Nevěra v lázních

Archiv příspěvků

reagovat 11.12.2017 22:25 - Taky jsem byl v lázních a spíše

Ještě pár řádků doplním. Pro ty, kteří v lázních nikdy nebyli se může zásadové jednání a věrnost zdát stejně snadná nebo těžká (jak kdo, že?), jako věrnost doma. Omyl, je to tam minimálně 100x těžší, ne-li ještě více. Je to fakt o velké morální síle, když má člověk v tomto pro nevěru doslova ideálním prostředí nabízenému pokušení odolat. A myslím, že pokud dojde na "lámání chleba", nedokáže tu situaci ukočírovat naprostá většina lázeňských hostů (myslím ty u kterých to připadá v úvahu - věk, zdravotní stav). Já když se rozhodoval, "co dál" (času na rozmyšlenou mnoho není), tak mi bušilo srdce, jako zvon. Ale zvládnul jsem to.

reagovat 11.12.2017 23:14 - tak to jste

byl asi jeden z mála. Kdyby každý či každá byl byla nevěrný nevěrná když se mu kvůli jinému objektu rozbuší srdce jako zvon byli by nevěrní všichni. I já. Dá se to ukočírovat nepropadnout pokušení je to tak snadné odolat ale i podlehnout. Každý máme na výběr. Je to o zodpovědnosti k sobě ale hlavně k té druhé polovičce. Inu pokušení je skoro všude a každý jsme jiný. Jedno ale platí vždy. Na nevěru musí být vždy ti dva a nelze svalovat vinu jen na toho druhého . Vytvářet si jakési pro sebe morální alibi.

reagovat 20.12.2017 19:41 - pavla

Mně se to stalo v lázních , potkala jsem se tam s mužem který mne zaujal a asi jsem ho i já zaujala, aspoň mi to řekl.Jsem vdaná, je mi 45let a mám fajn mužského, ale stalo se. Byla jsem v lázních tři týdny a s tím mužem v lázních jsem se poznala po týdnu pobytu. Fakt je že byl příjemný a hodně věděl. Je jsme chodily na procházky když nebyli procedůry No nebudu to zdržovat nikdy jsem si nemyslela že zahnu , ale poslední noc co jsem tam byla k tomu došlo a já se sním spontánně pomilovala. Bylo to krásné a takové jiné,ty které to zažily určitě ví co myslím, přitom svého manžela miluji. Nechci se omlouvat sama sobě ani nikomu jinému , ale myslím si že se určité věci stávají aniž by je člověk sám vyhledával.

Manuka Doctor

reagovat 21.12.2017 06:47 - Jana

Mně se to stalo v lázních...

Rozumím,jen sex a pouze sex.Je to něco jiného jak zamilovaní!I milující manžel nic neřekne.Plne tě chápu. Nedělej z toho nic!

reagovat 13.1.2018 01:20 - Pitrs

Nechysta se nekdo do Frantaku v unoru?

reagovat 2.2.2018 19:27 - nevěra v lázních

není nevěra prostě jedna z procedur ne ordinovaných a na pojišťovnu, ale milencům to dělá dobře. Většinou je tam víc žen takže každý muž tam má šanci, ale ne každá žena.A navíc nikdo doma se nic nedozví, skončí lázně skončí románek tak o co jde. O nic.

reagovat 3.2.2018 15:55 - Jožin

nemám rád ženský co rychle dávají. Takovou nechci ta dá jednou tomu hned zase tomu. Taková ženská za nic nestojí. Zůstat v lázních věrný je na každým jak kdo uzná. A ještě k chlapům co si v lázních zadají. Tak takový chlap podle mě nestojí taky za nic. Ono to svádí to je fakt ale kdo je jen trochu charakter tak ví kam až může. Taneček procházka cukrárnička legranda ale pak dost. Jak bych se mohl podívat po návratu manželce do očí to nevím. Styděl bych se hlavně sám před sebou.

reagovat 3.2.2018 22:59 - Jedno

přísloví praví: "Příležitost dělá zloděje". V případě lázní to platí na 110%. Odolat pokušení nevěry v lázních je snad to nejtěžší, co může člověka v tomto ohledu v životě potkat. Tak "svůdné" prostředí není s ničím srovnatelné. Samozřejmě, člověk může selhat i při jiných příležitostech, např. různé večírky , párty a podobné akce. Pokud je ale riziko selhání na těchto akcích "jednoho večera" dejme tomu malé až střední, tak v lázních je to víceméně "tutovka". Tam ten večírek trvá 3-4 týdny tahem.

reagovat 4.2.2018 09:46 - Hele

zkušenosti z lázní mám o večírku tahem jak pro koho a s tutovkou v mém případě nesouhlasím Ne že bych nemohl ale nechtěl. Těch žen co by mi vlezly do postele bylo dost no žádné mladice ani mě už nebylo cet ale sát. Bylo by mi ze sebe na blití stejně jako z těch ženskejch co chtěly urvat a byli chlapi co si užili je to každýho věc ale já v jednom pytli s takovou sebrankou co se neumí chovat nikdy nebudu. To bych svojí manželce a ani sobě nikdy neudělal. A kdo jo je ubožák.

reagovat 4.2.2018 10:27 - Jedno

Hele...
Napsal jsem "víceménĕ". Takže bych to vidĕl tak na 99%.Ja taky patřil k tomu 1%. Hned první den jsem musel řešit situaci, která k nevĕře jednoznačnĕ smĕřovala. Netvrdím,že to bylo jednoduché, dát jasnĕ najevo, že NE, ale ustal jsem to. Ani si nedovedu dost dobře představit, jak může nevĕru nĕkdo až přijedu domů zakamuflovat.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *