Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2005 22:09 - Zdeněk Adámek

V květnu 2002 jsem se neuspěšně pokusil o sebevraždu a následně jsem byl asi 9 měsíců hospitalizován v PL. Rád bych se vám svěřil s některými zážitky. Tak třeba jsem byl jednou na kuřárně a najednou cítím jak jsem si trochu ucvrkl
do slipů a přitom žádné nucení na močení jsem necítil. Nebo něco podobného. Jednou jsem se takhle trochu připosral.
Nevíte čím mohli být tyto problémy se chcaním a sraním způsobeny?

reagovat 5.2.2005 00:22 - black hawk

To vis, ze vime cim to je! Jsi proste blazen a ty serou, kdy je napadne. Nepremyslis nadale o te sebevrazde?

reagovat 9.2.2005 14:54 - Ela

B hawk to jsi ty kdo by mel vyhledat psychiatra

reagovat 16.3.2006 16:32 - Paradise

Pokud to bylo na psychiatrii, evidentně to bylo vlivem omamujících léků, které snižují citlivost! Ničím jiným.

reagovat 21.3.2006 20:47 - AB

A jak s tebou zacházeli? Byls na uzavřeném odd, kde jsou kamery i v koupelně? Vyhrožovali ti, ponižovali tě? Já něco podobného před pěti a půl lety také zažila.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2017 22:50 - Jan

Nevíte nebo nemáte někdo...

Já teda byl jinde a normálně jsem to nahlásil sloužící hl.sestře,pacienti tam jsou aby se recosionalizovali ne aby si ubližovali(na to byli dost hákliví), útočníkovi sebrali na dva dny pyžamo a musel tudíž byt jen v posteli a dva dny měl zákaz návštěv.

reagovat 6.5.2017 08:14 - Jakub

Já teda byl jinde a...

To 13.oddělení je,ale prý specifické v tom,že jsou zde itěžcí zločinci.Nevím,jak tam s nimi zřízenci zacházejí.Jestli na ně dávaj pozor nebo je tam nechávaj napospas.

reagovat 8.5.2017 20:15 - PND13

Nevíte nebo nemáte někdo...

To je něco jako 27 v Bohnicích, ale větší hardcore.... Po probuzení jsou pacienti vyhnanány z pokojů které se zamykají.Celé dny pouze na chodbě kde jsou jen lavice(ukotvené) Rvačky,krádeže, vyhrožování, většina pacientů jsou nespolupracující v OL,kriminálnící,narkomani a sebevrazi. Vlastně celý pavilon funguje jako izolace. Není technicky možné každého držet zvlášť, ale v jednom baráku ano.

reagovat 9.5.2017 12:20 - prý

To je něco jako 27 v...

se to dělá - proto aby se neváleli celý den v posteli a aby se naučili pracovním návykům - ráno vstát (nevyspávat) nějaká komunita - komunikace s lidmi, dílny - aby něco dělali.

reagovat 9.5.2017 17:52 - Matěj

Ahoj,snad vám nevadí že sem taky něco přidám.. Byl jsem v letech 2013 v koblově pak o rok později na 17 ve šternberku a musím vám říct že jednoho krásného dne díky těmto dvou pobytům provedu něco opravdu hnusného i na mě..Nevím kdy ale stane se to je to jen otázka času..A co tím chci říct? Prosím,nikdy,nikdy,nikdy,nikdy se nechovejte k lidem zejména k teenagerum tak aby se cítili méně cení a snažte se je pochopit dejte jim najevo že se snažíte je pochopit a že u vás mají vždy otevřené dveře a k tomu je nemusíte ani znát ale věřte že člověk s jakoukoliv zkušeností z prostředí léčeben to jakýmsi způsobem potřebuje a ocení a já osobně jsem zastánce toho že člověk s kaši v hlavě si vás bude vážit víc za to co pro něho děláte než člověk nechci říct "normální" ale je to tak..Tou kaši v hlavě nemyslím feťáky..Snad jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně..Mějte se krásně a buďte na lidi kolem sebe hodní..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *