Neuropatie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2004 10:15 - Karla

Prosím,zda má někdo zkušenosti s tímto onemocněním,jaké léky užívá,co mu pomáhá.Děkuji.

reagovat 22.3.2004 01:29 - Lidka

Také bych tyto informace uvítala,trpím diabetickou neuropatií a je to dost bolestivé a nevyléčitelné,je to život s trvalou bolestí.Platím za ufňukanou a možná i simulanta.Nikdo mi to nechce věřit,že mě trápí takové bolesti.Doktoři mě začínají směrovat na psychnu,přitom by tam sami patřili.O této nemoci vědí snad jen z doslechu.

reagovat 9.6.2004 18:52 - Hana

Ahoj Lidko taky trpím diabetickou neuropatií při které mám brnění v dolních končetinách. Beru na to prášky: AESCIN-POLFA 3x1 a k tomu od paní doktorky z neurologie injekce B-12 to mi zatím pomáhá.Injekce asi tak jednou za rok či dva podle toho jak sylné brnění mám.A zatím mi to pomáhá .

reagovat 25.12.2004 01:30 - sona

V první řadě se musí správně léčit diabetes melitius to je primární onemoc. Na neuropatii jsou vhodné rehabilitace,lázenská lečba. Neurolog mi napsal milgamu (100 tablet 700kč),užívá se 1 denně.

reagovat 25.12.2004 01:49 - sona

K vaší zkušenosti, že Vás lékaři směrují na psychiatrii s neuropatickými příznaky.To není zapotřebí. Nutnost léčit zákl. onem. zprávně. Mne doopravdy pomáhá milgama.Je volně prodejná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2016 07:35 - Nena

Tak jsem zhlédla video z Novy a přesvědčilo mě to jen o tom, že na tom Oberonu něco bude, když někomu stojí za to, dělat kolem toho takovouhle negativní kampaň. Osobně to neznám, ale vždy, když někdo kříčí je to podvod, zlodějina a tak, a natočení ho stojí několik set tisíc, či s odvysílání i milionů, tak je to něco, co mu kazí kšefty a proto chce ničit konkurenci. Jinak by to nezaplatili. A v tom video nebylo nic o tom, jak to funguje či nefunguje, jen právnické kecy že podle takových a takových norem, které vymysleli úředníci a právníci, (tedy ti, které skutečná funkce vůbec nezajímá) to vlastně fungovat nemůže, stejně jako kdysi nemohlo létat letadlo těžší než vzduch. Prostě jen kecy.
A proč to nemá amerika všude? protože to vymysleli a udělal rusové a amíci by jim museli platit strašný prachy za přístroje.Prostě to není jejich kšeft.
U nás v Hamburku je pracoviště s Oberonem, tak se na to půjdu podívat, až budu po prázdinách doma.

reagovat 24.7.2016 08:29 - Petr

Tak jsem zhlédla video z...

OK Váš názor.Já už ty peníze vyhodil a polyneuropatie trvá.Myslím,že teorie "věř a víra tvá tě uzdraví" je pro některé nemoci lacinější.

reagovat 4.9.2016 16:00 - Jarka

OK Váš názor.Já už ty...

Za co jste ty peníze vyhodil a kde?

reagovat 4.9.2016 18:52 - Ladislav


Přístroj Oberon není nic...

"...Kdyby princip inzerovaného přístroje opravdu fungoval, už dávno by jej používaly všechny americké nemocnice..."...tak to je pěkná blbost, protože v americkému zdravostnictví (stejně jako většině ostatním zdravotnictvím) jde především o zisk a vyšetření oberonem, pokud je seriózně děláno vyžaduje hodně času na jednoho pacienta, což lékaři v nemocnicích opravdu nemají a jejich čas je hodně drahý - nevyděláají pouze na sebe, ale především musí generovat zisk nemocnici a farmaceutickému průmyslu. Současný systém zdravotnictví nemůže umožnit existenci žádnému podobnému diagnostickému přístroji, protože by se systém zhroutil se všemi negativními důsledky pro současnou společnost, která je též celá nastavená na generovvání zisku a závilosti na něm. Současný společenský systém může růst, pokud svým způsobem parazituje na jednotlivcích, do čehož je zahrnuto i parazitování na zdravotním stavu jedinců. Tak to v současnosti je a je otázkou, co se bude muset stát, aby se to mohlo změnit... a jede-li to vůbec v této realitě.

reagovat 14.9.2016 20:48 - Andrea

Dobrý den,

můžete...

Tři roky trpím bolestmi tváře po magnetické rezonanci mi řekli že mám nemocný 3 klanný nerv. Beru neurontin. Má někdo zkušenosti?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *