Neumím to

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2006 09:51 - Radek, 25let

Ahojte, mám problém, který jsem v rubrikách zatím nenašel..Miluji líbání, hlazení, doteky,provokaci, ale jakmile začnu cítit, že by mělo dojít na samotné spojení, tak se ve mně něco zablokuje, nevím, co dělat, kam sáhnout, ztrácím rytmus a s partnerkou se přestávám doplňovat. Všechno je dobré, když iniciativu převezme ona. Samotné vyvrcholení si užívám, ale to probíjení se k němu mi ve skutečnosti přijde trochu směšné...Partnerka ode mě očekává asi něco víc, ale nikdy nic neřekne a já se nemůžu přes své neúspěchy dostat...poraďte pls.

reagovat 31.3.2006 13:17 - lenka

To,ze nikdy nic nerekne,je ve skutecnosti jeste horsi,nez kdyby neco rikala.Pisi z vlastni zkusenosti,Radku.

reagovat 31.3.2006 13:49 - Denisa

Radku a povidate si s partnerkou vubec? Prave komunikaci vyjadrite sve pocity, potreby a obavy..neni zapotrebi vest nejaky direktivni rozhovor..staci pouhe "libi se ti to?" a na to by vam mela odpovedet.

reagovat 31.3.2006 17:45 - joska

No tak to, co ti přijde směšné, to je právě asi to, co by ráda:-)

Ale pro jistotu se jí zeptej, jak se jí to líbí..

A za ten nadpis bys teda zasloužil. Jaký "neumím"?! Podívej, umíš se perfektně vyjadřovat a v textu nemáš jedinou chybu. To o něčem vypovídá. Člověka tedy napadne, proč jsou hlupáci tak sebevědomí a chytří lidi tak plní pochybností...Tak do postele ty pochybnosti netahej,jo? A bude to dobrý.

reagovat 31.3.2006 23:45 - Radek

Díky, cítím se ještě o trochu hůř...Jsme oba trochu stydliví. Navíc dost trpím tím, že má víc zkušeností. J. řekne, že se jí to líbilo a všechno, ale já mám pocit, že bych měl být lepší a cítím se trapně. Josko, máš pravdu. I když vysokoškolák, v něčem diletant...ale chci na sobě pracovat:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.6.2018 22:19 - Honzo,

Jednoznačně jsem došel k...

když jsi v tom souložení takový machr, tak proč jsi jí to nenaučil ty?????????????

reagovat 9.6.2018 08:29 - Žák 3.B.

Možná by se v té škole k...

Ano soudružko učitelko správně. Než si spolu zaprcají, měli by si navzájem ukázat vysvědčení. Tak by jedničkář nemrdal kundu s horším prospěchem. Vynikající nápad.

reagovat 11.6.2018 10:22 - Honza

Taky to neumím, tak jsem se na to vys...l a je klid. Jednou za půl roku si pomůžu sám a nemusim nic řešit

reagovat 11.6.2018 12:50 - jednickar

Pride na to, aka by bola učitelka.
V niektorej triede by to bol najoblubenejsi predmet, v inej zasa najhorší horor...Ale ako napad je to dobrý, stalo by za to dať podnet na ministerstvo skolstva Lubyovej. Skuška by bola samozrejme teoreticka, a potom prakticka casť a nasledne by ucitelka zhodnotila vykon ziaka a dala znamku.

reagovat 19.10.2018 22:32 - impotent

Já nemám moc velké sebevědomí, protože nemám moc dobře vyvinuté přirození, v posteli prakticky nic neumím, neumím pracovat s penisem, mám mizerné erekce, předčasné ejakulace, takže to holkám neumím pořádně a kvalitně udělat. Tak si akorát tak jednou za měsíc zajdu do masážního salónu za jednou černoškou, která mi tak půl hodiny dildem projíždí anál a potom mi provede ruční vyvrcholení. A to je celý můj sexuální život. K ničemu lepšímu se už nikdy nedopracuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *