Nemocniční strava

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2011 16:23 - Labužník

Také se vám z pověstné nemocniční stravy zvedá kýbl? Nedávno jsem si bohužel musel po dlouhé době na pár dní poležet v nemocnici. Myslím že nikdo není nadšený když musí toto místo navštívit.. věkový průměr okolo 75 let, z toho pramenící známe nemocniční "pyžmo", depresivní prostředí, příšerná nuda.. to vše jsem ještě přežíval na výbornou. Nejhorší ze všeho pro mne však byla opět nemocniční strava, ze které mi bylo totálně na blití. Po více než deseti letech co jsem nemocnici navštívil se nezměnilo naprosto nic. Je mi jasné, že vaření v nemocnici podléhá určitým omezením.. jako finance, předepsané kalorické hodnoty jídla, objem ovoce/zeleniny na den apod. Stejně si ale říkám.. vařit se dá levně i chutně a dokonce i zdravě, ovoce/zelenina mi vůbec nevadí.. ale to co mi zde podávali za humus.. říkal jsem si několikrát, jak vůbec někdo něco tak odporného může uklohnit? Skutečně k zblití! Vždyť jen to, že jídlo alespoň přiměřeně osolíme a okořeníme z něj automaticky nedělá jídlo nezdravé! Jinak.. člověk v nemocnici by měl jíst co nejvíc aby nabral energii a rychleji se uzdravoval, ale vždyť tyto blafy by ani ta kočka nesežrala. Mám pocit, že jsem za těch několik dní shodil tak tři kila. Skutečně.. máte-li potřebu zhubnout, navštivte na několik týdnů špitál! Úspěch zaručen.

reagovat 20.7.2011 20:44 - Guy

Zhubnutí zaručeno, přežití nikoliv. :-))))

reagovat 20.7.2011 21:02 - ...

Nestěžuj si a žer. Za 60 Kč na den si nekoupíš ani hotovku k obědu, natož snídani, oběd, večeři a 2 svačiny. Jestli ti nechutná, ať ti jídlo nosí rodina. A zkus si vařit pro nevím kolik tisíc lidí, jestli to bude lahodný jako když vaříš jen 1 porci.

reagovat 20.7.2011 21:08 - pacientka

Jídlo v nemocnici mi přišlo normální, spíš velmi chutné. Nevidím nic zlého na jogurtu s rohlíkem, jablku, přímo vynikající čočkové polévce, vepřovém na žampionech s rýží, loupák+kiwi, chléb s máslem a šunkou. Čaje vždy dostanu, co hrdlo ráčí. Je pořád doplňován. To jsem pravdivě vyjmenovala, co jsem dostala minulý týden v nemocnici, když jsem tam byla na výměně baterky ICD.

reagovat 20.7.2011 21:17 - Petr

Nedávno jsem byl hospitalizován kvůli čerstvě diagnostikovanému diabetu. Jídlo kořeněné, že se někdy nedalo jíst. Druhou večeři, na kterou jsem měl jako diabetik nárok, mně většinou někdo sežral. Co taky může člověk chtít za 60 Kč. A bude hůř.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.7.2011 21:16 - Jídlo v nemocnici

není "domácí strava",ale vím, že to není všude. Div se světe,ale jsou rozdíly,kde to jde. Myslím, že je to o lidech...

reagovat 25.7.2011 09:37 - jiri

No a v tom je vysvětlení...

ty jsi schyzofrenik??

reagovat 25.7.2011 10:25 - ___

schYzofrenik není nikdo. nepoužívej cizí slova, když je neumíš používat.

reagovat 26.7.2011 09:24 - peta

schYzofrenik není nikdo....

v pripade ivy mi prijde ze se pletes dlouha carko dlouhe nic :-D

reagovat 26.7.2011 10:44 - ;;;;;;;;

v pripade ivy mi prijde ze se...

jestli je iva schyzofrenik, tak ty jsi debyl

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *