Nevěra v lázních

Archiv příspěvků

reagovat 6.2.2007 10:21 - Pavel

Po dlouholetých zkušenostech s pobyty v lázních jsem získal dojem, že i ta nejsolidnějšší a nejvěrnější manželka nedokáže v lázeňském prostředí odolat sexuálnímu svádění. Když se vrací z lázní můžete si být téměř jisti, že si to tam s někým rozdala (tedy pokud není slepá a jednonohá..). Myslíte, že mi to může někdo vyvrátit?

reagovat 6.2.2007 13:01 - Ryan

Musim souhlasit, lazne to jsou orgie.....

.....sam jsem si tam prozil sve, zahybal jsem az se ze me kourilo!

At ziji Jeseniky 1994!

reagovat 6.2.2007 13:38 - monika

já byla taky v Jeseníkách. 1998. Patřila jsem k nejmladším a dost se nudila, takže jsem jen pozorovala "cvrkot". Bylo to fakt směšný, protože na jednoho chlapa bylo tak pět ženských a všechny se předháněly, která vyhraje. Slovem všechny samozřejmě přeháním, ale bylo poznat kdo je tam poprvé a kdo už je zkušenej a jede si to tam užít se vším všudy.

Manuka Doctor

reagovat 6.2.2007 13:48 - Ryan

.....svata pravda!

reagovat 7.2.2007 12:08 - Nyknejm

Mohu jen potvrdit. Lázně si má člověk užívat se vším všudy. A ty děvčata a dámy jsou tam tak povolné... Dovolím si tvrdit, že dostanu v lázních kterou si zamanu a nebudu s tím mít ani moc práce.

reagovat 7.2.2007 13:13 - monika

nyknejm, já bych se nedala :-)

reagovat 7.2.2007 13:53 - Nyknejm

pro Moniku

Neznám tě, Moniko ale ze zkušenosti mohu říct, že jsem v lázních ještě nepotkal takovou, která by se nedala. Žena v lázních je tak trochu jako utržená ze řetězu. Mladá, starší - všechny jsou stejné a chtějí TO. V lázních hraje velkou roli jakási anonymita a volnost. Podlehne opravdu každá, jen je třeba vědět, jak na ni.

reagovat 7.2.2007 14:08 - Nyknejm

Mončo, teď jsem si přečetl tvůj první příspěvek a docela jsi mne pobavila. Věz, že takovým jako jsi byla ty, říkáme "lázeňské prvničky" a jsou dost žádaným artiklem. Jak je vidět, nenarazila jsi asi na toho správného. Takové jako ty, co zkraje říkaly "já ne, já nikdy", si to nakonec užívají nejvíc. Jak říkám - jde vždycky jen o to vědět, jak na ně. Pokud jsem v lázních dejme tomu 3 týdny, klidně na takovou holku obětuju třeba i dva dny a mám ji tam, kde potřebuju. Každou. A ani mne to moc nestojí (tedy finančně).

reagovat 7.2.2007 14:21 - ella

Nyknejm,ja se Monci musim zastat.Kdyz mi bylo sotva 20-cet,nasla jsem si v laznich lasku.Ale nebyl to lazensky host!Z tech jsem mela srandu.Kdyz po letech,v 35 jsem byla v laznich zase,rozhodne mi opet prisli vsichni ti lidickove smesni,jak se spolu laskovali.Jsem pohledna zenska a tak jsem fakt nemela o ctitele nouzi.Jenze asi nejsem kazdy-da:-)Mozna taky proto,ze zajem kolem mne byva normalne a nemusim cekat na lazne,kde mi to prijde trapne a smesne.Tam se do postele vrhaji skoro vsichni.Pritom zabavu rozhodne nekazim,rada zaflirtuji,ale tot vse.

reagovat 7.2.2007 14:32 - Nyknejm

pro ellu

Věřím ti, možná jsem zatím jen nenarazil na tebe a na Monču. Mám zkušenost takovou, jakou mám. Nepojedeš v brzké době někam do lázní? :-)

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *