak "rajcovní" by stálo za nějaký hlubší psychologický výzkum. Podvazkový pás bez punčoch je pouze kousek textilie. Teprve v kombinaci obojího se stává ten "sexizázrak"
I když, všeho moc škodí.V šedesátých létech minulého století jsem po krátkou dobu dělal trenéra našemu závodnímu družstvu volejbalistek.Byla to spíše taková recese, než vážný sport. Stávalo se, že při nějakém výjezdu na turnaj do některého vzdálenémo města jsme měli pouze jednu místnost, jako šatnu. No a děvčata, při převlékání naprosto běžně přede mnou chodila jen v punčochách a nijak jim to nepřipadalo vzrušivé. Mně, zpočátku ano, ale také jsem si zvyknul. A to byly ještě ty nádherné punčochy se švem. Nu což, alespoň mám na co vzpomínat.

reagovat 2.9.2018 17:33 - Vladimír

Ahoj lidi, i já se k vám přidám. No bude to zvláštní, ale i já nosím raději punčochové kalhoty než spodky nosím je také už od dětství no a tak jsem si na ně nějak zvykl a to je mi 32. Píšu tu páč se snažím si najít dívku, které by to nevadilo a přes seznamku se bojím co by na to řekla no a myslím si,že tady na této diskuzy by to vzala v poho. Můžeš mi klidně napsat na mail:vlada-kraus@seznam.cz a můžeme si o tom napsat a případně i osobně popovídat a třeba se i seznámit. Ještě musím dodat, že jsem nevidomý, ale docela soběstačný, dokážu si i uvařit, to mě baví.

reagovat 3.9.2018 11:48 - Kat

Ahoj lidi, i já se k vám...

Jaké punčocháče nosíš ? já mam momentálně 40 denierové,je docela chladno

reagovat 4.9.2018 11:43 - VLADIMÍR

Jaké punčocháče nosíš ?...

Ahoj nevím co je to přesně to značení den, ale jsou to ty klasické bavlněné, jsou hřejivé i příjemné na nošení. Hlavně i ve veliké zimě hřejí tak super. Můžu se zeptat si muž nebo žena?

reagovat 4.9.2018 12:00 - Kat

Ahoj nevím co je to přesně...

Žena určitě nejsem,já nosím silonové punčocháče a to číslo 40 den znamená síla vlákna ze kterého jsou vyrobeny,v mém případě se jedná o silnější provedení ,více vydrží a jsou pevné,mam je i ze zdravotních důvodů s elastanem který nohy stahuje a zpevní.Křečové žíly mě trápí už dost dlouho a tyto punčocháče mi stahují nohy a je to fakt lepší,musí být ale minimálně 15% elastanu.Celý život jsem pracoval ve stoje a docela těžkou práci a nohy tím trpí.Pamatuji časy když můj děda si nohy obaloval elastickým obinadlem,dnes jsou lepší materiály

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *