Neúspěchy alternativní léčby

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2007 17:45 - Helena

Alternativní léčba je zde stále jen chválena. Přesto vím ve svém okolí o několika velkých průšvihách spojených s alternativní léčbou. Přidejte i Vy svě zkušenosti, zejména s neodpovědnými léčiteli, lidmi, kterým jde jen o peníze apod.

reagovat 16.2.2007 09:38 - io

Probírat chytráky, kterým jde jen o peníze, to už je vymlácená sláma. Jinak neúspěchy alter. léčby, i pokud je vedena zodpovědně, mohou být způsobeny i tím, že pacient volí alternativu až poté, co nepomohla oficiální a léčitel tak musí mnohdy řešit chronické zapeklitosti a to se výsledky dostavují pomalu a lidé zvyklí na "vem si prášek a ono to přejde" pak ztrácejí trpělivost nebo jsou neochotní déle spolupracovat na léčbě a pokládají alternativu za málo účinnou. To může být jedna z příčin. A taky v obou způsobech léčby platí, že i mistr tesař se utne, to se bohužel stává.

reagovat 16.2.2007 10:32 - Lecitel Edgar

Vim o pani, ktere docela rozhodil organismus jakysi lecitel Edgar, snad je z Litvy, ted zije na Morave. Davali ji pak lekari dlouho do kupy. Slo o jatra.

reagovat 16.2.2007 16:49 - mirek

Kolik průserů udělá oficialní medicina se raději moc nemluví.Je ale taky pravda že je hodně podvodníků i mezi léčiteli.Chodil jsem k léčitelce, která spolupracovala s doktorama,neustále snima komunikovala po telefonu a radila jim i přímo na operačním sále.Takhle by to mělo fungovat.

reagovat 16.2.2007 16:57 - mirek

A ještě něco-víte kolik létařů chodí k léčitelům?To byste se nestačili divit,a jaké kapacity!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2011 22:26 - Juraj R

V knihkupectví lze koupit...

Ďakujem za radu, ale potešilo by ma, keby som ten nešťastný týždenník zohnal alebo aspoň úplné znenie článku. Viem, že ten hlad pominie, ale háčik je v tom že sa ten čas zdá veľmi dlhý, preto by som bol radšej keby som sa mu s tým receptom ktorý tam bol uvedený vyhol. Ja sám som úspešne zvládol dvojtýždennú hladovku a prijímal som len nesladené tekutiny.

reagovat 25.1.2011 10:33 - lecitel y lekar

nejradeji chodim k lekarum, kteri jsou otevreni i k jinym metodam lecenim nez tem klasickym a spousty lekaru tyto metody i provadi napr, homeopatii, chelace, cinskou medicinu, akupunkturu, hydrokolonoterapii apod. vetsinou s temi metodami maji vyborne zkusenosti no a my pàcienti jsme pak prece jen klidnejsi, ze je to doktor

reagovat 26.8.2012 20:50 - lenka-petr

Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.

reagovat 24.9.2012 11:10 - marienka34

Alternativní léčba je podle mě věcí každého z nás, do jaké míry je ochoten riskovat a myšlenky na ní podle mě přichází hlavně v době, když si řeknu, že už mi nic jiného nezbývá a nemám co ztratit, nebo už jsem vyzkoušela všechno a nic nezabralo. Někdy tato léčba zabere, přesto jí mám stále za pokus-omyl.

reagovat 29.2.2016 13:40 - Zdenda

Ahoj, pomohl mi zázračný léčitel z Chorvatska, který vyléčil například z rakoviny spoustu lidí. Za léčení nepožaduje peníze. U nás není ale moc známý. Jmenuje se Braco a má webové stránky s kalendářem,kde zrovna léčí. Bude 13.3. v Mnichově, nebo 20.3.ve Vídni.Webové stránky jsou www.braco.me

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *