Nenavidim deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2002 14:23 - Monika

Nevim, jestli je to normalni a cim to muze byt zpusobeno, ale ve svych 24 letech nemam rada deti a kolikrat citim, ze bych je nejradeji zmlatila nebo je nejak provokovala. Ma nekdo podobny pocit ?

reagovat 11.8.2002 20:15 - Irena

Já zase nenávidím puberťáky,to je banda fracků,které když vidím,tak se mi "otvírá kudla v kapse".To jejich věčné prudění!Závidím rodičům,kteří mohli dát svá děťátka do internátní školy a tam pěkně zůstali,dokud nevystudovali.Vrátili se domů dospělí a bylo po problému.Jenže to bylo v jiných zemích a v jiném století.Ach jo!

reagovat 11.8.2002 23:06 - Adéla

Ne že bych je nenáviděla, ale kolikrát mě taky pěkně štvou, hlavně proto, že jsou hlučné. Mám teď na mysli svoje vlastní, dosud předškolní děti. Nemám ráda rámus, ale klidu si člověk s dětmi v bytě tedy neužije. Navíc se pořád perou a hádají mezi sebou, člověk aby je pořád rovnal, je mi až hanba pořád je okřikovat a trhat od sebe. Ach jo. Bohužel vím, že čím větší budou, tím to bude horší...

Kokosový olej

reagovat 12.8.2002 07:46 - Káťa

S tím bys měla něco dělat!!!!Nebo se ti lehce stane, že nějakýmu dítěti ubalíš a buď ti jedna přiletí od jeho rodičů a nebo to dítě přizabiješ.Jdi se léčit to není normální a nebo je to jistej druh pedofilie!!!Já chápu, že jsou dnes děcka strašně nevychovaní a můžou za to jednak rodiče a jednak společnost, ale nejhorší je si na nich vylívat zlost. A je to tvoje vlastní zlost ne zlost na ně!Někdo mlátí pejsky-někdo svou ženu!!Je to tvůj vnitřní komplex.Zlo plodí jen zlo. Porozmýšlej o tom.Jaké jsi měla dětství?mlátily tě rodiče?Pokud ano tak je to jasný..Pa K

reagovat 12.8.2002 23:37 - Ronnie

Nevím, jak moc je ta nenávist intenzivní, ale já měla zhruba ve tvém věku podobný problém - když jsem jela v tramvaji, byla jsem schopná předčasně vystoupit, když tam ječelo mimino. No a vidíš, teď je mi o deset víc a mám svoje vlastní - TŘI! A i když by je člověk taky někdy přerazil, tak je miluju. Třeba se to srovná samo. Ahoj Ronnie

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.8.2015 09:53 - daniela

dnes má přijet k nám do bazénu má sestra s alexem a lilčou když tu byly mynule voda byla hrozně zakalená a strašně smrdyla bojím se toho že se tam alex počůral ja mu 5. je trochu zaostalý doufám že nebude po dnešku tak špinavá jako minule.

reagovat 12.8.2015 09:54 - daniela

omlouvám se smrděla

reagovat 12.8.2015 13:22 - Hanča

omlouvám se smrděla

to je jednoduchá rada.Prostě sestře řekni že je do bazénu nepustíš protože se tam vyčůrali.Je to tvůj bazén a taky se chceš koupat v čisté vodě,ne aby si tam zaostalý chlapec dělal záchod.Já měla stejný problém loni s dětmi od bratrance.Jsou z Prahy a když přijeli o víkendu ke mě hned do bazénu.A ještě to Péta řekl nahlas co udělal.Takže jsem jim bazén zakázala.Můžou tady být ale jen v domě nebo na zahradě.A důsledně poučit že venčit se chodí jen na záchod,doma si to přece taky nedělají třeba v obýváku.

reagovat 12.8.2015 13:41 - cizinec

Snažte se byt tolerantnější. Pokud je malý musíte mu to vysvětlit, třeba opakování.
Všude existují dětičky nechtěnému svými rodiči nebo společnosti.

reagovat 18.8.2015 12:04 - daniela

tentokrát nebyla naštěstí tak špinavá jen trochu zakalená od trávy pořád jim s mojí mamkou říkáme at si nohy utírájí do ručníku nejde to , ale tráva se dá naštěstí vybrat sítkem těď už asi nepřijedou není tak hezké počasý. děkuju za vaše názory daniela.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *