Nemoci podmíněné kouřením - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2006 14:27 - Verka Strmiskova

Rada bych se vyjadrila k tematu koureni. Tento clanek je pravdivy. Ja sama nekourim, nikdy jsem to nezkusila a ani nezkusim. Vim, ze koureni je nezdrave, penize vynalozene na koureni jsou zbytecne vyhozene penize, za ktere by se dalo poridit spoustu kvalitnich veci - clovek by mohl vice sportovat, doprat si dovolenou, venovat se svym konickum. Souhlasim taky s nazorem, ze pasivni koureni skodi. Kuraci jsou podle me hloupi lide, protoze si zamerne nici zdravi a jeste otravuji kourenim nekuraky. Z mych pratel nekouri nikdo. Kazdy ma volbu se svobodne rozhodnout, ale, kdyz vidim mlade lidi, jak kouri a jeste k tomu piji alkohol a mluvi sprosta slova a chovaji se nevhodne, tak si vzdy reknu - Je to super, ze nejsem jako oni. Mohu se podivat do zrcadla a reknu si - jsem slusna, jsem dobra a pecuji o sve zdravi. Jak se nekde psalo, ze koureni je sexy, je to totalni hloupost, koureni je hlavne nezdrave. Jsem stastna, jsem nekuracka. Verka Strmiskova, 30 let

reagovat 3.5.2006 16:05 - Gypsi

Kolik ti je let? 30 nebo 300? Tvoje názory na chování mladých mi připadá jako káraní novicky abatyší. Zřejmě jsi se narodila dokonalá a rozhodla ses to zdělit všem.

Jak hloupé....

reagovat 3.5.2006 21:10 - Jana

Verko Strmiskova, tobe by nejaka ta cigareta neuskodila, treba by ti pomohla rozproudit mozek, ktery viditelne ve sve funkci pokulhava..Jsi nekuracka, ale hloupa az hruza. Ac sama nekuracka, radsi bych travila svuj cas se 100 silnymi kuraky nez s nekym jako ty.

reagovat 15.5.2006 15:24 - Zuzana

Milá Věrko Strmisková, doufej, že nikdy nebudeš potřebovat nějakého podle Tebe "hloupého člověka", třeba lékaře - kuřáka - který Ti (třeba) jednou moc pomůže ...

reagovat 15.5.2006 15:36 - l

jdete do prdele,ma pravdu a vy,co se ozyvate ji to ledatak tise zavidite.Jen tak dal,Verko!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2009 11:23 - Věrka

Děkuji za podporu. Mám ráda rozumné lidi, chytré a inteligentni. Hezký den přeje Věrka

reagovat 18.7.2009 11:25 - Věrka

Pro upřesnění - moje odpověď patří človíčkovi s větou: Jen tak dál, Věrko !!!Věrka

reagovat 12.3.2012 17:23 - Radovan

Mám třináct a už tři roky nekouřím díky elektronicke cigaretě a bez toho je mi mnohem líp vám řeknu lidi.

reagovat 12.3.2012 19:14 - Jarys

Zdravím,
nebudu tady opisovat odborné články o škodlivosti kouření,to si každý může najít a přečíst.Je jen hrozné,že společnost toleruje a povoluje prodej smrtelné drogy.
Zabíjí jen v ČR asi 60 lidí denně,strašně drahé léčení,ničí to rodiny,klesá produktivita práce,poškozuje genetiku budoucích generací...
Jenom výrobci a prodejci těchto drog vydělávají (zaručené zisky na návykových látkách).Samozřejmě mezi společností tolerované drogy patří i alkohol a gamblerství.Dokonce i Klaus otvíral továrnu na cigarety a přál jim hodně úspěchů.No,nedokáže rozeznat špinavé a čisté peníze,tak asi nedokáže rozeznat škodlivost tabáku.

reagovat 4.12.2012 15:11 - starý krokodýl

Hulím třicet let a dodnes jsem neměl chřipku ani jiné dýchací problémy.Jediný problém je, že se mi na tom přiživuje stát svými daněmi.
Kouření vás ochrání před rakovinou plic!
Čtěte zde..jen naši "všeznalí" doktůrci budou stále mlít jednou naučené dokola...
http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2010120007

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *