Neobvyklé zážitky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2008 09:40 - Adam

Zajímají mě neobvyklé erotické zážitky, pokud nějaký máte, podělte se prosím.Když mi bylo 21, seznámil jsem se s jednou 35ti letou paní. Skončili jsme u ní v ložnici. Mrdali jsme a když jsem jí řekl, že už to na mě jde, tak se mě zeptala, jestli chci něco zkusit. Já řekl, proč ne a ona mě položila na záda a dala mi nohy za hlavu! Začala mi ho honit a namířila mi ho přímo na obličej a celýho mě postříkala semenem. Zdálo se mi to dost nechutný, ale jí to očividně příšerně vzrušovalo. Líbala mě, dívala se na můj zapatlanej obličej a dotýkala se mých posemeněných tváří.Setkával jsem se s ní nějakej čas a vždycky, když jsme šukali, tak říkala abych nestříkal, že mi ho chce sama vyhonit a potom se nenápadně snažila mě zase dostat do tý pozice s nohama za hlavou. Já vždycky dělal hloupýho ale nakonec jsem jí vždycky vyhověl a pokaždý to skončilo stejně. Uplně přitom vždycky ožila.Dodnes na ní vzpomínám. :)

reagovat 21.12.2008 09:45 -

Zažil jsem něco podobnýho jako Adam. Když mi bylo 17, tak mě sbalila jedna 30ka. Mrdali jsme a ona říkala, že chce vidět jak stříkám. Tak jsem ho vytáhnul a stříknul jí to na břicho. Ona si to prstama rozmazala po břiše. Při dalších souložích vždy pozorně sledovala moje stříkání a sperma si potom rozmazávala na prsa a na tváře. Vždy se u toho usmívala a říkala jak stříkám hodně semene, jak jsem zdravej a jak se jí líbí, jak se mi penis cuká, když stříká. Postupně to došlo tak daleko, že mi ho vyhonila sama a semeno chytala do skleničky. Potom si sedla před zrcadlo a nanášela si to na různé části těla. Nakonec jsme někdy třeba vůbec nemrdali, jenom jsem přišel a ona navrhla, že mě nejdřív vystříkáme, já ho vytáhnul, ona mi ho vyhonila do skleničky, zmizela v koupelně a já koukal na televizi. Za chvíli přišla a já věděl, že si to sperma rozmazala po celým těle. Když jsem chtěl mrdat, tak by se vymlouvala, třeba že má krámy a když jsem se nakonec zvednul, že teda půjdu, tak honem navrhovala, že ale jestli potřebuju ještě ulevit, tak že mi ráda uleví. A zase mi ho vyhonila do skleničky. Nakonec jsem si připadal jako chovnej bejk a tak mi ani nevadilo, když jsme se přestěhovali a já jí přestal navštěvovat.

reagovat 17.2.2009 12:33 -

To tě dojila. Třeba si někde přečetla o elixíru mladí.. :-D

reagovat 17.2.2009 12:58 -

No chlapi a že stříkáte na obličej ženský je v pořádku? To je něco podobného.

reagovat 15.5.2009 08:49 - monika

s kámoškou jsme jednou šmírovaly jejího otce. stál v obýváku nahej před televizí, díval se na porno a onanoval. Ale dělal to takovým zvláštním způsobem. Držel si ho oběma rukama, ale vůbec rukama nepohyboval, místo toho přirážel zadkem jako při souloži. Zdálo se nám to dost neobvyklý.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2016 18:06 - IGNACIUS

TŘEBÍČ - ZÁPADOMORAVSKÁ SODOMA.
Navštívil jsem Třebíč a pravím vám, bratří a sestry, je to morálně prohnilé hnízdo, plné nestoudnosti a dekadence, kde na každém kroku presentují se zrakům kolemjdoucích nabídky k těm nejohavnějším zpotvořeninám, které zde jsou vydávány za kulturu (sic!).

http://mec-pravdy.blogspot.cz/2016/03/trebic-zapadomoravska-sodoma.html

reagovat 20.3.2016 13:24 - chtivejkocourek@email.cz

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. já 24let Královehradecko

reagovat 12.5.2017 21:06 - Petra

Ahoj vypadáš dobřereagovat 13.5.2017 09:17 - Ignátio?

To já ale nevěděl, že je tam společnej klášter a že tam šukají spolu? To sis musel Ignátio tu svoji žílu ušoupat? Zbyl ti aspoň z té tvé svíčky aspoň knot? Nesmíš to moc přehánět! Pravidelně střídej ruce jednou pravá podruhé levá ale nepřehánět aby jsi nakonec neměl chlupaté ruce? Co by ti na kléru řekly? Z toho by jsi se asi nevyzpovídal a těch otčenášů a zdrávasu ty by ti doslova zavalily! Tak opatrně a občas si aspoň plivni do dlaně, aby ti nakonec nechytnul plamenem!

reagovat 19.5.2017 12:58 - Dan

Zažil jsem na erotické masáži orgasmus prostřednictvím dráždění bradavek. Masérka mě na bradavkách hladila, což se mi líbilo a pak mě jednu začala cucat a druhou kroutila prsty, byl jsem neuvěřitelně vzrušený a kroutil se, jak jsem chtěl, aby mi dráždila penis, ale ona v tom pokračovala a cucala a cucala a střídala bradavky, až jsem najednou začal stříkat. Penisu se vůbec nedotkla. Jsem z toho úplně vykulenej, protože mě nikdy nenapadlo, že je to možné a že se to chlapovi takhle může líbit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *