nerovnomerne tloustnuti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2003 12:34 - Kuba

Vsadil sem se ze stloustnu a myslel sem ze priberu vsude stejne. Hodne sem jedl sladkosti atd. Zadnej pohyb. Za 3 mesice sem nabral 26kg a zaroven sem si meril i miry. Pred sazkou sem mel 89 - 84 - 92. No jake bylo prekvapeni kdyz po sazce byly miry 92 - 101 - 112. co ted s tim? Kuba

reagovat 23.7.2003 12:41 - micinda

já jsem si toho všimla při hubnutí. člověk ubývá víc dole. možná je to procentuální záležitost. čili na velkých bocích ubydu víc než na malých prsou.

reagovat 24.7.2003 08:19 - Ála

Micindo,
u každého člověka je to jiné. Já zase ubývám nejvíc nahoře (i když nemám velká prsa) a nejhůře hubnu zadeček a nohy. Nohy mi také nejdříve ze všeho tloustnou.

reagovat 27.4.2004 22:00 - Kokrouč

Mně zas narostlo panděro a ne a ne se toho zbavit!

reagovat 10.6.2004 22:49 - Mína

Já hubnu nahoře

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.6.2004 22:49 - Mína

Já hubnu nahoře

reagovat 11.6.2004 01:35 - Violet

Kubo , a smím vedet , co jsi vyhrál , za to ze jsi ztloustnul a znicil si postavu a zdravi ? ja ti neporadim, co tedka s tim , behat , cvicit a zadne sladkosti :-))

reagovat 11.6.2004 09:16 - zuzana

Kubo, tak zaskoc na liposukci :-)
je to rychle, spolehlive a stoji to jen jako maly auto... :))))

reagovat 11.6.2004 22:38 - Centrum čínské medicíny

Redukční program
Redukční program - prostě program pro každého, kdo se rozhodl něco příjemného udělat se svým tělem.

Obezita či nadváha se stala velmi častou civilizační nemocí. Snaha se jí zbavit je jedním z nejvíce diskutovaných témat v (nejen) dámské společnosti. Byly vypracovány tisíce diet - různě účinných, více či méně snesitelných.

Námi nabízený redukční program klade důraz především na šetrnost vůči organismu. Nežádoucímu jo-jo efektu je zde předcházeno stimulací ušních akupunkturních bodů, která ovlivňuje pocit hladu a psychickou vyrovnanost. Akupunktura je výraznou pomocí v zabránění průvodním jevům plynoucích z omezeného příjmu potravy, jako je celková slabost či překyselení žaludku, a dále psychických dopadů - nervozity, podráždění, nespavosti apod.

Doporučovaná dieta je sestavena dle principů čínské dietetiky. Jejím cílem je odstranění odpadních látek z těla, odlehčení organismu, navození rovnováhy dvou protikladných aspektů - JINu a YANGu - v těle a v neposlední řadě i osvojení si správných stravovacích návyků. Během třítýdenní kúry mají klienti možnost konzultace na naší klinice.

Redukční program se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným mezi širokou veřejností.Redukční program provádíme v nezměněné podobě od roku 1998 a je "otestovaný" na velkém souboru klientů. Je určený pro motivované jedince, kteří však nemají dostatečně pevnou vůli či přesně rozepsaný dietní režim. Kúra je dvacetidenní a po jejím absolvování je průměrný pokles hmotnosti 1/9 výchozí tělesné hmotnost. Pro dosažení tohoto příjemného výsledku se využívá několik aspektů.

Motivace
bez které by to nešlo a klient by pochopitelně nenavštívil naše zařízení. Další pilíře diety slouží k podpoře motivace a nastolení jasného řádu, podle kterého je potom snadnější postupovat.

Dieta
tvoří nejdůležitější součást redukčních kúr. Při jejím sestavení se využívá základních nutričních poznatků a rovněž učení čínské medicíny o yinu a yangu v dietetice. Malé množství konzumovaných potravin zajistí přísun nezbytných výživných látek (minerálů, vitamínů, fosfolipidů, bílkovin), při jejichž nedostatku vzniká podvědomá nutnost přerušit dietu a najíst se. Navíc, základním předpokladem diety je nepoškodit organizmus karencí (nedostatkem) nezbytných látek.

Ušní akupunktura
pomáhá při regulaci metabolických dějů a při tlumení stresu. Představy, že by po napíchnutí jehliček do ucha někdo zhubnul bez dalšího nažení jsou již překonány. Jehly svým reflexním působením pouze odstraní stres z hladovění, z nemožnosti zajíst své každodenní problémy, utlumí sekreci žaludečních šťáv, zvýší práh pro navození stresu. Jehly se napichují až po 24 hodinovém hladovění, aby nebylo pochyb o jejich lokalizaci (pryč je rovněž doba, kdy se jehličky píchaly na počkání od boku a samozřejmě se zcela minuly účinkům).

Režimová opatření
dalším ze "Svatoplukových prutů", nutných pro zdárné ukončení diety je způsob, jakým stravu konzumujeme. Zásadou je dlouhé žvýkání potravy, jednak kvůli kompletnímu strávení tohoto malého množství a jednak kvůli výuce. Po skončení diety se totiž snažíme nezapomenout na tento "umravněný" způsob konzumace, což se nám poté odmění udržením si hmotnosti.

Dohled lékaře
během dvacetidenní kúry přichází klienti na pravidelné kontroly, při kterých se pochlubí svými "mezičasy" v poklesu hmotnosti, zkontroluje se ucho s jehličkami, klienti se povzbudí či napomenou, podle toho, co vyžadují okolnosti.

Detoxikace
významný vedlejším produktem redukční kúry je pročištění organizmu. Při dietě se klade velký důraz na výběr potravin, které neobsahují konzervační látky či nevhodné příchutě. Pro zažívací trakt je to balzám. Jednak nemá co na práci a tak zde probíhá regenerace, jednak nepřijímá toxické látky ze stravy a navíc konzumované potraviny mají i přímý regenerační dopad na vnitřní orgány (černý sezam, ovoce, zelenina).Zkuste taky naši dvacetidenní redukční kúru!


reagovat 25.3.2008 18:01 -

Kubo, jak vypadáš teď?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *