Nevšední rozhovor,Cher a rehabilitace bárbínek:-)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2006 00:45 -

Musím se s váma podělit o zajímavý rozhovor, píšu to hlavně pro ty, co tvrdí, že se chtějí odreagovat:-) Dneska jsem si šel koupit zmrzlinu a jak tak stojím v řadě, najednou se tam objevila fakt úžasně atraktivní a nádherná holka se skvělou figurou, dlouhými vlasy, strašlivě vysokými podpatky a nevšedním oblečením v doprovodu neméně atraktivního mládence - prostě Barbie a Ken:-D no a jak tak stojí za mnou, najednou slyším, jak mládenec povídá: hele, co je to za psa, tohleto, támhle je, vidíš ho?!To je snad potkan křížený s kdovíčím, tak hnusně natáhlý a divný,fuj!!! a barbie mu nakvašeně odpověděla: "nech už ty zvířata na pokoji, já nevím, musíš je pořád kritizovat?! věčně máš na ty psy poznámky, to je snad úplně jedno,jak vypadá,může mít dobré srdce a kdyby náš pes vypadal,jako on a byl takový,jaký je,tak by ti to snad nevadilo a měl bys ho taky rád,ne?! a mladík tomu svému projevu dodal korunu: JENOMŽE MůJ PES JE PO SVÉM PÁNOVI!!! (čímž nepochybně myslel sebe, protože se sebevědomě usmál). Tak mi řekněte, proč nejsou terčem vtipů i pánové metrosexuálové, když jejich IQ je často u bodu mrazu?!:-D Vtipy jsou většinou na blondýnky (a tahle byla) a přitom v tomto dialogu podala věcné argumenty:-))) Jo a jinak trošku mimo dosavadní téma: kdo si myslíte, že Cher je krásná a zajímavá? Já rozhodně jo - koukám na film, kde hraje a tam nemá chybu...dobře udělaná plastika je fakt něco...tohle je skoro dokonalá krása...

reagovat 25.5.2006 10:52 - Hani

Je velice zajímavé, že třebaže nesnáším jakékoli "umělotiny", tak CHER je mi nevím proč strašně sympatická, je krásná, považuju ji za skvělou herečku i zpěvačku, asi s tím má i co dělat nesmírné kouzlo osobnosti, které z ní vyzařuje. Pamela Andersonová může mít milion plastických operací a pořád bude hnusná, ale Cher je prostě úžasná.

reagovat 25.5.2006 12:58 - mr.big

že jo?jako že Cher je kočka!umělohmotně vypadající Pamela je hrozná,ale musím říct, že Cher má charisma a je okouzlující i ve zralém věku,takže souhlasím s Hani i s já

reagovat 25.5.2006 13:19 - hanka

Cher se mi moc líbí, je krásná hlavně proto, že je chytrá, inteligentní, ale i vzhledově se mi líbí daleko víc než Pamela. Nádherně zpívá, souhlasím, tyhle dvě se nedají srovnávat.

reagovat 25.5.2006 13:38 - dvid

taky se mi líbí Cher,asi proto že se nesnaží nikoho napodobit je originální,svá má obrovské charizma a nedá se napodobit.A ty plastiky jsou vlastně proto aby zůstala stále sejná narozdíl od Pamley co se vlastně nechala úplně předělat v nějakou pseudokrásku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2008 10:53 - justyn

je fakt kočka i když ma plastik asi kolem 3o

¨


reagovat 1.2.2010 04:03 - Cherished

BURLESQUE - tesim sa, ked sa bude o Cher opat rozpravat. tato zena este spravi comeback....aj do radii, aj do kin

reagovat 30.7.2010 20:37 - 0192sarka

CHER je prostě skvělá. Nechápu že na ni někdo nadává že má tolik plastik je to každýho věc co se sebou udělá a CHER to sluší pořád :)

reagovat 30.7.2010 20:40 -

CHER je prostě skvělá....

a kdo je to ta cher?

reagovat 30.7.2010 22:10 - cher

cherrie - třešeň

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *