Nevím co mám dělat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2006 01:00 - Vláďa

Zdravím všechny kdo budou číst mé následující řádky. V mojem životě mě potkala nejhorší možná věc. Ztratil jsem můj smysl života. Mým smyslem života byla má přítelkyně kterou jsem měl 2,5 roku. Byl to nejhezčí vztah na světě po celou dobu. Ale pak ze dne na den skončil......Ze dne na den se prej odmilovala, páč měla špatnej den. Měla špatnej den a tak si vyrazila s jiným a prej ho má ráda. Během jednoho dne na mě úplně zapomněla. Jako kdybych neexistoval. Prostě zmizela. Neskutečně mě to ničí. Jsem bez ní 13tý den, ale jsem stále mimo. nemohu nic dělat a to mám tolik povinností. Poprév v životě nevím co mám dělat a neskutečně vnitřně trpím. Mám děsné návaly a chuť se zabít. Zmizela jediná jistota v mém životě a to jen tak bez důvodu. Nevím co mám dělat. ŠÍLENĚ se trápím a nemohu fungovat. Z racionálho hlediska je hloupost si něco dělat a je nejlepší vyhledat pomoc. Ale já jsem oslaben. Cítím hrozné bolesti a nemohu to vydržet. Prosím poraďte mi za kým mám jít......nechci se zabíjet, ale já to nevydržím. Umírá ve mně život, je to šeredná bolest. Nevím co mám dělat.Prosím o radu. Třeba i kontakt na psychiatra bo cokoliv, jsem z Prahy. Musim se dát dohromady. Nechci skončit. Ale nedá se to, mám i blbý psychosomatický příznaky a to je děs. Potřebuju pomoct. Nevydržím to.......

reagovat 7.11.2006 21:47 - E.

To, co popisuješ, je starý jak lidstvo samo a medicína na to žádná není. Budeš to muset vydržet. Čas ti uleví, za 14 dní už to bude zase jiný a lepší a za půl roku si budeš říkat - já blbec.... No a hlavně budeš mít vynikající zkušenost. Vlastně buď rád, jsi normálně cítící člověk, žádnej pařez, máš určitě zajímavej život. Můj názor je, že se obejdeš bez psychiatra:-)

reagovat 7.11.2006 22:43 - L.

Vládo,kdysi jsem si prožila něco podobného a plně s tebou cítím. Věř mi že všechno vyléčí čas.S vět přece není jen černobílý.

Zatni zuby a vydrž to. Najdi si nějaké zájmy,kup si něco pro radost,ale hlavně nepomýšlej na sebevraždu.Ublížíš jen pouze lidem kteří za nic nemohou. Vyplač se,vypovídej se a pak se jednoho dne probudíš,zjistíš že je na světě moc krásně.Držím ti palečky.PS: VYDRŽ!!!!!!

reagovat 7.11.2006 23:02 - R.

Vím že to bolí hrozně moc ale na to je nejlepším lékem práce,čas a soustředit se sám na sebe.Prožívám něco podobného už půl roku a shodila jsem 8 kilo a pomalu to jde k lepšímu.Už si zase vážím sama sebe a chci žít.Tak se vzchop,ty na to máš.Máš srdce na pravém místě.Zvládneš to!!!!!!!!!!

reagovat 8.11.2006 03:31 - k

Souhlasim.Akorat jsem ted psala na jinou diskuzi ze jsem se pred 10 lety kvuli lasce otravila.Bylo to strasny obdobi a videla jsem to stejne.Cas to ale vazne posune casto az tak ze si pak reknes ze ti to ani nevadi a za nejakou dobu by si se ani nechtel dat zpet dohromady.Je to zvlastni ale je to tak.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2018 03:37 - jojo

Raději byt sám než s neupřímným.

reagovat 23.6.2018 03:42 - moje

Zkušenost! Never nikomu,nikomu,nikomu všechno si overuj.

reagovat 12.7.2018 20:19 - Mirek

Zdravím všechny kdo budou...

Jo také to znám..po 9 letech me opustila ma životní láska a je to fakt peklo..je to už 2 měsíce a stále na ni myslím..našla si náhradu pres fb. A to je fakt sila! Udělal bych pro ni cokoliv ale prý už to vyprchalo..a nebude se mnou ze soucitu..to vcelku chápu ale!! Ona s nim začala spát asi po 3 dnech co jsem odešel z bytu! Tak si říkám ze možná to tak melo bejt! A jak se říká bozi mlýny melou pomalu ale jisté. Mám ji stále rad ale...

reagovat 12.7.2018 20:59 - Takže

Jo také to znám..po 9...

rozvod?

reagovat 13.7.2018 09:02 - Nikdy

není chyba jenom na jedné straně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *