Neuropatie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2004 10:15 - Karla

Prosím,zda má někdo zkušenosti s tímto onemocněním,jaké léky užívá,co mu pomáhá.Děkuji.

reagovat 22.3.2004 01:29 - Lidka

Také bych tyto informace uvítala,trpím diabetickou neuropatií a je to dost bolestivé a nevyléčitelné,je to život s trvalou bolestí.Platím za ufňukanou a možná i simulanta.Nikdo mi to nechce věřit,že mě trápí takové bolesti.Doktoři mě začínají směrovat na psychnu,přitom by tam sami patřili.O této nemoci vědí snad jen z doslechu.

reagovat 9.6.2004 18:52 - Hana

Ahoj Lidko taky trpím diabetickou neuropatií při které mám brnění v dolních končetinách. Beru na to prášky: AESCIN-POLFA 3x1 a k tomu od paní doktorky z neurologie injekce B-12 to mi zatím pomáhá.Injekce asi tak jednou za rok či dva podle toho jak sylné brnění mám.A zatím mi to pomáhá .

reagovat 25.12.2004 01:30 - sona

V první řadě se musí správně léčit diabetes melitius to je primární onemoc. Na neuropatii jsou vhodné rehabilitace,lázenská lečba. Neurolog mi napsal milgamu (100 tablet 700kč),užívá se 1 denně.

reagovat 25.12.2004 01:49 - sona

K vaší zkušenosti, že Vás lékaři směrují na psychiatrii s neuropatickými příznaky.To není zapotřebí. Nutnost léčit zákl. onem. zprávně. Mne doopravdy pomáhá milgama.Je volně prodejná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2016 18:52 - Ladislav


Přístroj Oberon není nic...

"...Kdyby princip inzerovaného přístroje opravdu fungoval, už dávno by jej používaly všechny americké nemocnice..."...tak to je pěkná blbost, protože v americkému zdravostnictví (stejně jako většině ostatním zdravotnictvím) jde především o zisk a vyšetření oberonem, pokud je seriózně děláno vyžaduje hodně času na jednoho pacienta, což lékaři v nemocnicích opravdu nemají a jejich čas je hodně drahý - nevyděláají pouze na sebe, ale především musí generovat zisk nemocnici a farmaceutickému průmyslu. Současný systém zdravotnictví nemůže umožnit existenci žádnému podobnému diagnostickému přístroji, protože by se systém zhroutil se všemi negativními důsledky pro současnou společnost, která je též celá nastavená na generovvání zisku a závilosti na něm. Současný společenský systém může růst, pokud svým způsobem parazituje na jednotlivcích, do čehož je zahrnuto i parazitování na zdravotním stavu jedinců. Tak to v současnosti je a je otázkou, co se bude muset stát, aby se to mohlo změnit... a jede-li to vůbec v této realitě.

reagovat 14.9.2016 20:48 - Andrea

Dobrý den,

můžete...

Tři roky trpím bolestmi tváře po magnetické rezonanci mi řekli že mám nemocný 3 klanný nerv. Beru neurontin. Má někdo zkušenosti?

reagovat 5.3.2018 21:28 - Iveta

milgamu máte zdarma pokud jste diabetici a píše to neurolog

reagovat 10.3.2018 09:57 - Mráz

Mám diabetes, píchám si inzulín a beru ještě spostu dalších prášků. Mám také diabetickou neuropatii a částečně sníženou citlivost nohou. Teď mně doktorka na neurologii přemlouvala na kapačky, že se po nich citlivost nohou zlepší. Doporučovali byste také takovou léčbu? Děkuji.

reagovat 4.10.2018 09:34 - Irena

Můj přítel trpí neuropatií čelistních nervů, diabetes nemá, stalo se tak po zásahu v zubní oblasti, více než rok ho léčili zubaři, než jsme sami našli neurologa, který mu udělal mag.rez. hlavy, kde zjistili, že se tam dotýká lehce céva trojklanného nervu a to způsobuje tyto silné bolesti. Dostal Pragiolu a Bvitamíny, pomohlo to... před pár dny absolvoval očkování proti chřipce a stav se opět silně zhoršil, v podstatě jako na počátku léčby, i když léky bere stále stejně. Nevíte, zda tato souvislost s očkováním zde může být, nebo zda je to jen náhodné? Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *