Největší výprask

Archiv příspěvků

reagovat 4.9.2018 11:01 - Nesilie

Ahoj Radko, psala jste tady v příspěvcích o té vaši plastové rákosce, plastové hůlce, kterou používáte na dceru i to že jste ji koupila v OBI, mě by zajímalo co to je blíže za nástroj, protože je to velký pojem, kde přesně jste ho sehnala, je tam hodně oddělení, může to byt plastová tyčka na rostliny a podobně.Jestli by jste mohla říci více, blíže. Případně mě i napsat na email, napíši vám ho tady, třeba.
Děkuji.

reagovat 4.9.2018 15:45 - Honza

Radko, jestli si neděláš srandu. A dáváš dceři na holou 80 ran za neuklizeny pokoj tak jsi normální kráva co tyra svoje dítě a mneli by ti sebrat z péče. Nejradši bych tě ale vyslikl do naha zpoutal a řezal prutem přes prdel a přes kozy min. 2hodiny v kuse. To by jses tak posrala že by tě to vylecilo

reagovat 9.9.2018 20:38 - Petr

Ty jelita byly priserny...

Něco nového?

Full Spectrum kurkumin

reagovat 10.9.2018 23:09 - Radka

Ahoj Radko, psala jste tady v...

Je to opravdu něco na rajčata ostatní raději mailem znáš to tady

reagovat 11.9.2018 01:45 - Petr

Je to opravdu něco na...

Radko, napište na petr.vyp75@seznam.cz

reagovat 11.9.2018 06:08 - kony83

Je to opravdu něco na...

Tyčky na rajčata se v OBI prodávaly dřevěné (bambusové), ale ty se na trestání nedoporučují kvůli třísek a dalších důvodů.

kony83 zavináč seznam.cz

reagovat 12.9.2018 22:01 - Radka

Tyčky na rajčata se v OBI...

Fakt jsem ji koupila v obi asi jsem sikovna holka dřevo je fakt k ničemu a láme se

reagovat 13.9.2018 07:25 - Nesilie

Fakt jsem ji koupila v obi...

Já tam nic takového taky nenašla.
Jen jednu tyčku kovovou potaženou zeleným plastem 90 cm na rostliny nebo rajčata dlouhou i když se píše že je celá z plastu a na obou stranách špice jak u šipek.To by asi bylo dost pro dceru nebezpečné.

Tady je ale můj email pro Radku.
nesilie zavináč seznam.cz.

reagovat 13.9.2018 20:59 - Petr

Já tam nic takového taky...

a vy tu plastovou tyčku chcete na dceru?

reagovat 15.9.2018 00:26 - Radka

a vy tu plastovou tyčku...

Na koho jiného?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *