Nekuřák v domácnosti s kuřákem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2013 13:48 - Irena

Dobrý den měla bych takový dotaz ? Jsem nekuřák a už asi měsíc mám dráždivý kašel a dochází k zvracení hlenu , u doktorky jsem byla , dostala jsem erdomed teď ještě beru Mucobene prášek kdy si to ve vodě rozpustím a žádná změna začínám se obávat že příčina bude jinde , mamka s bratrem kouří a smrad s cigaret mi značně smrdí není to možná příčina ? Slyšela jsem že u kuřáku bývá kašel s vykašláváním hlenu častý , že to způsobuje kašel a nekuřáci jsou více ohroženy prosím o radu , zkoušela jsem si dělat i čaj zázvorový s citronem protože to usnadňuje vykašlávání já už fakt nevím předem děkuji za radu Irena

reagovat 2.4.2013 03:29 - .

Vy máte kuřáckou domácnost? Kouříte v bytě? To se nediv, že máš takovýhle potíže, když máte zahulenej celej byt. To je takovej problém vypakovat kuřáky z bytu, ať si jdou hulit ven, nebo aspoň na balkón? Moje matka nekuřačka, si tátu kuřáka vycepovala natolik, že by si táta kouření v bytě nelajznul, chodil kouřit ven.

reagovat 2.4.2013 06:19 - Šárí

Vy máte kuřáckou...

Jo, to miluju! Rodina vypakuje smradlavýho kuřáka z bytu, aby chodil smrdět pod cizí okna, a jak jsem zjistila, tak hlavně pod ty moje. Fakt bych střílela... ale naštěstí se konečně stěhuju do vlastního domu, kam kuřák za vrátka nohu nestrčí.

reagovat 2.4.2013 08:55 - .

Jo, to miluju! Rodina...

Nekritizuj mojí radu Šárino a raději sama poraď, co s kuřákama, aby nebyl zahulenej celej byt. Sama nic neporadíš, akorát blbě držkuješ, když poradí jiní. Takoví lidi bych zase postřílela já.

reagovat 2.4.2013 09:51 - Zdena

Taky mam doma kuřáka a je to s nim hrozný,ten zase chodí kouřit na záchod ale tam neni okno takže je zahulíno tam a je po něm hnus jít hned na záchod! Ireno nedivila bych se že to máš z toho,ono to tak bývá že nekuřáci který to deně dýchaji pak kašlou taky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.8.2015 17:23 - petr

Zkus se s nimi dohodnout, aby chodili kouřit ven. A nebo si kupte do jedné místnosti kamna jako to máme my. Manželka s dcerou tam maj popelník, kouř foukají do kamen, ty zplodiny jdou komínem ven a ještě se zavírají dveře do vedlejších místností a v kuchyni pře kouřením otevírají okno. A když tě nebudou respektovat, tak se od nich odstěhuj nebo jim cigarety rozšlaqpej nebo v kotli spal

reagovat 16.8.2015 17:28 - Kouř

foukat do kamen,co je to za hloupost? Chodit kouřit ven,to každopádně.

reagovat 16.8.2015 17:33 - souhlas

foukat do kamen,co je to za...

také balkon nebo prostě ven. Kouřit v bytě možná vyjimečně, když se pořádá večírek..Ve firmě v kanclu i celých budovách je kouření nemyslitelné

reagovat 16.8.2015 17:46 - Luda

Sousede kouri z okna aby doma nemeli smrad. A ten kour a popel mam v byte ja. Jak to resit?

reagovat 16.8.2015 17:55 - Tak

Sousede kouri z okna aby doma...

jim to řečněte,to by se nikomu nelíbilo mít neustále popel na parapetu.Řekla bych to hlavně ve slušnosti,že jo,člověk pak s nimi bydlí celý život a nechce,aby jeden druhému dělal naschvále.Lidi jsou různí.Ono z okna,pokud má druhý soused otevřené okna,tak jasně,že to je cítit až k němu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *