Je někdo taky tak osamělý - nemyslím obrazně, ale reálně?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2007 00:45 - tereza

Nemám fakt nikoho - rodiče, sourozence a ani přátele, protože jsem v novém městě žádné nenašla - asi to byla moje chyba, pořád jsem pracovala, abych zabezpečila rodinu a vydělala na splátky hypotéky a ostatní jsem zanedbala, i sebe. Teď si manžel našel jinou ženu a já nemám, s kým bych si o tom promluvila a vůbec o spoustě jiných věcí a zjišťuju, jak moc mi chybí nějaká spřízněná duše, ideálně takový člověk, který ví, o čem život je a dostal od něj hodně lekcí jako já,máte v sobě hodně pochopení, trpělivosti i schopnosti radovat se z mála a pomoct druhým. Strašně bych chtěla mít jen tak komu zavolat, koho vyslechnout v radosti či smutku, komu koupit dárek a vědět, že i pro mne v čase trápení bude někde existovat opora.Ráda bych byla někomu hodnou dcerou, na kterou jsou rodiče pyšní a která jim pomůže a postará se o ně, komu předají svoje zkušenosti, chtěla bych být někomu sestrou, tetou... nic nežádám, jen už chci nebýt sama.

reagovat 27.5.2007 14:58 - Jaroslav

chceš mě? jsem hodný, přítulný a milý

reagovat 27.5.2007 18:09 - V.

Terči nejsi sama..Je mi 34let,řadu let jsem žila v cizině,kde jsem s přítelem budovala podnikání,nakonec mě obral skoro o 3mil.kč,rodičům a sourozencům jsem cely život pomáhala a nakonec,když jsem potřebovala pomoc-jsem ji u nikoho nenašla.Bratrovi jsem koupila starší auto,aby měl něco na popojíždění,rodiče mi ani nezavolaly na vánoce a před týdnem mi zavolaly a chtěly půjčit 25.0OOkč.Půjčila jsem,ale tím to skončilo.Jen mám 12letou neteř,která je u mě každý víkend a někdy se vídám s vlast.otcem,jinak nemám nikoho.Všichni se diví,že jsem jaká jsem.ale rodiče měli každý rok několik dovolených,oblečení,pomáhala jim finančně a ted?Nikdo mě nezná,nikdo nezavolá už 2roky,aby se zeptal jak se mám a zda nemám problémy..Jsem docela pohledná holka,samostatná,ale uvnitř je mi hr smutno z rodiny a ex přítele,na kterého jsem podala trestní oznámení a čekám co z toho bude.Mám věk na díte,ale už jsem přes dva roky sama,nemám chut si někoho hledat,i když samozřejmě mi chybí cit a vztah,ale cítím se tak zklamaná,že jsem radsi sama ve svém světe a moc se necpu mezi lidi..Nevím jak jsem skončila v téhle situaci-měla jsem vždy srdíčko na dlani,dělala vše pro druhé,pro svůj život vůbec nic..Rodina mě okradla o peníze a šperky,přítel mě podvedl v podnikání a já nevím,kde a hlavně jak znovu uvěřit v lidi..Vidím jen to zklamání a nejsem schopná ,,postoupit dál..Nenacházím ani lidi,kteří by mě opravdu oslovili jako přátelé..Vše mi připadá povrchní..Jsem dost citlivá a je mi smutno..Mám kamarádky,ale někdy jdu s nima ven,jen abych taky přišla mezi lidi a neseděla ve svém smutku..Nebrečím,směji se,ale uvnitř mám bolest ze všeho..

reagovat 27.5.2007 23:11 - tereza

pro V: děkuji za milou odpověď, je tam strašně věcí, které řeším i já a vím, jaké to je... moje situace je strašlivě podobná... pokud bys chtěla, tak mám mail: proste.tereza"volny.cz

reagovat 28.5.2007 15:41 - Michal

Terko, nesmutni, hodně je nás takových...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2008 21:21 - jitřence

Hledáš a proto najdeš.

reagovat 6.3.2008 21:25 - jitřenka

Snad ano, snad najdu. Jen ten čas běží nějak rychle.

reagovat 7.3.2008 22:42 - marek

Ahojte,

Znam, rodice byli podnikatele, pak prisli o vse, byl sem jen pro vsechny dluznik, dostali me do dluhu, soudil sem se, soud vyhral, ale za jakou cenu? Prarodice me zavrhli, nepujcil sem a nepomohl rodicum.

Nekdy si rikam, ze mit radej jine rodice...?

Oni mi volaj, jen aby po me chteli pujcku, zatim sem odolaval, ale jak dlouho?

Kamaradu mam hodne, ale znateto. Pritelkyni zadnou s moc holkama sem nechodil, je mi 21, ale citim se na 40. Kdyztak pro osamele dusicky icq: 260524543.

reagovat 6.6.2012 23:02 - lucka

Terči nejsi sama..Je mi...

cítím se sama....je to pro mě strašně složité, dítě ve školce a denně v cukrárně a sama přejídám se tam.

reagovat 6.6.2012 23:03 - lucka

Terči nejsi sama..Je mi...

cítím se sama....je to pro mě strašně složité, dítě ve školce a denně v cukrárně a sama přejídám se tam.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *