Nitrodelozni antikoncepce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2001 10:56 - Eva Svabova

Zajimalo by me jaka je pravdepodobnost otehotneni u teto antikoncepce a rizika souvisejici s ni.Pokud by zena otehotnela jestli nehrozi nebezpeci potratu mimodelozniho otehotneni a zda-li by bylo miminko v poradku pokud se zena rozhodne ho donosit.Dekuji!

reagovat 30.10.2001 11:26 - Šárka

Já jsem měla nitroděl. tělísko 4 roky a vše bylo v pořádku. Pak jsem ho nechala vyměnit a mám ho 3 roky. Žádný zatím viditelný problémy nemám. Teď ho chci vyndat a chtěla bych mít třetí děťátku. Nemá s tím někdo skušenosti, za jak dlouho mám otěhotnět a jestli jsou nějaké problémy s tím spojené? Děkuji

reagovat 11.3.2002 11:08 - Gita

Chtěla bych se zeptat, mám 1 dítě a uvažuji o nitroděložní antikoncepci. Je mi 29 let a nechci dalších 20 let brát hormonální antikoncepci, kterou jsem brala před otěhotněním. Nevím, podle čeho se mám rozhodnout, jaké tělísko si mám vybrat.

reagovat 25.6.2002 21:03 - Zuzana

nemá někdo zkušenosti s tělískem?kolik stojí? Zda ho nemá někdo před dětma?

reagovat 7.8.2002 12:58 - Marcela

Já jsem měla nitroděl. tělísko i před tím, než jsem poprvé otěhotněla a bez problémů. Te´d už mám asi 4. Je fakt, že je při tom silnější a bolestivější menzes, ale zase si člověk nemusí denně myslet zda polkl či nepolkl pilulku. Teď je ale spousta druhů tělísek v ceně od 400 do 5000,- Kč - každý lékař vysvětlí a nabídne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2012 14:28 - martina

holky jak dlouhý je u vás...

holka,mám danu druhý rok a jsem v tom!

reagovat 15.1.2012 14:36 - Zdeněk2

Selhat může i ta nejlepší antikoncepce! Na webu bys mohla najít příběh 28 leté matky dvou dětí, která na potratu už 4x, přestože vždycky měla zavedeno tělísko. Jiné opakovaně otěhotněly i po sterilizaci!

reagovat 4.11.2012 20:43 - mufina777

V srpnu jsem si nechla zavést nehormonální tělísko GyneFix a po šesti týdnech jsem otěhotněla :-(

reagovat 1.10.2015 16:34 - Liliana

Hezký den, měla bych dotaz ohledně antikoncepce a špinění během cyklu. Již pět let řeším problém se špiněním během užívání antikoncepce.MUDr mi vystřídali už několik preparátů, bohužel vždy se stejným účinkem. Moje situace je taková, že mi antikoncepce udrží cyklus maximálně deset dní po menstruaci, a pak začnu špinit ( do začátku MS ), až mírně krvácet + často krvácím i po styku. Jsem z toho už zoufalá, a uvažovala jsem i o tělísku. Myslíte si, že by tělísko mohlo pomoci? Hormonální, nebo nehormonální? Měl tu někdo něco podobného? Jak jste to vyřešili? Děkuji za odpovědi ..

reagovat 2.12.2015 00:10 - lenka

Tělísko nedoporučuji, nechala jsem si ho zavést a ihned jsem začala špinit a další dny krvácet né jak říkal doktor 3 dny a bude to dobré, měla jsem silnou menstruaci každou chvíli jsem si musela měnit tampon a dávala jsem si i vložku ta krev ze mě tolik tekla, měla jsem extrémní křeče že jsem nemohla v noci spát nemohla jsem bolestí skoro chodit a všelijak sem se otáčela a dělala si čaje a brala léky ale nezabralo to v kuse jsem krvácela 10dní pak 3 dny nic a zase silné křeče a krvácení , pak následovala 20dní pauza a opět měsíčky a zase křeče ted je to na začátku ale chci si ho nechat vyndat zlaté prášky .... zavedení nebylo moc příjemné ale nebolelo budeš cítit jak se tam to tělísko roztáhne a budou tě bolet obě strany takže za mě néé , co se týká sexu tak poprvé po zavedení tělíska hrozná bolest až mi tekly slzy ale pak si to celkem sedlo ...:-(


Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *