Nenavidim deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2002 14:23 - Monika

Nevim, jestli je to normalni a cim to muze byt zpusobeno, ale ve svych 24 letech nemam rada deti a kolikrat citim, ze bych je nejradeji zmlatila nebo je nejak provokovala. Ma nekdo podobny pocit ?

reagovat 11.8.2002 20:15 - Irena

Já zase nenávidím puberťáky,to je banda fracků,které když vidím,tak se mi "otvírá kudla v kapse".To jejich věčné prudění!Závidím rodičům,kteří mohli dát svá děťátka do internátní školy a tam pěkně zůstali,dokud nevystudovali.Vrátili se domů dospělí a bylo po problému.Jenže to bylo v jiných zemích a v jiném století.Ach jo!

reagovat 11.8.2002 23:06 - Adéla

Ne že bych je nenáviděla, ale kolikrát mě taky pěkně štvou, hlavně proto, že jsou hlučné. Mám teď na mysli svoje vlastní, dosud předškolní děti. Nemám ráda rámus, ale klidu si člověk s dětmi v bytě tedy neužije. Navíc se pořád perou a hádají mezi sebou, člověk aby je pořád rovnal, je mi až hanba pořád je okřikovat a trhat od sebe. Ach jo. Bohužel vím, že čím větší budou, tím to bude horší...

reagovat 12.8.2002 07:46 - Káťa

S tím bys měla něco dělat!!!!Nebo se ti lehce stane, že nějakýmu dítěti ubalíš a buď ti jedna přiletí od jeho rodičů a nebo to dítě přizabiješ.Jdi se léčit to není normální a nebo je to jistej druh pedofilie!!!Já chápu, že jsou dnes děcka strašně nevychovaní a můžou za to jednak rodiče a jednak společnost, ale nejhorší je si na nich vylívat zlost. A je to tvoje vlastní zlost ne zlost na ně!Někdo mlátí pejsky-někdo svou ženu!!Je to tvůj vnitřní komplex.Zlo plodí jen zlo. Porozmýšlej o tom.Jaké jsi měla dětství?mlátily tě rodiče?Pokud ano tak je to jasný..Pa K

reagovat 12.8.2002 23:37 - Ronnie

Nevím, jak moc je ta nenávist intenzivní, ale já měla zhruba ve tvém věku podobný problém - když jsem jela v tramvaji, byla jsem schopná předčasně vystoupit, když tam ječelo mimino. No a vidíš, teď je mi o deset víc a mám svoje vlastní - TŘI! A i když by je člověk taky někdy přerazil, tak je miluju. Třeba se to srovná samo. Ahoj Ronnie

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.11.2016 20:33 - Neodbočuji od tématu

je, když někdo schválně...

To přece vy jste začal, že kvůli dětem jsou prázdné hospody - já jen vysvětluji svůj nesouhlas , že je to kvůli předražování. Chlapi možná na pivo mají (stojí 25kč - 15 kč navíc). Horší to mají ti, kteří jsou nemocní a musí si koupit pitnou vodu za 50kč.
Já děti v hospodách nevidím , ale je pravda, že v když jsme byli v Bavorsku děti tam šlapaly po židlích s nádherným potahem. Litovali jsme majitele hospody, nesouhlasím s tím, ale neobtěžovalo nás to.

reagovat 27.11.2016 20:43 - to zní dost smutně

jsme několikrát řešili a...

Nemít žádnou jinou obranu pro svůj podnik než jej vrátit zpět jako kuřácký, to je fakt síla.

Proč lidi chodí méně do hospod? Ono to je jedno s druhým. 1. zakouřené prostředí, 2. bezohledné matky s nedisciplinovanými dětmi 3. vysoké ceny

Proč chodit někam kde to smrdí, nebo někdo tam řve, nebo obojí a ještě za to draze platit? Moc smyslu to fakt nedává.

reagovat 27.11.2016 21:59 - M.

To přece vy jste začal, že...

Když kvůli řvoucím dětem, sedm lidí odvolá hlavní jídlo, pouze do sebe nahází polévku, tak asi to nebude jen tím pivem. Čtvrteční zkušenost. Lidi normálně v hospodách jedí, jděte se podívat mezi jedenáctou a jednou. A když to v té hospodě zabijí děti, má majitel po kšeftu, to je snad každému jasné.

reagovat 27.11.2016 22:12 - M.

Nemít žádnou jinou obranu...

Žádná jiná obrana není. Na malé dítě nemůžete zařvat a matka ho sama neusměrní, když tak jen na tu chviličku jak psala paní výše. Jinak zvláštní úkaz, když sem k nám přijdou čtyři mužský s jednou ženou z nedaleké firmy, tak ty maminy snad začnou žárlit, protože dělají vyrvál ještě vetší a to jich není tolik. Jenom asi tři, čtyři. Už jsme to odkoukali, dokonce to byli kluci u pípy, co si toho nejspíš žárlivého chování všimli.
A věřte, že ten název není tak zavádějící, po pěti dnech na place, ty děti začnete nenávidět. Naštěstí to brzy vyprchá. U nás se od dvou kouří, takže máme klid a kšefty aspoň potom, kdy chodí páry a party studentů.

reagovat 27.11.2016 22:15 - M.

A někdo se ptal, tak odpovídám, dítě do hospody, ani do restaurace nepatří. Dá se to pochopit o prázdninách, kdy rodiny cestují, ale jinak ne.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *