nemoci dásní

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2001 15:07 - Radka

Prosím o radu ohledně zánětu dásní.Po každém jídle si čistím zuby,vyzkoušela jsem všechny bylinné vody(šalvěj,heřmánek atd.),ale bohužel nic nezabralo.Už si nevím rady.Neexistujou na to nějaké léky?

reagovat 7.4.2001 18:07 - Doktorka

Na krvácení z dásní se doporučuje vnitřně užívat Koenzym Q. Též nadměrné čištění při používání tvrdého zubního kartáčku může dásně dráždit. V některých případech pomůže odstranění zubního kamene, popř. starých amalgánových plomb. Určitě byste se měla poradit se zubařem.

reagovat 7.4.2001 18:25 - Radka

děkuji za odpověď.Kartáček používám měkký .Ze zubařem jsem se radila,ale pořád mi dává jenom ty bylinky a podle mého ty na to nestačí.Nedávno jsem četla o klinice,která je v Praze,kde léčí záněty dásní.Bohužel tam nenapsali jak.Nevíte o tom něco?

reagovat 24.4.2001 09:57 - katarína

Vyskúšajte zubnú pastu fi. FLP z výťažkov aloe vera. Mám ve?mi dobrú skúsenosť.
Katka

reagovat 24.4.2001 10:04 - Natálie

Já jsem zase četla o souvislosti vápníku a vitamínu C. Rada na krvácející dásně: potírat je rozkrojeným citrónem dásně nebo pít vodu s citrónem, což ale má samozřejmě nižší účinek.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2010 12:04 - kristyna

kto ma radu na krvaceni dasni jen obcas sa mi to objavy ale stoji to zato ojojojojo

reagovat 6.3.2010 14:33 - Kristýně

MMS ti dá zuby i dásně do pořádku do 10 dní. Nedbej na to, že tě někdo tady bude varovat, neví o čem mluví. Přečti si knihu Jima Humbla o MMS a uvidíš, že to nejsou zbytečně vyhozené peníze ale velmi dobrá investice do svého zdraví. MMS prodávají i v 001 shopu, záměrně nebudu psát kontakt na prodejce v ČR aby mě nějakej kretén neosočoval že vydělávám a jsem prodejce MMS.

reagovat 12.4.2010 10:54 - annabela

no tak sami zda ze je kazdy cloviecik zdrav. nikto nepise o nicom .jetu vobec niekto ktoje chory ._?rada mu poradim ohladom mojej skusenosti z ustnou dutinou .herbadent len taky cisty bilini extrat skuste ho ,-,,?

reagovat 8.3.2013 12:00 - xdraho

MMS ti dá zuby i dásně do...

Vyzkoušel jsem modifikovanou verzi MMS (chloritan sodný aktivovaný pomocí hydrogensíranu sodného)
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Denně si vypláchnu ráno a večer ústa zředěným roztokem získaným z 2+2 kapek obou složek a pak to klidně spolknu. Při aktivaci hydrogensíranem není chuť vůbec tak nesnesitelná jako při jiných způsobech. Není v tom žádná kyselina, takže není třeba se obávat o sklovinu a podobně. Za ten cca měsíc užívání mám krvácivost dásní naprosto pryč. Kdysi jsem se nemohl dásní pomalu dotknout kartáčkem, dnes je "dřu" dle libosti :)
Kromě toho jsme díky MMS v rodině všichni přežili zimu ve zdraví i přesto, že kolem nás prakticky všichni zalehli a užívali antibiotika. Jednou dokonce nějaké kapáky.

reagovat 8.3.2013 12:03 - xdraho

skuste v lekarni HERBADENT JE...

MMS (tedy alespoň jeho modifikovaná verze) je daleko lepší!
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=59
Herbadent mi nikdy nepomohl!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *