neurinom acustiscom

Archiv příspěvků

reagovat 18.1.2009 22:09 - Zefir

U tebe to asi není? Já myslel, že výsledek MR je jasný. Moje příznaky jsem tu už popisoval. Vysokofrekvenční tinitus, poslední dobou hodně silnější, večer a ráno i takové houkání v druhém uchu, lehké problémy s rovnovahou na schodech a hlavně takový podivný pocit v tom postiženém uchu. Jakoby tlak a občas tam pichne.

Léčím se jen na vysoký tlak a chodím na konzultace k psycholožce kvůli té depersonalizaci a občasným panikám.

reagovat 18.1.2009 22:20 - adela

Ja prave nevim.Na magneticke rezonanci z Olomouce neni jisty,ale vidi tam nadory dva.To co popisujes s uchem,mam taky.Taky se lecim s vysokym tlakem a lecim se u psychiatra 4.rok.Uz mas po magnetu?

reagovat 18.1.2009 22:56 - Zefir

Ne. Jdu příští týden. Už se nemůžu dočkat.

No ale když tam vidí dva nádory, tak je to jasné, ne?

reagovat 19.1.2009 18:03 - adela

Ahoj,jasne to uplne neni.To co tam videl,tak muze i nemusi byt neurinom a dalsi nalez je nejaka dutina necim zaplnene,a proto potrebuje novou rezonanci zamerenou jen na ty dva nalezy.Takze musim pockat.Pak dej vedet.

reagovat 19.1.2009 18:10 - adela

Ahoj Jitko,tak v Praze jsem uz byla,ale vic budu vedet po magneticke rezonanci,ktera bude vic presna.A operace se domluvi az pak.Mej se,cau.

reagovat 25.1.2009 22:10 - Markéta

Jitko, není pravdou, že po gama žadné nasledky nít nebudeš. Pravou je, že je nebudeš mít hned, ale mohou se projevit později. I po gama můžeš mít ztrátu sluchu i parézu licního nervu- mikdy totiž není jisté jak moc gama "spálí" tkáně a nervy okolo nádoru. Operace je možná v tu chvíli náročnější, ale má rozhodně lepší výsledky a člověk ví hned, jak na to je. Po gama se vše ukáže až postupem měsíců, jak se to podařilo a co tam popř. zůstalo. Držím pěsti.

reagovat 25.1.2009 22:13 -

Eliško, doufám, že udaje, které jste uvedla o zvašeho nádoru jsou v mm. Překvapuje mě, že Vás nechali rok čekat "co to udělá"? Kolik Vám je let?

reagovat 25.1.2009 22:17 -

Zefire, co ti našli na magmetické rezonanci? A byl jsi už třeba v Motole zkonzultovat to? A kolik je ti let, prosím?

reagovat 25.1.2009 22:21 - Markéta

Zefire, vzpomínám si, že statistiku o následcích operace neurinomu si vede prof. Zvěřina v Motole. Takže na netu asi nic zveřejněného nenajdeš, snad pouze v nějakých lékařských časopisech.

reagovat 26.1.2009 07:55 - Zefir

Výsledky rezonance budou tento týden. Jsem nervozní jako prvorodička...

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Nemoci > Neurinom acustiscom

registrace | přihlásit se