Co je normální postava?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2008 12:31 - Lissi

Ahoj, mnoho let se potýkám s váhou - hubnu, tloustnu, hubnu... Pročítám si tady na doktorce témata o hubnutí a přemýšlím - co je normální postava? Kolik by měl člověk měřit a vážit, aby byla jeho postava považována za normální? Občas čtu příspěvek holky s parametry 175cm/55 kg, která si připadá tlustá, jinde spokojená baculka obhajuje svých pár kilo navíc. Vím, existují tabulky a indexy, ale jak to vnímáte vy?

reagovat 9.6.2008 22:01 -

Norm

reagovat 20.2.2009 14:06 - Luky

tak jako podle mě je mi ukradený kolik holka váží nebo měří líbí se mi když má holka šiřší stehna větší zadek a ploché bříško to je nej a taky sexy!!!!!!

reagovat 20.2.2009 14:22 - Věstonická Venuše

to je symbol krásy a ženy.

reagovat 20.2.2009 14:30 -

každý to vnímá jinak...někomu se naopak líbí silikony a malý zadek!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2009 15:08 - VV

Bříško u chlapa v rozumný velikosti se mi líbí.

Tedy nad 40letém,u mladých to není hezký.Ale u středního věku působí mužně.

reagovat 20.2.2009 16:01 - Vě Ve

Náhodou ,malé bříško u chlapa po 40 je sexy.Vypadá mužně.Mladí jsou hezký hubení ale starší plnější.

reagovat 12.2.2011 21:27 - kika

já to vnímám, že tohle je spíš věc mysli... já osobně se třeba cítím líp když cvičím a jím zdravě. A pak jsou naopak období (jako třeba teď), kdy mi všichni říkají, že jsem zhubla, ale přitom si tam vůbec nepřipadám. prostě u mě jde spíš o pocit a když žiju zdravě, tak se cítím fajn a kila nepočítám :) Zkuste třeba zumbu, já chodím v Brně do TŠ Dynamic a jsem spokojená :)

reagovat 15.2.2011 12:20 - Juji

Ahoj, mnoho let se potýkám...

Ahoj, pokud si připadáš trochu při těle, určitě zkus DIET DOTS Acai, zdravé tablety, bohužel se to nedá moc sehnat v Česku, ale tady pro tebe jsem našla někoho, kdo to prodává. Určitě zkus, pomáhá to a je to z USA.

reagovat 10.1.2012 01:15 - Elena

Typ na krásnou postavu! :)

Já mam 162 , jsem štíhlounká, mám 50kg, jsem akorát, prsa akorát, a jím celý den uplně všechno ;-) . Samosdřejmě pár krát do týdne si zacvičím, takže mám zpevněné tělo. Ráno snídám, k obědu si dám klidně knedlo zelo vepřo, ke sváče jogurty, k večeři další pořádný jídlo, někdy si namažu i chleba se sádlem. Samosdřejmě to prokládám zeleninou, ovocem. Jsem zdravě štíhlá, mám hezký zadek, prsa. A chlapi po mě šílej. Naopak skoro žádný chlap nemá rád vychrtlý ženský, co jsou kost a kůže. Je to antierotický a antipřitažlivý.. A naopak, když budete hladovět, tak vaše tělo si bude vytvvářet tukové zásoby, protože neví , jak dlouho ho opět necháte hladovět, takže si vše co sníte raději uloží do zásob.. Ale pokud budete jíst pravidelně normální jídla, metabolismus se zrychlý a nemusíte se bát tloustnutí.. Naučte se mít rádi sami sebe a až když se přijmete, takové jaké jste, pujde vám i snadněji hubnutí. Doporučuji knihu : Miluj svůj život, Luise L. Hay (tahle kniha mi velice pomohla).

Jezte, sportujte a mějte se rádi!

užitečné rady

Hladověním a dietama si zbytečně odvápnujete kosti, ničíte celé tělo, ztrácíte minerální látky a vitamíny, tzn. vlasy, plet, zuby jdou do háje..Orgány též.. Pak jsou problémy s plodností.. Zažívací trakt je poškozený, nafukuje se břicho, vytváří se vředy, klesá hormonální hladina, začínají vyrůstat po těle chlupy.. Jezte, pijte hodně vody a sportujte.. Po dietních výrobcích se tloustne, protože naše tělo nedokáže zpracovat umělé látky (do dietních potravin se nedává cukr, ale chemie, kterou naše tělo nedokáže zpracovat a vyloučit, proto to ukládá). Když si dáte přírodní cukr, živočišný tuk, tak to ztrávite a odejde to z těla.. Ale uměliny ne..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *