NONI

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2007 14:59 - Pavel

NONI juice. Zajímalo by mě jeslti někdo víte o stránkách, kde jsou objektivní studie jeho účinku? díky.

reagovat 25.8.2007 17:53 - Vladimír Tomek

Zkuste http://www.noni-tahiti.cz

Pokud budete chtít, tak Vám pošlu další materiály. Málo která potravina nebo její doplněk je tak dobře vědecky popsaná a zdokumentovaná. Obsahuje například až 800 x více proxeroninu než ananas. S pozdravem

vtomek"atlas.cz

reagovat 8.10.2007 20:43 - jana

Jak vidím, zatím se k němu nikdo nevyjádřil, čili asi takový zázrak to nebude.

reagovat 10.10.2007 22:23 - Tomáš

Je zvláštní,že na těch uvedených stránkách je jen představená hlavně firma TNI. Na klikátku Výzkumy a výsledky léčení se objeví plakát, kde je vyobrazeno 5 expertů, s tituly Dr. kteří se v roce 1996 sešli v Utahu a vymysleli nebo založili Tahitian Noni Juice. Jsou šikovní, protože získali jako jediní možnost vyvážet (kupovat) plody Morinda citrifolia z 80 ostrovů Francouzké Polynezie.

Nikde jsem ale nenašel co umí ta ochucená štáva NoNi. A litr za 1500 korun,, tak je to dražší než deset roků staré Portské v luxusním hotelu. Kéž by se zde ozvali lidé, kterým to pomohlo. Babička mi vždy dává hustou ostružinovou štávu a říká, chlapče jen to užívej jako lék, budeš zdravý. Jaký může být rozdíl mezi tou ostružinovou štávu a NONI ?

Ty ostružiny u nás známe možná 300 let....

reagovat 11.10.2007 23:50 - Peter

V krátkom čase sa informácie o NONI objavia na stranke www.indiannoni.sk Stranka sa pripravuje a v kratkom čase by mala byť spustená a aj zahajena proces predaja na Slovensku. Neskôr aj ČR. Bude sa jedna o Indické NONI, ktoré je 100 % (neochucené) a cena vyrazne nižšia ako Tahitská konkurencia. Ing. Peter Špalek - Indiannoni Slovakia (Dovozca do SR)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2009 19:33 - Granvin

To se přiznam, že jsem nikdy nezkoumal. Noni, kterou používam já je polynéská a s ní jsou výsledky dobrý, s indickou zkušenosti nemam, ale obecně pokud je výrobek levný, tak má už ze začátku menší důvěru. Každopádně před měsícem si jedna klientka kupovala noni od jiné firmy a zatím se efekt neprojevil, takže budu zjišťovat co to bylo za firmu a za noni a doporučím ji, aby si ho koupila od calivity.
Když něco zjistim, tak dam určitě vědět.

reagovat 26.12.2014 21:54 - Martin 35

Noni 100% jsem vzal dle návodu ráno na lačno jednu lžičku. Do 5 pěti minut mi začalo být divně do hodiny bolest žaludku, zvracení, ještě větší bolest. Žaludek bolel po celý den a další dva dny byl přecitlivělí. Nemám žádné zdravotní problémy. Jen jsem chtěl doplnit k očistě.
Máte někdo zkušenosti, nebo víte proč se tak mohlo stát.

Děkuji
Martin

reagovat 30.11.2015 16:47 - pavla-siroka

Ahojte, noni je dobře vědecky prozkoumané, najdete na něj mnoho studií. Můj kolega byl k němu také nedůvěřivý, protože ho neznal, tak si studie postahoval. Pokud se chcete také podívat na studie, musíte buď požádat někoho známého, kdo pracuje na univerzitě, nebo si zaplatit přístup do různých databází. Pokud vás zajímají praktické zkušenosti s noni, jsem výživová poradkyně a už mám s noni zkušenosti cca 2 roky. Tady na mém webu (wwww.vitalcentrum.cz) najdete článek a také různé značky a ceny a zkušenosti s noni. http://www.vitalcentrum.cz/produkty-dle-casti-tela/premium-noni-nejucinnejsi/

reagovat 30.11.2015 16:48 - pavla-siroka

Omlouvám se, trochu více w :-) samozřejmě www.vitalcentrum.cz

reagovat 5.3.2016 20:21 - vences

Náhodou jsem narazil na...

Ahoj, zaujala mne šťáva Noni. Kde se dá objednat?
Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *