nesnášim svého otce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2007 20:23 - veruska

mám otce je to hrozný alkoholik věčně v lihu,smrdí skoro se nemije když mám po něm jít na záchod nebo do koupelny chce se mi zvracet.ještě k tomu je to hrozný hamoun furt nám něco vičítá. mějte ke svému otci ůctu když se chová jako prase usmívat se na něj dělat jakoby nic a říkat mu tati.je mi sto k zblití.nevim co dělat nemůžu se na něj ani podívat.

reagovat 19.5.2007 23:08 - Tonda B.

Zajdi za nějakým dětským psychologem. Když budeš dost drzá, vymůžeš si to, že tě odeberou rodině a dají do ústavu. Ale fór je v tom, že fotr bude moct kdykoliv přijít a odvézt si tě domů, ve většině takových zařízení se to nehlídá:(

Nezávidím ti. Chodil jsem do školy taky s takovejma chudákama, kteří měli tatíčky vochlasty ale že to byli třeba političtí vězni nebo disidenti, tak se na ně po Listosinci nesmělo ani šáhnout. Ty chudáci byli věčně zmlácený a v hadrech a keckách od ťamanů. Samozřejmě jim nikdo neplatil obědy. Neměli ani vlastní kalkulajdu:(

V ústavu na tom budeš o hodně líp. Jako skalutík jsem tam často pomáhal, má rodina není zrovna chudá, ale oni se měli líp než já. Na děti v ústavech se v česku dělají sbírky. O Vánocích je přijedou bavit zpěváci a herci. Na týraný doma se všichni dívají jako na podřadný a každej na ně kašle.

reagovat 20.5.2007 01:07 -

Verusko, chapu. Nepises, kolik ti je a jestli mas uz moznost bydlet mimo domov. Ver, ze rodice jsou pro vetsinu lidi tematko ke zpracovani na cely zivot. Pro nektere vic, pro jine min. Pokud to chces aktivne resit, myslim, ze by mohlo pomoci rozebrat to s nejakym psychologem ci facilitatorem. Gud lak.

reagovat 20.5.2007 07:02 - Moina

Ahoj Verčo, tak tohle Ti nezávidím. Měla jsem doma podobné peklo s tím, že mě ještě můj "otec" psychicky týral. Vždycky když se vrátil z hospody - což bylo téměř denně - tak mě i mého bratra začal "vychovávat". Třeba v jednu v noci nám vysypal aktovky a my, rozespalí a vyděšení jsme mu museli odpovídat na otázky typu - proč nejsou bačkory v pytlíku atd. Když jsem brečela, dával mě do vany se studenou vodou, prý abych nebyla hysterická. Tohle peklo nakonec skončilo v mých 14 letech, kdy se máma rozvedla - našla si totiž někoho jiného. To hlavní, totiž že mě otec několik let sexuálně zneužívá, nevěděla. To se provalilo až v mých 25... Zkus si o své situaci promluvit s někým, komu věříš - nezmiňuješ se o mámě - příbuzným, někomu ve škole... V tomhle by mohl hodně pomoci i psycholog a v neposlední řadě, jestli s tátou jinak vycházíš a má třeba své "světlejší" dny, řekni to i jemu. Rodiče si bohužel nevybíráme a jak psali kolegové výše, dětství Tě poznamenává na celý život. Já už jsem v péči psychologa a psychiatra přes rok. Tak držím palce a ozvi se, jak to jde.

reagovat 20.5.2007 10:30 - veruska

je mi 20 let,vim můžu se odstěhovat z domu přemýšlela sem otom furt ale můj plat je 8000 kč a to bych dala jen za pronájem,sehnat lepší práci není tak lehký.můj táta chlastá ještě než sem se narodila,když sem byla škvrně tahal mě pohospodách vracel se semnou pozdě domů,furt se hádali s mamčou.slyšet jak kolem sebe fláká věcma,řve na mamku že je to ... prostě chlastal od jak živa.někdy na mě řve že sem se na něj špatně koukla že sem nevychvanej parchant, že si mě mamka špatně vychovala.radši se mu vyhýbám.s mamkou sem o tom mluvila,dokonce jí přemlouvala at se rozvede ale ona na to že nemá ráda tátu že se ji dělá zněho špatně ale nechce odejít z baráku protože je prý i její.s spí oddělěně mamka v obíváku.táta dělá věčné naschváli.segra měla před časm bulimii chodila k psichologovi a ten jí prý řekl že to má hlavně z rodinnýh vztahů.mě nic není ale povečerech brečim, příjde mi líto a hrozně bych si přála hodnýho a normálního otce.s žádným mužem sem nic neměla v káždým vidim svého otce odpornýho alkoholika.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2018 16:12 - Katka

muj otec taky alkoholik neni,...

Můj táta a mamka jsou rozvedení a já žiju s mamkou a jsem za to moooooooooc

reagovat 17.7.2018 16:12 - Katka

muj otec taky alkoholik neni,...

Můj táta a mamka jsou rozvedení a já žiju s mamkou a jsem za to moooooooooc

reagovat 17.7.2018 16:13 - Katka

Můj táta a mamka jsou rozvedení a já žiju s mamkou a jsem za to moooooooooc

reagovat 17.7.2018 16:14 - Katka B.

Můj táta a mamka jsou rozvedení a já žiju s mamkou a jsem za to moooooooooc

reagovat 17.7.2018 23:00 - Nikola

Taky nesnáším otce, strašně to bolelo ale podruhé už to bylo lepší to je pravda.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *