Nízkosacharidová dieta léčí padání vlasů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2012 06:59 - Honzík

Při svém dlouhodobém pobytu v USA jsem byl na poradě v jedné klinice zabývající se transplantacemi vlasů. Když doktor uviděl moje prořídlé vlasy, řekl mi, že já transplantaci nepotřebuju, stačí jen dodržovat nízkosacharidovou dietu, kdy se musím denně vejít do jednoho gramu sacharidů na kilo ssvé tělesné hmotnosti. Vážím 85 Kg, takže od té doby držím sacharidy do 85 gramů na den a funguje to. Dietu dodržuju už 3 rok a nejen že vlasy úplně přestaly padat, ale část mi jich odkonce dorostla i zpět. Vyzkoušejte a uvidte.

reagovat 1.4.2012 14:42 - Kája

Na vlasy s úspěchem jedu warrior diet, což je v podstatě taky nízkosacharidová dieta. Denně víc jak 60 gramů sacharidů nedám.

reagovat 2.4.2012 12:40 - Táňa Kovandová

Já držím kvůli vlasům (alopecia areata) nízkosacharidovou dietu už 5 let. Srovnalo mi to to imunitu i hormony a vlasy rostou.

reagovat 2.4.2012 13:50 - co?

Já držím kvůli vlasům...

a co konkrétně teda jíte jaké sacharidy nebo jak v čem obsažené prosím vypište mi to jak se řekne polopatě děkuji vám

reagovat 25.4.2012 08:18 - Bobeš

Mně vyhovuje i relativně volnější nízkosacharidová dieta, kdy konzumuju až 1,5 gramů sacharidů na kilo své váhy. Prospívá to nejen mým vlasům, ale hlavně kondici, a taky mi zmizel únavový syndrom, což je taky důvod, proč jsme ji začal držet. Zlepšení vlasů byl pro mě vlastně jen takový nečekaný bonus navíc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.6.2018 19:27 - Katka

Katko, nenapadlo Tě, že...

NO borelku nemám už ani v IGG, Imunita teď je dobrá a vždy byla kromě před 2 lety, kdy mi po stresu vyjela borelka v iGG, ale malinko a po atb a bylinach byla fuc, kandidu nevim, helicobaktera mam většinou ok , párkrát byl v IGG ale to má skoro každý jako prodělanou....ostatní viry ok. Chlamydie pneu nemám ani v žádných hodnotách a tracho, jsem nikdy neměla, jen v iGG hraniční v testech v zahraničí, kdy mě někdo nutil, že je prostě mám. Ale i dle nemocnosti jsem s imunitou zase super jako předtím, kdy jsem neměla i blbou chřipku roky. A ty bakterie v IGG nějaký má 99 procent lidí...a funguje jim to. KDyby to bylo aktivní neřeknu, nebo v iGG vysoké hodnoty také neřeknu, ale je to ok.Tak nevím. Spíš nevím, jestli ty lidi nelžou a problém neměli, nebo je chyba v té dietě a nemám ji dokonalou nebo co....

reagovat 22.6.2018 14:57 - Světluš

Já nevím Katko, kde máš problém, ale mně nízkodacharidová dieta vlady hooodně zlepšila.

reagovat 23.6.2018 12:03 - Katka

Já nevím Katko, kde máš...

A jak si na tom byla špatně z vlasama, jaký typ alopecie, mužský, ženský -. štítná žláza, areata - fleky, neob jen po porodu či nemoci, a co jsi přesně jedla?

reagovat 4.9.2018 17:53 - Jolana

Chtela bych zkusit tu dietu, vlasy me rid out uz dvacet let. Mam androgeni.poradi nekdo?

reagovat 4.9.2018 18:01 - :-)

Chtela bych zkusit tu dietu,...

Jasně, za chvíli tu máš spoustu reklam.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *