Nesnášíte ubrečený holky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2005 22:32 - Helena

Měla bych takový dotaz na všechny kluky.
Jednou se mi stal příšernej trapas... Prostě jsem se rozbrečela v přítomnosti mého kamaráda, který se mi delší dobu celkem líbí. Hrozně jsem se bála, že si o mně bude myslet, že jsem nesnesitelná hysterka, ale on mě překvapil. Začal mě objímat a konejšit, že to bude dobrý. Bylo to krásný...
Takovou reakci jsem opravdu nečekala. Vždycky jsem si myslela, že chlapům hrozně vadí, když my, holky, brečíme....
Velice by mne zajímal Váš názor na ubrečený holky.
Tak, prosím, pište...

reagovat 27.8.2005 10:39 - lenka

když děláš ze sebe chudinku uplakanou,slabou,tak dostaneš většinou všechno.Věř mi.Funguje to.Mám to vyzkoušený.Toť můj názor.

reagovat 27.8.2005 11:00 - Hanka

Tak to je docela ubohý. Dej si pozor, aby si lidi nezvykli na to, že jsi ubulená a ufňukaná a nestalo se ti jednoho dne, že budeš opravdu nešťastná a někoho potřebovat a ono už to na nikoho to tvoje fňukání nebude platit.
Schovej si to na dobu až to bude opravdu opodstatněný.

reagovat 27.8.2005 17:01 - Kitty

Já mám spíš pocit, že to chlapi nemají rádi.
Když se před nimi rozbrečíte (neúmyslně) tak neví co mají dělat a buď silně nesví a neobratně konejší, nebo se snaží vtipkovat.
Prostě tu situaci kdy holky brečí nemají rádi.
Snad jen pokud jsou zamilovaní:(

reagovat 27.8.2005 22:28 - Helena

Moc děkuju z Vaše odpovědi.
Já jsem se tehdy rozbrečela proto, že už to fakt nešlo udržet (znáte to).
No a on byl výbornej. Rozhodně to nebylo neobratné konejšení. Bylo mi v jeho náruči krásně. Mluvil velice taktně a dokonce mě políbil do vlasů.
Řekla bych, že to velmi posílilo naše přátelství. Je na mě teďka ještě hodnější, milejší, přívětivější a laskavější než dřív.
Kitty, ty jsi napsala něco, co už mě taky napadlo. Myslíte, že je do mě zamilovaný?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2010 12:42 - přesně

Vadí!!!! Já to nesnáším,...

jak to píšeš,také to nenávidím,moje spolužačka je velká hrdinka,domina jak prase,někdy s ní to bylo utrpení,nascistka atd,mi jsme pro ní byli jen povl,když přišlo k matuře,tak se sesypala jak hromádka z karet,nezvládla to a po celou dobu měla všude za prdelou matku,to byla pro všechny fakt síla,ubrečená chudinka!!!!

reagovat 16.9.2010 13:44 - Oscar Wilde

Ženy mají dvě mocné zbraně: slzy a líčidla. Naštěstí se obou nedá použít současně.

reagovat 16.9.2010 23:46 - ubrečená holka

Jsem taky ubrečená, ale brečím jen doma a tam mě nikdo nevidí, protože bydlím sama.

reagovat 17.9.2010 09:51 - holčiny

jsou velký frajly,ale jak příjde do tuhého jsou totálně v p....i,vyřvali by potok slz,hysterky odporný,tím se mi pak zošklivý,fak takový nemusím!!!!jinak znám normální nenamýšlenou a řeší vše v naprosté pohodě,taky to není bloncka a to je asi tím!!!!!!

reagovat 17.9.2010 14:44 - Dan II

Musím jednoznačně a bez výjimky přiznat: slzy jsou na mě mocná zbraň, působí silně a vždy - od mé vlastní matky, přes všechny milostné románky až po úplně cizí dívky a ženy - pokaždé mě to dojme a dostane. Ten cit je v tom okamžiku silnější než cokoli jiného (láska, ošklivost, radost, odpor) a také nejrychleji vzplane. Nutí mě jednat, mluvit, a jsem schopný dotyčné osobě pomoct téměř jakkoli bez ohledu na vlastní situaci. Moje babička mi s úsměvem říkala "těšitel zarmoucených". Má to ovšem i svá úskalí - jednak toho může druhá strana zneužívat (jak už popsali jiní), jednak moje enormní snaha může být chápána i dost jinak... :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *