Někam vypadnout !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.7.2009 21:18 - tomas

Dobrý den,
je mi 16let poslední dobou mi připadá že život spíš přežívám než prožívám. Všichni jsou zalezlý doma na PC, nic se tu pořádně nedá dělat. Kord, když mam prázdniny. Hodně ted čtu o USA, os studium tam na High school, ale bohužel na to nejsou finance... Tak mě napadá vypadnout někam daleko, ale ne vedle do vesnice k babišce, ale fakt at toto slovo nerad používám někam do \"prdele\". Nebo udělat neco šílenýho, přemýšlel jsem jet třeba do Francie na fichtlovi, ale ani ne něj nemam řidičák tak videte jak je to tu na hovno :-), o zlate USA, tak nakole :-), nebo pěšky :D Máte také někdo podobný pocit nebo nějaké nápady :D. Díky

reagovat 17.7.2009 12:57 - crow

Zdar Tome. Mě je teda o něco víc let (22) než tobě, ale přesně vím o čem mluvíš. Studuji VŠ a ted mám taky prázdniny. Chtěl sem si najít aspon stálou brigádu na léto, ale z důvodu hospodářské krize se mi to nepovedlo, což mě dost nasr***. Chtěl sem hlavně smysluplně využít čas...Abych přesšel k věci, která z tho plyne. Mám kotel času, ale všichni moji kamarádi z VŠ bydlí jinde než já a tím pádem je vídám jen přez rok...Obecně mám spoustu přátel a kamarádů ve městě kde bydlím, ale nějak mi v poslední době příjde, že všeci raději tráví čas doma a to převážně u PC. Většinou sem to já, co navrhuje nějaké plány, ale i tak je to jednou za čas...Přitom bych rád klidně jen tak večer seděl venku třeba u někoho na zahradě s přáteli a klidně klábosil o blbostech. Prostě cokoliv, hlavně v přítomnosti kamarádu a kamarádek. Jenže mi zkrátka opravdu příjde, že lidi jsou raději na Facebooku a podobně... Snažím se svůj volný čas trávit aktivně sportem. Ted momentálně nemám holku, tak si nějakou najdu a myslím že bude hned líp. Ale i tak znám moc dobře tvůj pocit "přežívání".

reagovat 17.7.2009 13:48 - M.

Kluci taky znám ten váš pocit. Mívala jsem ho o prázdninách též dost často. Nejlepší je opravdu vypadnout do ciziny. Tentkrát jsme ujížděli na brigády na západ, ale dnes to asi nebude tak jednoduché. Já bych doporučila sbalit krosmu, pokusit se sehnat levnou letenku do Kuala Lumpur nebo do Bangkoku. Ta letenka to je jediný pořádný výdaj. Na místě už budete žít za babku a poznáte jinou kulturu, nádhernou přírodu a plno dobrodruhů z celého světa. průvodce Lonely planet je velmi dobrý pomocník:-)

reagovat 17.7.2009 23:15 - tomas

Uvazuju ze bych udělal něco pořádnýho ne co bych nikfy nezapoměl, hodně jsem toho četl a myslel jsem, že bych se pomalu začal připravovad a někdy za rok odjel do USA, za studiem na high school a kdybych měl štestí tak bych tam i odpromoval a jak jsem tak četl od těch co už tam byly, tak bych vážne zvažoval jestlli se do ČR vrátím. Ale problémem jsou samozřejmě finance něco mám našetřeno, přispět by museli rodiče, možná i někteří příbuzní určitě bych si perfektně zdokonalil angličtinu, bohužel stále nevím přeci jen je to velký balík peněz...

reagovat 17.7.2009 23:20 - Tom

Co vím, tak teď všichni z USA mizí. Je to tam fakt na levotu. Krize se tam projevuje mnohem víc než tady. Práci je velmi těžké sehnat a za vše se platí spousta peněz.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2009 13:15 - Pitný režim

Já ve čtvrtek pořádám Mochitto párty, koukam, že mi počasií chystá ideální podmínky

reagovat 21.7.2009 13:17 - MYRA2

Mochitto? Pán je asi světoběžník. Doufám že to vyslovuješ "močí to".

reagovat 21.7.2009 13:17 - Vanda

...zrovna jsem si říkala, že na takovou párty by mě nedostali ani cheverrem :-)

reagovat 21.7.2009 13:18 - Cyco

Tak tam nejdu, pac ja chlastam piwo a zellennow!

reagovat 22.7.2009 11:53 - Vypadnete

dokud na to mame chut, odvahu, vek a energii...jinak v tom ceskym zasmradlym rybnicku shnijete

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *