Neuropatie

Archiv příspěvků

reagovat 18.7.2016 08:16 - Petr

http://www.osud.biz/30-11-2011/156/jak-je-se-zazracnymi-%E2%80%9Ediagnostickymi%E2%80%9C-pristroji

reagovat 18.7.2016 08:20 - Petr


Přístroj Oberon není nic jiného než sprostý podvod, ale zahalený do líbivého hávu. Je vidět, že na to naletěla spousta důvěřivých lidí. Kdo má o tom pochybnosti, nechť se informuje u poctivých lékařů, případně na ministerstvu zdravotnictví. Též může shlédnout záznam pořadu na Nově, kde je to velmi pěkně a hlavně pravdivě odhaleno : http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=24.10.2007&238m=p&238p=OCI&238v=119162
Ve zmíněném pořadu se mimo jiné uvádí, že kdyby princip inzerovaného přístroje opravdu fungoval, už dávno by jej používaly všedchny americké nemocnice, neboť Amerika je světově technologicky nejvyspělejší. Asi jsme to s tou svobodou a demokracií poněkud přehnali, když dovolujeme provozování takovýchto podvodných živností. Lidé, používejte zdravý rozum a nenechte se podvádět !!!

reagovat 23.7.2016 07:35 - Nena

Tak jsem zhlédla video z Novy a přesvědčilo mě to jen o tom, že na tom Oberonu něco bude, když někomu stojí za to, dělat kolem toho takovouhle negativní kampaň. Osobně to neznám, ale vždy, když někdo kříčí je to podvod, zlodějina a tak, a natočení ho stojí několik set tisíc, či s odvysílání i milionů, tak je to něco, co mu kazí kšefty a proto chce ničit konkurenci. Jinak by to nezaplatili. A v tom video nebylo nic o tom, jak to funguje či nefunguje, jen právnické kecy že podle takových a takových norem, které vymysleli úředníci a právníci, (tedy ti, které skutečná funkce vůbec nezajímá) to vlastně fungovat nemůže, stejně jako kdysi nemohlo létat letadlo těžší než vzduch. Prostě jen kecy.
A proč to nemá amerika všude? protože to vymysleli a udělal rusové a amíci by jim museli platit strašný prachy za přístroje.Prostě to není jejich kšeft.
U nás v Hamburku je pracoviště s Oberonem, tak se na to půjdu podívat, až budu po prázdinách doma.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 24.7.2016 08:29 - Petr

Tak jsem zhlédla video z...

OK Váš názor.Já už ty peníze vyhodil a polyneuropatie trvá.Myslím,že teorie "věř a víra tvá tě uzdraví" je pro některé nemoci lacinější.

reagovat 4.9.2016 16:00 - Jarka

OK Váš názor.Já už ty...

Za co jste ty peníze vyhodil a kde?

reagovat 4.9.2016 18:52 - Ladislav


Přístroj Oberon není nic...

"...Kdyby princip inzerovaného přístroje opravdu fungoval, už dávno by jej používaly všechny americké nemocnice..."...tak to je pěkná blbost, protože v americkému zdravostnictví (stejně jako většině ostatním zdravotnictvím) jde především o zisk a vyšetření oberonem, pokud je seriózně děláno vyžaduje hodně času na jednoho pacienta, což lékaři v nemocnicích opravdu nemají a jejich čas je hodně drahý - nevyděláají pouze na sebe, ale především musí generovat zisk nemocnici a farmaceutickému průmyslu. Současný systém zdravotnictví nemůže umožnit existenci žádnému podobnému diagnostickému přístroji, protože by se systém zhroutil se všemi negativními důsledky pro současnou společnost, která je též celá nastavená na generovvání zisku a závilosti na něm. Současný společenský systém může růst, pokud svým způsobem parazituje na jednotlivcích, do čehož je zahrnuto i parazitování na zdravotním stavu jedinců. Tak to v současnosti je a je otázkou, co se bude muset stát, aby se to mohlo změnit... a jede-li to vůbec v této realitě.

reagovat 14.9.2016 20:48 - Andrea

Dobrý den,
můžete...

Tři roky trpím bolestmi tváře po magnetické rezonanci mi řekli že mám nemocný 3 klanný nerv. Beru neurontin. Má někdo zkušenosti?

reagovat 5.3.2018 21:28 - Iveta

milgamu máte zdarma pokud jste diabetici a píše to neurolog

reagovat 10.3.2018 09:57 - Mráz

Mám diabetes, píchám si inzulín a beru ještě spostu dalších prášků. Mám také diabetickou neuropatii a částečně sníženou citlivost nohou. Teď mně doktorka na neurologii přemlouvala na kapačky, že se po nich citlivost nohou zlepší. Doporučovali byste také takovou léčbu? Děkuji.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *