Nenavidim deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2002 14:23 - Monika

Nevim, jestli je to normalni a cim to muze byt zpusobeno, ale ve svych 24 letech nemam rada deti a kolikrat citim, ze bych je nejradeji zmlatila nebo je nejak provokovala. Ma nekdo podobny pocit ?

reagovat 11.8.2002 20:15 - Irena

Já zase nenávidím puberťáky,to je banda fracků,které když vidím,tak se mi "otvírá kudla v kapse".To jejich věčné prudění!Závidím rodičům,kteří mohli dát svá děťátka do internátní školy a tam pěkně zůstali,dokud nevystudovali.Vrátili se domů dospělí a bylo po problému.Jenže to bylo v jiných zemích a v jiném století.Ach jo!

reagovat 11.8.2002 23:06 - Adéla

Ne že bych je nenáviděla, ale kolikrát mě taky pěkně štvou, hlavně proto, že jsou hlučné. Mám teď na mysli svoje vlastní, dosud předškolní děti. Nemám ráda rámus, ale klidu si člověk s dětmi v bytě tedy neužije. Navíc se pořád perou a hádají mezi sebou, člověk aby je pořád rovnal, je mi až hanba pořád je okřikovat a trhat od sebe. Ach jo. Bohužel vím, že čím větší budou, tím to bude horší...

reagovat 12.8.2002 07:46 - Káťa

S tím bys měla něco dělat!!!!Nebo se ti lehce stane, že nějakýmu dítěti ubalíš a buď ti jedna přiletí od jeho rodičů a nebo to dítě přizabiješ.Jdi se léčit to není normální a nebo je to jistej druh pedofilie!!!Já chápu, že jsou dnes děcka strašně nevychovaní a můžou za to jednak rodiče a jednak společnost, ale nejhorší je si na nich vylívat zlost. A je to tvoje vlastní zlost ne zlost na ně!Někdo mlátí pejsky-někdo svou ženu!!Je to tvůj vnitřní komplex.Zlo plodí jen zlo. Porozmýšlej o tom.Jaké jsi měla dětství?mlátily tě rodiče?Pokud ano tak je to jasný..Pa K

reagovat 12.8.2002 23:37 - Ronnie

Nevím, jak moc je ta nenávist intenzivní, ale já měla zhruba ve tvém věku podobný problém - když jsem jela v tramvaji, byla jsem schopná předčasně vystoupit, když tam ječelo mimino. No a vidíš, teď je mi o deset víc a mám svoje vlastní - TŘI! A i když by je člověk taky někdy přerazil, tak je miluju. Třeba se to srovná samo. Ahoj Ronnie

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2016 20:08 - Škoda

Je to naprosto normální ...

Velká škoda že rodiče neuvažovaly zrovna tak jak ty.

reagovat 5.2.2016 12:24 - Honza

a jak to víš, že mu nic...

Máš recht.

reagovat 21.3.2016 01:38 - Alex

Nevim, jestli je to normalni...

Take nenávidím děti. Jiné je dětství zažít a jiné cítit kolem sebe děcka jako dospělý. Každý den si říkám: Co z těch fakanů může vyrůst? a každým dnem se utvrzuji že ani děcka nechci.

reagovat 21.3.2016 12:45 - emil

Take nenávidím děti. Jiné...

netuším jak tomu mám říkat, nenávist to není ale na děti také nemám nějaký dobrý názor. Hlídám vnoučata, jsou hodní ti hoši, ale jeden má puštěnou telku a druhý PC, oba pak sledují každý své příšerné pohádky nebo filmy, dokonce i takové lechtivé, třeba Rafťáky a ti hajzlíci dobře vědí kde najdou lechtivé scény. Přitom mají zakázáno Dva a půl chlapa a podobné hovadinky. Co bude až si najdou porno stránky. Nejhorší na tom je že mne z toho bolí hlava i když se snažím ten randál trochu zmírnit. pokud bych jim ale vypnul el. proud nebo jinka omezil jejich čumění, stane se že se do sebe pustí a to je ještě horší než řev přístrojů. Skáčou do sedací soupravě a to je takový randá! Řekl jsem to rodičům, ale jen nařídili aby si vše ztlumily, ovšem to také není řešení, protože se ty zvuky přes sebe stejně míchají a po hodině z toho je zase mix, nehledě že ti malí blbečkové si přidávají hlasitost. Musím říct že ven je nedostanu, stále jen na cosi čučí a ja nakoec rezgnuji a říkám že to ty dvě až čtyři hodiny vydržím. Děti jsou šmejdi zasraný.

reagovat 21.3.2016 13:04 - jirka

netuším jak tomu mám...

Emile, ale problém je evidentně u vás. Proč přistupujete na něco, co vám dělá obtíže, případně vás to tak strašně irituje?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *