Největší výprask

Archiv příspěvků

reagovat 10.8.2007 14:11 -

Za co a jak jste dostali svůj největší výprask v životě? Poznamenal Vás do dalšího života?Ať v dobrém či zlém.

reagovat 17.8.2007 13:56 - Andy

Ahoj. Můj největší výprask byla odražená ledvina. Dostávala jsem od nevlastního fotra vařečkou, kterou jsem si musela sama přinést, stáhnout kalhoty, ohnout přes židli a ještě si počítat rány. Instiktivně jsi při každém nápřahu strkala ruce na mířenou část mého těla a fotra to rozčílilo ještě víc, zlupal mě bezmyšlenkovitě hlava nehlava. Závěr: Ukrutná bolest zad a břicha, odražená ledvina..samozřejmě trvalý následek! A máma? Prý to byla moje chyba, nemám tam co strkat ruce, i ona mi to přece celý život říkala:( Už je to pár let a život jde dál, funguju i s jednou ledvinou, zatím bez problémů, ovšem s omezením! Poznamenalo? Nenávidím matku i otčíma!

reagovat 17.8.2007 15:17 - jeden kluk

Největší výprask? Vykloubené a domodrákované ruce,5 cm šití na hlavě, vyražené dva zuby a nesmějte se, natržený šourek. A to nepočítám jelita a modřiny.

Co jsem udělal tak špatného? Já nevím ale tatínkovi zabavili řidičák za to, že nadejchal a chtěl jim ujet a když se vrátil, našel mě tejden starou poznámku, že jsem řval na učitelku.

Tak vzal anténu z auta, řemen,a nějakej klacek a poučil mě o čem je život. Když máma protestovala, dostala taky, vydržela méně a dvě facky stačily aby zmlkla skoro navždy.

Co na to policie? Matka se vzpamatovala až ráno a šla to oznámit. Na policejní služebně jí řekli, že jestli byla doma až do rána, může se tam klidně i vrátit...

Full Spectrum kurkumin

reagovat 17.8.2007 18:41 - Petr

Ja dostal jen jeden, ale velkej a myslim, ze mne poznamenal v dobrym.

Kdyz mne bylo 14, tak se moje ovdovela matka znovu vdala. Vzala si hodnyho muze, ktery mel taky syna, ale mne to hrozne stvalo, protoze jsem se jeste nesmiril se smrti meho otce. Byl jsem protivnej, zvlast na svyho nevlastniho bratra. Casto jsem mu delal neprijemnosti a matka a nevlastni otec se mne s pochopenim snazili zmenit, jenze dlouho se jim to nedarilo a ja byl na toho kluka fakt zlej. Jednou jsem ho dost zmlatil a to uz pretekl hrnec. Matka byla v laznich, nevlastni otec se vratil domu a vidi svyho syna jak buli. Kdyz se dovedel, co jsem mu udelal, tak se rozcilil, na chvilku odesel do loznice, vratil se s remenem v ruce, chytl mne za limec, ohnul pres gauc a kricel na mne, abych si stahl kalhoty. Byl jsem v soku, tak jsem to udelal, nacez otec dal ten remen nevlastnimu bratrovi, aby mne narezal on. Ten nechtel, tak mne zacal rezat otec, ale jak! Kdyz to skoncilo, tak jsem odbehl do svyho pokoje a tam jsem si oblecenej lehl na postel. Za nakej cas prisel otec, sedl si ke mne na postel rikal, ze ho mrzi co musel udelat a ze doufa, ze budeme mit dobre vztah. Pak jsem usnul a kdyz jsem se rano probudil, tak na svy posteli uz byl probuzenej muj nevlastni bratr. Hned mne pozdravil a bylo videt, ze je napnutej, jak se budu chovat. Dost rychle mne doslo, ze jsem byl blbec a ze mam vlastne dobryho otce i bratra a tak jsem se od ty doby zmenil k hodne lepsimu a dneska mame vsichni vybornej vztah. Normalne vyprasky nepodporuju, ale v mym pripade to fungovalo.

reagovat 17.8.2007 18:49 -

Andy ty se sereš taky všude.

reagovat 17.8.2007 23:42 - Terinka

když je všude xxcd nebo jak si říká,proč by nemohla i andy...sympatizuju s ní a asi jí taky založím klub jako má xxcd...ten jich tu má asi padesát.A jinak,ty určitě taky nepíšeš jen do této diskuse.Zde není nutná registrace,takže si můžeš měnit jméno,jak chceš nebo si radši žádný nedáš,aby jsme tě za tvé kreténské připomínky nemohli nijak napomínat konkrétní přezdívkou.Proto si vážím lidí,co jsemou věrný jednomu nicku a nemusí ho vždy měnit,když se začnou bát,že jejich názor jaksi vybočuje a spousta lidí by mu za to mohla něco hnusného napsat.

reagovat 17.8.2007 23:44 - Terinka

to mělo být jsou,na předposledním řádku,mám dlouhé nehty,blbě se mi píše.

reagovat 18.8.2007 21:44 - Feťák

Největší výprask jsem dostal od matky někdy v 15 letech. Nachytala mě jak ve sklepě čuchám toluen. Vlítla na mě do koupelny a seřezala mě vařečkou tak až jsem se před ní počural do vany. Řvala na mě že jestli na ní sáhnu že na mě zavolá policajty. Prdel jsem měl úplně fialovou. Jenomže já to tak nenechal a pomstil jsem se jí. Kámoš mě pár dní na to vzal večer na mašině k ní na chatu a já jí podpálil. Dřevěnej baráček vyhořel do základů, máma se málem složila s nervama. Neměla to pojištěný a vždycky tam ráda jezdila. Dodnes neví že jsem jí chatu škrtnul za ten výprask. Myslí si že to blaflo od elektriky......

reagovat 19.8.2007 21:19 - pop.

Jseš pěknej ksindl

reagovat 19.8.2007 21:48 - Feťák

Já a ksindl? Chceš rozbít držku????!!!!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *