nelíbí se mi líbání

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2004 17:37 - Radka

Trápí mě velký problém - to, po čem všichni prahnou, mě nechává chladnou - ba co víc - přímo se mi hnusí líbání. Mám s tím velké problémy a vim, že je chyba ve mně.Vždy, když mě muž začne líbat, tak se uhnu, protože z toho mám hned oslintanou pusu.Mám kvůli tomu velký blok - nemám ani přítele a když mě někdo balí, tak mám strach, že se bude chtít líbat a já jako vždycky selžu.Je mi 27 let, panna nejsem a sex se mi líbí, jen kdyby to šlo bez toho líbání. Co mám dělat, aby se mi to líbilo nebo aspoň nehusilo? Dá se s tim aspoň něco dělat? Vždycky jsem si myslela, že je to tim, že to neni ten pravý, ale při mém věku jsem toho oskoušela už dost a je to spíš rok od roku horší. Mám strach, že kvůli tomu zůstanu sama.Poraďte.

reagovat 9.12.2004 18:17 - Marcus Aurelius

To jsme na tom podobne, mne se to sice nehnusi, ale nebavi me to, zadny vzruseni. Nevim proc, sex mam jinak rad.

reagovat 10.12.2004 09:25 - Trinity

Tak tohle nechapu, ja libani primo zboznuju. Stretla jsem se taky s kluky, kterym se to moc nelibi, ale ti se mi hned zhnusili, bez toho to neni ono. Zejmena sex, to je jako kdybych delala slapku - zadne libani, jen styk. Podle vedcu je libani projev citu, vetsi nez sex, proto ho holky, ktere to delaji pro prachy nechtej provozovat.

reagovat 10.12.2004 12:02 - Radka

Ale co mám dělat? i když jsem zamilovaná, tak mi to prostě nejde. A co, když mě teprv někdo balí - sice se mi třeba líbí, ale že bych byla hned zamilovaná, to se říct nedá. in se pak hned chce začít líbat a já ochladnu. ´Bála jsem se, že jsem frigidní, ale sex se mi líbí - tam je vše v pořádku, jen kdyby to šlo bez toho slintání.

reagovat 10.12.2004 12:51 - Anet

Myslim si, ze je rozdil, kdyz jsi zamilovana a kdyz ne. Ja se hrozne rada libam, ale jen s klukem, ktereho miluju a ktery me vzrusuje. Pri takovych, co te zacnou balit a hned se na tebe sapaji me to odpuzuje, fuj! Ja nevim, ale podle me je to hodne o te lasce, jestli touzis byt i takhle s tim clovekem spojena.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.6.2013 17:48 - nevěřím

Trápí mě velký problém -...

Zřejmě jsi ještě nenarazila na někoho, s kým by ti fungovala "chemie".

reagovat 10.1.2014 23:42 - Anna

ahoj, neboj se nejsi jediná ani já to nemám ráda a trápí mě to, protože můj přítel to miluje.Ale toleruje to.Přeju ti ať najdeš taky nějakého takového co tě pochopí.Znám to, líbáním vše začíná a i já ztoho měla vždy strach.Nejsem romantička, možná je to i tím, že jemný sex mi nic neříká a čím víc je partner tvrdší tím víc se mi to líbí.

reagovat 5.6.2017 10:25 - medvídekkuki

Jen takový poznatek pro muže co to čtou, pokud se žena s vámi nechce líbat a trvá to již delší dobu, 1 rok a déle věřte že se to nezmění ani po návštěvách odborníkú. Zkrátka řečeno už vás nemiluje a touží po někom jiném. Najděte si takovou která se s vámi líbat chtít bude. Nic lepšího na to není.

reagovat 9.10.2017 15:44 - Cink

Doufám, že není moc mužů, co by příspěvek medvídka kukiho brala vážně... Líbání není důkaz lásky!!! Je to krásné doplnění, pokud ho přijímají s láskou oba. Já sex miluju a líbám se málokdy. Jsou i jiné předehry (hlazení, doteky, masáže atd atd.) Když už, raději mám letmé polibky. Naštěstí to partner cítí a o mojí lásce nepochybuje.

reagovat 10.10.2017 17:22 - Jana

Já se bez líbání chlapa neudělám...proto líbání miluji a při sexu musí být!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *