Ta nejvíc vzručující barva nehtů ....

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2003 08:18 - Alena

Ahojky všem!

Už dlouho mě zajívá tato věc: jaká barva nehtů muže nejvíce vzrušuje.

Samozřejmě, že jsem se za svůj život setkala s nejrůznějšími názory na toto téma. A to názory velice rozdílnými a protikladnými, protože každý muž (protože jsem žena, tak mě zajímají hlavně názory mužů) má úplně jiný vkus. Barva nehtů, která jednoho zbavuje smyslů, někoho jiného takřka odpuzuje.

Ještě jedna věc. Pochopitelně vím, že nejvíce záleží na tom, jestli muže vzrušuje dotyčná žena. Předpokládejte tedy, že máte schůzku s okouzlující ženou vašich snů. Jaká barva laku na jejích nehtech vás úplně poblázní?

Děkuji za odpovědi a přeji krásný den. Alka

reagovat 13.2.2003 08:21 - Alsasko

To je věc, ve který mám úplně jasno - nejvíc mě vzrušuje, když má dívka nehty nelakované. Je to přírodní a to mě vzrušuje.

reagovat 13.2.2003 10:00 - Charlie

Jednoznačně nenalakované. Z přírodní barvy nehtů jsem vždycky úplně vedle (v pozitivním smyslu). Neumím si představit sex, natož pak dlouhodobý vztah, s nehty jakékoli jiné barvy. ;-)

reagovat 13.2.2003 11:59 - Alena

Děkuji velice za vaše odpovědi. Takové odpovědi jsou milé a byla bych moc ráda, kdyby takový názor sdíleli všichni muži.

Můj přítel ale zbožňuje tmavomodré nebo černé nehty. Přírodní mu vůbec nevadí. Nesnáší červené.

Naopak manžel mé nejlepší kamarádky šílí z rudě nalakovaných nehtů.

A.

PS: A co vy, ženy a dívky, jaké máte zkušenosti se svými partnery nebo přátely. Nehty nejsou nejdůležitější věcí, ano, jen mě to zajímá. Průzkum:-).

reagovat 11.4.2003 10:21 - Kristi

Setkávám se s tím, že muže něco vzrušuje proto, že to mají spojeno s nějakou partnerkou, nebo prožitkem. A začne se jim líbit úplně něco jiného, když to poznají v těch "správných" souvislostech. Některé vzrušuje jen to, co je přirozené (krátké nenalakkované nehty a chlupaté nohy), jiné rudé drápy...můj přítel nesnáší extravagantní laky - modrá perleť, hnědá, černá už vůbec ne. Líbí se mu elegantní ruka - ať už bez laku, nebo s nějakým "decentním" odstínem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2013 14:51 - Petr

Přiznám se, že i já dávám přednost přírodním nehtům bez žádné barvy. A co navíc nesnáším a co na mne působí spíše odpudivě, to jsou nehty nalepovací.

reagovat 14.8.2015 15:55 - Marta

Přiznám se, že i já...

Pokud jsou nehty lámavé, třepí se atd. myslím, že já každá žena a i muž, kterému se na ženě líbí upravené ruce i nehty, nalepovací nehty ocení. Když není jiná možnost.

reagovat 14.8.2015 16:24 - !

Jó dobře se s nima odlupují kaštany od prdele!

reagovat 22.3.2016 15:28 - Hana

ja miluji cervenou a ruzne cervene odstiny. ted jsem nasla skvele barvy od znacky opi

reagovat 21.3.2017 16:49 - Pes

Hodně mě vzrušují třpytivé laky, nebo s takovým tím kovovým leskem, těm taky nedokážu odolat. Co se týče barvy, tak se mi nejvíc líbí červené, růžové, fialové. Ale může být i třeba modrá, zelená, stříbrná a tak.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *