nízký krevní tlak

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2001 07:22 - sona

Od včerejška mi není dobře/motání hlavy, na zvracení, není chut k jídlu/, dneska ráno to samé, zašla jsem si změřit tlak, a mám ho prý nízký 105, na počasí netrpím a nikdy jsem problémy neměla, prý si mám udělat kafe, ale já kafe moc nepiju, nepište mi prosím jak tlak upravit. Provozuju přerušovaný sex s přítelem, mohlo by se snad jednat o těhotenství? Díky za vaše rady a zkušenosti.Zdravím sona

reagovat 8.5.2001 10:57 - Rajtar Vladimír

Možná,že je to ta správna rubrika.
Moj problém,pískaní v uchu , najviac v ?avom.
Vyšetrenia u ušného doktora nezistili žiaden problém.Mám 49.r.,nižší krvný tlak mám od mladosti.Často mám bolesti hlavy,hlavne po prebudení,zvlášť,keď nasleduje deň bez práce.
Jak sa zbaviť týchto nemocí vopred ďakujem.
.

reagovat 11.5.2001 11:42 - denisa

Ahojky Sono, musim se smat..Jelikoz sice uvadis neje to cisilkko, ale nezminujes se zda je to ta horni hranice ci dolni...Pokusim se ti to trosku vysvetlit....Ja mam pernamente nizky tlak tj. 90 na 59-65.....Ta horni hranice by u me mela byt kolem 120( 100- u kazdeho a 20 vekova hranice)u me optimalni tlak by mel byt 120/80.........
Rika se ze kdyz je nekdo v jinem stavu muze zaroven dochazet ke snizeni tlaku.................Mela by sis dojit na gynekologii..Co se tyka nizkeho tlaku, bud rada ze mas nizky a ne vysoky......Ja se s tim naucila zit, je fakt ze kava pomaha, ale taky pomaha 1 stamprdle tvrdeho alkoholu..Pak sice jeste existuji kapicky, ale ty lekari nechteji moc predepisivat a to z toho duvodu, ze ty nikdy neodhadnes bez tlakomeru vysi sveho tlaku.jelikoz moc nebezpecne je kdyz se jak dolni tak horni hranice tlaku k sobe blizi........

reagovat 20.5.2001 00:48 - Doktorka

Doporučuji vám přečíst si článek od MUDr. Rudolfa Zemka na http://www.doktorka.cz/run/redsys/r-art.asp?id=693

reagovat 10.12.2001 11:42 - Ingeborg

Můj nízký tlak čas od času klesne až na 70na40, což mi dělá potíže být ve svislé poloze. Prý se dá zvýšit i následujícími bylinnými procedurami (osobně je nemám ozkoušené, alkoholu se vyhýbám): Hrst rozmarýny macerovat 14 dní v 1 litru červeného vína. Pít dvakrát denné ½ dcl.
JMELÍ napravuje poruchy krevního oběhu, maximální denní dávka je 5 g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nálev: 1 čajová lžička listů jmelí zalít studenou vodou, nechat 12 hodin vylouhovat, před pitím zahřát na vlažnou teplotu. POZOR!!! jmelí je polojedovatá rostlina, bobule se nesmí používat. Stanovená dávka se nesmí překročit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2012 22:27 - Po

Babička je nyní v péči...

Ono souvisí jedno s druhým, fyzický stav s psychikou. Někdy si, tak zvaně mozek dělá, co chce a mozek řídí v našem těle všechno (třeba na chvilku "vypne" srdce a pak dojde k poklesu krevního tlaku s pocitem na omdlení). S tím se ale nedá nic dělat, jen dávat pozor, aby nedošlo ke zranění a je to nepříjemné. Je fakt, že doktoři, když nic nenajdou, posílají záhadné pacienty k psychiatrům.
Je mi to líto.

Existuje taky možnost nechat babičku vyšetřit EAV metodou, nebo diagnostikem-léčitelem.

reagovat 18.1.2012 11:04 - Veru

Ono souvisí jedno s druhým,...

Pomoc psychické stránce už nás taky napadla, ale nevíme jak by na to reagovala. Ale už jsme odhodláni udělat cokoli. Děkuji moc za Vaše rady. Přeji Vám hezký den.

reagovat 18.1.2012 15:18 - Po

Pomoc psychické stránce už...

Ráda bych pomohla víc, ale napsala jsem jen, co vím ze zkušenosti z vlastní rodiny a od léčitele. Zaujal mě i pohled na nízký KT čínské medicíny (na internetu). Člověk se začne starat sám, když oficiální medicína selže. Jenomže problém je, jak přimět doktory zaměřit se na orgány, které si myslíme, že nejsou zdravé.
Vaše babička, ať vstává velmi pomalu, pozvolna, ať si dá na čas, než se z lehu posadí, ze sedu postaví. Ať dodržuje pitný režim (ulehčí ledvinám a tím i srdíčku). A krční páteř (ale i klouby) si může natírat gelem z kostivalu (regeneruje, opravuje). Asi by jí pomohlo i naučit se správně dýchat (okysličovat mozek a vlastně celé tělo).
Hodně štěstí a zdraví!

reagovat 11.4.2013 14:19 - Gita

Často mám tlak 96/60 nebo 90/60 začnou mi brnět končetiny,motat se mi hlava, citím se vláčná a pak jdu k zemi. Už nevím co proti tomu mám dělat Poradtě. díky

reagovat 11.4.2013 22:37 - Helena

Často mám tlak 96/60 nebo...

Gito, také mám takový tlak. Naštvala jsem se, zapátrala v paměti a začala pít čaj s lékořicí. Po něm tlak stoupne na únosnou míru.
Ostatně mně štve,že ty bylinkové čaje prodávají jako zdravé/např. rakytníkový-který má lékořice celkem dost/ale lidi s vyšším tlakem nikdo neupozorní.
Prohlídni si v nabídce čajů bylinkové i ovocné/má to i brusinkový čaj/ a střídej je. První dávej ráno,než začneš kolabovat:-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *