Nikdo me nechce - PROC?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2004 13:17 - Janicka

Rada bych slysela vas nazor na muj problem: nikdo me nechce. Zacinam se bat, ze zustanu jednou provzdy na ocet. Pokusim se trochu bliz popsat svoji situaci. Myslim, ze jsem dost hezka, ne sice primo modelka, ale rekla bych, ze nadprumer. Svoji inteligenci povazuju za dostacujici. Lidi me celkove maji radi, takze odpudive asi nepusobim. Mam dost zajmu a celkem dost pratel. Ale zadnyho kluka a vypada to tak, ze asi do smrti zustanu sama. Nikdo o me nikdy neprojevil hlubsi zajem, nikdy jsem nedostala milostny dopis, pozvani na schuzku bez postrannich umyslu. Takzvanych napadniku mam dost, kteri ale chteji jen postel. Kdyz treba prijmu pozvani na "rande", tak to vzdycky skonci stejnym zpusobem. ON se snazi dostat me do postele, kdyz mu to nevyjde, tak uz se nikdy neozve. Kdyz mu to vyjde, tak uz se taky nikdy neozve. vetsina tzv. napadniku jsou zenati nebo maji pritelkyni a ve vztahu "nejsou stastni". Ten zbytek sice pritelkyni nema, ale "nechce se vazat". Je mi z toho dost uzko, mam pocit, ze funguju jenom pro pobaveni muzske populace. Pritom jsem uplne presny opak nevazane holky. Oblikam se decentne, jsem spis takovy domaci typ a laska je pro me strasne dulezita. Asi to ted vsechno vypada dost zmatene, chtela bych jenom vedet, kde delam chybu. Nenapada vas neco?

reagovat 1.6.2004 13:42 - ni-ka

Taky jsem to tak měla a mám dodnes.
Nejsem žádná modelka, ale prý vypadám ohromně sympaticky a jsem úplně super holka, navíc žádná slepice jako ostatní / to vše jsem si vyslechla/. Ale když došlo na věc, byla jsem najednou moc "osobitá" /přesnej termín/ , moc jiná, moc chytrá, moc intelektuálská atd. a nikdy to nevyšlo. Tak se na mě dívali i VŠ vzdělaní , inteligentní chlapi. Moje zkušenost je : Chlapi mají rádi slepice, tuctový a jednoduchý . Žádnou výjimku mezi nimi neznám.

reagovat 1.6.2004 13:58 - Olga

Ani já ne. Chlap, pokud už chce ženskou inteligentní a "osobitou", tak jenom proto, aby se s ní chlubil před lidmi. Ale doma vyžaduje, aby pokud možno mlčela, nediskutovala, obdivovala. Já jsem ženská hodně temperamentní, troufám si říct, že přiměřeně inteligentní a vzdělaná, ale chlapa vždycky zajímám jenom potud, pokud může "krotit mustanga". Jakmile se mustang vzepře, tak je to okamžitě "feministická mrcha". To jsou fakt kultivovaní a dostatečně sebevědomí muži jen na západ od nás a my se tu máme spokojit s hulváty?

reagovat 1.6.2004 14:08 - Ignácius R.

Vaše výplody zde,jsou vskutku urážkou dobrého vkusu a mravnosti!
To všechno máte vyčtené z těch obskurních magazínů ELLE, Cosmopolitan a pofidérních Talk-show Ester Kočičkové...
Božena Němcová,Magdalena D.Rettigová se musí obracet v hrobě!
Čiňte pokání, modlete se ke sv.Horsvitě, čtěte Bo'ethiovu FILOZOFIE UTĚŠITELKOU, naučte se vařit a poté MOŽNÁ naleznete muže vysokých kvalit. :-))

reagovat 1.6.2004 14:09 - Olga

Vidíte, děvčata? Přesně tohle jsem měla na mysli :-D

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2016 19:10 - m65

To nevim.Ale vim to,ze mladi maji mnohdy gulas v makovicich..

reagovat 25.5.2016 19:24 - John

ale kdo by chtěl...

Mě se ženské přes padesát rozhodně líbí a je s
nimi daleko lepší řeč než s tou dnešní generací. A pokud by měla Mirka zájem a rozuměli bychom si po všech stránkách, tak proč ne? Otázkou je i vzájemná sympatie a zda by třeba nevadil věkový rozdíl kolem 20ti
let atd. atd. Každopádně padesátky jsou podle
mne príma a není jich nikdy dost...

reagovat 17.4.2017 14:09 - Kačka

Já mám smůlu na všechno, všechny moje kamarádky milují kluka a v zápětí s nim hned začnou chodit, ale já? já se zamilovala a ten kluk si ze mně jen dělá srandu, nadává mi atd.. :/ Každý kluk který s emi líbí, si buď ze mně jen dělá srandu nebo mně pošle jinam.

reagovat 17.4.2017 14:20 - Slávek

Já mám smůlu na všechno,...

Nebuď smutná,ti kluci kteří tě vodí za nos si tě vůbec nezaslouží.V podstatě ti takový vůbec nestojí za to,aby jsi se nad ním trápila.

Nevím kolik je ti let,ale určitě se zamiluješ znovu,a tentokrát do toho pravého,který ti dá i lásku a bude si tě vážit.Věříš že to je možné?

A ohledně zamilování,je to velice ošemetná věc,a nechat se ovládat vždy jen city,není ta nejlepší volba.

Přeji hodně úspěchu a tvé úspěšné snaze zdar.

reagovat 22.9.2017 22:39 - Misisek

Není člověk ten, který by se zalíbil lidem všem a naopak. Proto mě vždycky "baví", když někdo nadhodí podobné téma a všichni se vždycky zmůžou jen na to, radit člověku, jak by se měl chovat, co by měl změnit, říkají mu, co dělá špatně apod. Přitom si neuvědomují, že radit někomu ohledně vztahů, je naprostá hloupost. Neexistuje žádné dogma, žádné pravidlo, které by s jistotou zaručovalo, jak najít lásku svého života. Vlastnosti, hodnoty nebo priority, na které jste uhnali(y) svoje drahé polovičky, nemusí platit univerzálně, protože si k sobě vždycky hledáme člověka, který NÁM vyhovuje, tzn. že pokud budeme brát v potaz, že každý člověk je jiný, tak vlastnosti (hodnoty, priority), které vyhovují vám, se mohou diametrálně odlišovat od toho, co vyhovuje jinému člověku. Takže pokud je nějaká žena velmi sebevědomá, nikdo nemá právo jí říct (za předpokladu, že každý muž je jiný), že to je hlavní důvod toho, že si nemůže najít partnera. Protože zcela jistě existuje v okolí nějaký muž, kterého přitahují sebevědomé ženy a nesebevědomé šedé myši jej úplně odpuzují. Stejně tak jsou muži, kteří hledají nesmělé partnerky, protože příliš smělých se tak trochu bojí nebo je nepřitahují. Kdyby se ta sebevědomá žena začala chovat podle vašich rad a byla by méně sebevědomá, už by to nebyla ona, pozbyla by svou přirozenost, což je v rozporu s tvrzením, že člověk se má chovat přirozeně a ne si na něco hrát.
P.S.: Jsi sobecká? No a? Kdybys nebyla, všichni by ti říkali, že seš moc hodná a chlapi chtějí mrchy, proto si nemůžeš najít partnera. Jsi hodná? No a? Kdybys nebyla, nejeden člověk by ti řekl, že chlapi chtějí milující a obětavou partnerku, proto tě žádnej nechce. Jsi krásná? No a? Kdybys nebyla, lidé by ti říkali, že chlap chce k sobě atraktivní ženu, proto tě nikdo nechce. Jsi ošklivá? No a? Kdybys nebyla, našlo by se spousta lidí, kteří by tvrdili, že chlap se krásných ženských bojí a pro vztah si vybírá méně pohledné ženy, proto tě nikdo nechce. Jsi něco mezi tím? No a? Lidé ti řeknou, že jsi sice pěkná, ale protože jsi taková a maková, tak proto tě nikdo nechce. Jsi chytrá? No a? Kdybys nebyla, zlí jazykové by tvrdili, že chlap chce inteligentní a moudrou ženu, to je ten důvod, proč o tebe žádnej samec nejeví zájem. Jsi trochu povrchní? No a? Kdybys nebyla, celá řada závistivců by ti řekla, že muži nechtějí příliš inteligentní ženy a chodící encyklopedie, které jsou chytřejší než oni...A takhle bych mohla pokračovat donekonečna.
Co jsem tím chtěla říct? Že každý člověk je jiný a to že si nemůžete najít partnera opravdu nezáleží na tom, jak se chováte. Hlavně se chovejte přirozeně, kvůli nikomu se neměňte a on se ten pravý pro vás určitě najde! Zkrátka NIKDO na světě není tak dokonalý, že by vyhovoval všem a NIKDO není takový outsider, že by ho nikdo nechtěl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *