Nevěra v lázních

Archiv příspěvků

reagovat 11.12.2017 22:25 - Taky jsem byl v lázních a spíše

Ještě pár řádků doplním. Pro ty, kteří v lázních nikdy nebyli se může zásadové jednání a věrnost zdát stejně snadná nebo těžká (jak kdo, že?), jako věrnost doma. Omyl, je to tam minimálně 100x těžší, ne-li ještě více. Je to fakt o velké morální síle, když má člověk v tomto pro nevěru doslova ideálním prostředí nabízenému pokušení odolat. A myslím, že pokud dojde na "lámání chleba", nedokáže tu situaci ukočírovat naprostá většina lázeňských hostů (myslím ty u kterých to připadá v úvahu - věk, zdravotní stav). Já když se rozhodoval, "co dál" (času na rozmyšlenou mnoho není), tak mi bušilo srdce, jako zvon. Ale zvládnul jsem to.

reagovat 11.12.2017 23:14 - tak to jste

byl asi jeden z mála. Kdyby každý či každá byl byla nevěrný nevěrná když se mu kvůli jinému objektu rozbuší srdce jako zvon byli by nevěrní všichni. I já. Dá se to ukočírovat nepropadnout pokušení je to tak snadné odolat ale i podlehnout. Každý máme na výběr. Je to o zodpovědnosti k sobě ale hlavně k té druhé polovičce. Inu pokušení je skoro všude a každý jsme jiný. Jedno ale platí vždy. Na nevěru musí být vždy ti dva a nelze svalovat vinu jen na toho druhého . Vytvářet si jakési pro sebe morální alibi.

reagovat 20.12.2017 19:41 - pavla

Mně se to stalo v lázních , potkala jsem se tam s mužem který mne zaujal a asi jsem ho i já zaujala, aspoň mi to řekl.Jsem vdaná, je mi 45let a mám fajn mužského, ale stalo se. Byla jsem v lázních tři týdny a s tím mužem v lázních jsem se poznala po týdnu pobytu. Fakt je že byl příjemný a hodně věděl. Je jsme chodily na procházky když nebyli procedůry No nebudu to zdržovat nikdy jsem si nemyslela že zahnu , ale poslední noc co jsem tam byla k tomu došlo a já se sním spontánně pomilovala. Bylo to krásné a takové jiné,ty které to zažily určitě ví co myslím, přitom svého manžela miluji. Nechci se omlouvat sama sobě ani nikomu jinému , ale myslím si že se určité věci stávají aniž by je člověk sám vyhledával.

Manuka Doctor

reagovat 21.12.2017 06:47 - Jana

Mně se to stalo v lázních...

Rozumím,jen sex a pouze sex.Je to něco jiného jak zamilovaní!I milující manžel nic neřekne.Plne tě chápu. Nedělej z toho nic!

reagovat 13.1.2018 01:20 - Pitrs

Nechysta se nekdo do Frantaku v unoru?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *