nemoci tříklanného nervu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2000 20:13 - Petr

Chtěl bych se dozvědět něco o nemocech tříklanného nervu, lečba a pod.

reagovat 27.6.2001 12:11 - Eva

Před rokem jsem po rýmě a kašli ztratila čich a chuť, mám suché sliznice v nose a ústech. Prošla jsem snad všemi vyšetřeními,ale nikdo mi nepomohl.
Nemohl by to být zrovna případ zánětu trojklanného nervu? Prosím o seriozní odpověď,děkuji Eva

reagovat 5.7.2001 19:58 - eva

Může se jednat o obrnu trojklanného nervu mohou pomoci masáže obličejové části,kudy tyto nervy vedou ,akupunktura je také výborná,ale musí být aplikována zpočátku 2x do týdne a v jedné knize jsem se dočetla,že se stav může upravit do2let.Měla jsem něco podobného,prodělala jsem spoustu vyšetření a akupunktura mi nejvíce pomohla,i když to není takové,jako dřív.

reagovat 16.7.2001 09:12 - Eva Černá

Paní Evo,děkuji za odpověď,chtěla bych se Vás zeptat jaké jste měla příznaky?...Pokud jste z Prahy, zda nemáte kontakt na člověka,který Vám dělal akupunkturu a úspěšně? Děkuji Vám,mějte se hezky, Eva .

reagovat 15.9.2004 20:19 - Petra

Mám velké bolesti v oblasti pravé horní čelisti.Během měsíce se bolesti pomalu přesunuly do celé pravé půlky obličeje a cítím je i v zadní části hlavy.Zuby jsou v pořádku.Prý mám podrážděný trigemin.Co mám dělat a jak se zbavit těch šílených bolestí?Mám pocit,že si snad raději uříznu hlavu,jen aby bylo po všem.Moc děkuji za odpověď.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2015 14:22 - MD

Dobrý den chci se zeptat zda muze trojklanný nerv bolet na obou stranách obliceje:celisti,nekdy usi ,patro a nekdy i oci zajimave je ze vetsinou po nastupu bolesti zacne bolet i žaludek ne vzdy ale vetsinou ano.Bolest zacne znicehonic spis v byte doma nez venku takze si myslim ze pruvan to nespouští.

reagovat 26.2.2015 14:52 - trigeminus

Může a také to hajzl dělá. Žaludek také z reflexního podráždění, ale ukazuje se, že vlákna trigeminu nejspíš můžou asi i zasahovat i do hrudníku a možná i do břišní dutiny, ale ještě je to neověřený poznatek.
Jako kdyby mi nestačily I. a II. větev oboustranně, tak mi ještě ta místní slavná zubařská klinika dokurvila i III. větev oboustranně, a po roce léčby se ukazuje, že ještě k tomu definitivně bradový nerv mám v hajzlu od toho jejich zásahu. A mám se handrkovat o odškodnění, když tohle peklo budu mít do konce života? Jak já těm střelcům začínám rozumět!

reagovat 26.2.2015 15:19 - MD

Může a také to hajzl...

aha tak to teda nic moc a diky za info ;)

reagovat 26.2.2016 13:13 - Miška

Zkus něco s obsahem cbd, mrkni na pomuzevamtrava.cz. Tam se dozvíš potřebné info a najdeš tam určitě i připravek pro tvoji potřebu

reagovat 12.9.2017 12:53 - Lenka

Dobrý den, poprosila bych Vás o radu. Mám neuralgii horní a střední větve . V vlevo. Na magnetické rezonanci pozitivní neurovaskulární konflikt n. V bilater, ostatní nález v normě. Borelie negat. CT mozku norm. Krční páteř v pořádku, stejně tak ORL, oční a zubní vyšetření.Teď užívám Neurontin 300mg 1-0-1 ev. 1-1-1. Pokud se to nezlepší tak mi neurolog dal ke zvážení ošetření LGN / gama nožem/. A já mám strach. Né ze samotného zákroku, ale z možných vedlejších účinků. Přeci jen je to velký zásah, jestli se časem nemůžou projevit nějaké následky. Dostupných informací je velmi málo! Jsem maminka od 3 malých dětí. Tak abych byla i po zákroku stále "funkční". Děkuji za odpověď

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *