Nikdo me nechce - PROC?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2004 13:17 - Janicka

Rada bych slysela vas nazor na muj problem: nikdo me nechce. Zacinam se bat, ze zustanu jednou provzdy na ocet. Pokusim se trochu bliz popsat svoji situaci. Myslim, ze jsem dost hezka, ne sice primo modelka, ale rekla bych, ze nadprumer. Svoji inteligenci povazuju za dostacujici. Lidi me celkove maji radi, takze odpudive asi nepusobim. Mam dost zajmu a celkem dost pratel. Ale zadnyho kluka a vypada to tak, ze asi do smrti zustanu sama. Nikdo o me nikdy neprojevil hlubsi zajem, nikdy jsem nedostala milostny dopis, pozvani na schuzku bez postrannich umyslu. Takzvanych napadniku mam dost, kteri ale chteji jen postel. Kdyz treba prijmu pozvani na "rande", tak to vzdycky skonci stejnym zpusobem. ON se snazi dostat me do postele, kdyz mu to nevyjde, tak uz se nikdy neozve. Kdyz mu to vyjde, tak uz se taky nikdy neozve. vetsina tzv. napadniku jsou zenati nebo maji pritelkyni a ve vztahu "nejsou stastni". Ten zbytek sice pritelkyni nema, ale "nechce se vazat". Je mi z toho dost uzko, mam pocit, ze funguju jenom pro pobaveni muzske populace. Pritom jsem uplne presny opak nevazane holky. Oblikam se decentne, jsem spis takovy domaci typ a laska je pro me strasne dulezita. Asi to ted vsechno vypada dost zmatene, chtela bych jenom vedet, kde delam chybu. Nenapada vas neco?

reagovat 1.6.2004 13:42 - ni-ka

Taky jsem to tak měla a mám dodnes.
Nejsem žádná modelka, ale prý vypadám ohromně sympaticky a jsem úplně super holka, navíc žádná slepice jako ostatní / to vše jsem si vyslechla/. Ale když došlo na věc, byla jsem najednou moc "osobitá" /přesnej termín/ , moc jiná, moc chytrá, moc intelektuálská atd. a nikdy to nevyšlo. Tak se na mě dívali i VŠ vzdělaní , inteligentní chlapi. Moje zkušenost je : Chlapi mají rádi slepice, tuctový a jednoduchý . Žádnou výjimku mezi nimi neznám.

reagovat 1.6.2004 13:58 - Olga

Ani já ne. Chlap, pokud už chce ženskou inteligentní a "osobitou", tak jenom proto, aby se s ní chlubil před lidmi. Ale doma vyžaduje, aby pokud možno mlčela, nediskutovala, obdivovala. Já jsem ženská hodně temperamentní, troufám si říct, že přiměřeně inteligentní a vzdělaná, ale chlapa vždycky zajímám jenom potud, pokud může "krotit mustanga". Jakmile se mustang vzepře, tak je to okamžitě "feministická mrcha". To jsou fakt kultivovaní a dostatečně sebevědomí muži jen na západ od nás a my se tu máme spokojit s hulváty?

Manuka Doctor

reagovat 1.6.2004 14:08 - Ignácius R.

Vaše výplody zde,jsou vskutku urážkou dobrého vkusu a mravnosti!
To všechno máte vyčtené z těch obskurních magazínů ELLE, Cosmopolitan a pofidérních Talk-show Ester Kočičkové...
Božena Němcová,Magdalena D.Rettigová se musí obracet v hrobě!
Čiňte pokání, modlete se ke sv.Horsvitě, čtěte Bo'ethiovu FILOZOFIE UTĚŠITELKOU, naučte se vařit a poté MOŽNÁ naleznete muže vysokých kvalit. :-))

reagovat 1.6.2004 14:09 - Olga

Vidíte, děvčata? Přesně tohle jsem měla na mysli :-D

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.12.2014 10:14 - David

Tak se všichni dejte na stejný pohlaví a je to, ne? S tím si budete rozumět líp, nebudete řešit feminismus ani šovinismus a navíc je to teď moderní :-D

reagovat 16.12.2014 00:03 - Shelinger

Já jsem vrchol skromnosti,lidské dokonalosti.A oči mé kukadel chloubou,ženy po mě zmírají touhou.

reagovat 16.12.2014 01:29 - Pavel

No tak to má asi tisíc důvodů.Nejlepší jsou ženské kroužky co si závidí a naschvíl to kazí jiným ,aby se neseznámili,obdobou jsou i mužské party,to je takové obyčejné sobectví,když ne já tak ty také ne.Takže si dávat asi osobní schůzky a moc od toho z počátku nečekat.

reagovat 19.4.2015 23:49 - Aleš

Tak co, jak válčíte, osamělá srdce? Já jsem oslavil 40. narozeniny, resp. o žádné slavení se nejednalo, potácel jsem se akorát v depresích z nefungujících vztahů. Momentálně zkouším štěstí v zahraničí, doprošovat se u nafoukaných Češek už mě omrzelo.

reagovat 20.4.2015 20:49 - Jindra

Tak co, jak válčíte,...

Dobře děláš,snad tam budeš mít víc stěstí,a já si myslím že se ti tam víc zadaří jak tady.Nedělej si zbytečné násilí,pak stejně nakonec zjistíš,že to,za čím ses tady pachtil ti nestálo za to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *