Největší výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.8.2007 14:11 -

Za co a jak jste dostali svůj největší výprask v životě? Poznamenal Vás do dalšího života?Ať v dobrém či zlém.

reagovat 17.8.2007 13:56 - Andy

Ahoj. Můj největší výprask byla odražená ledvina. Dostávala jsem od nevlastního fotra vařečkou, kterou jsem si musela sama přinést, stáhnout kalhoty, ohnout přes židli a ještě si počítat rány. Instiktivně jsi při každém nápřahu strkala ruce na mířenou část mého těla a fotra to rozčílilo ještě víc, zlupal mě bezmyšlenkovitě hlava nehlava. Závěr: Ukrutná bolest zad a břicha, odražená ledvina..samozřejmě trvalý následek! A máma? Prý to byla moje chyba, nemám tam co strkat ruce, i ona mi to přece celý život říkala:( Už je to pár let a život jde dál, funguju i s jednou ledvinou, zatím bez problémů, ovšem s omezením! Poznamenalo? Nenávidím matku i otčíma!

reagovat 17.8.2007 15:17 - jeden kluk

Největší výprask? Vykloubené a domodrákované ruce,5 cm šití na hlavě, vyražené dva zuby a nesmějte se, natržený šourek. A to nepočítám jelita a modřiny.

Co jsem udělal tak špatného? Já nevím ale tatínkovi zabavili řidičák za to, že nadejchal a chtěl jim ujet a když se vrátil, našel mě tejden starou poznámku, že jsem řval na učitelku.

Tak vzal anténu z auta, řemen,a nějakej klacek a poučil mě o čem je život. Když máma protestovala, dostala taky, vydržela méně a dvě facky stačily aby zmlkla skoro navždy.

Co na to policie? Matka se vzpamatovala až ráno a šla to oznámit. Na policejní služebně jí řekli, že jestli byla doma až do rána, může se tam klidně i vrátit...

reagovat 17.8.2007 18:41 - Petr

Ja dostal jen jeden, ale velkej a myslim, ze mne poznamenal v dobrym.

Kdyz mne bylo 14, tak se moje ovdovela matka znovu vdala. Vzala si hodnyho muze, ktery mel taky syna, ale mne to hrozne stvalo, protoze jsem se jeste nesmiril se smrti meho otce. Byl jsem protivnej, zvlast na svyho nevlastniho bratra. Casto jsem mu delal neprijemnosti a matka a nevlastni otec se mne s pochopenim snazili zmenit, jenze dlouho se jim to nedarilo a ja byl na toho kluka fakt zlej. Jednou jsem ho dost zmlatil a to uz pretekl hrnec. Matka byla v laznich, nevlastni otec se vratil domu a vidi svyho syna jak buli. Kdyz se dovedel, co jsem mu udelal, tak se rozcilil, na chvilku odesel do loznice, vratil se s remenem v ruce, chytl mne za limec, ohnul pres gauc a kricel na mne, abych si stahl kalhoty. Byl jsem v soku, tak jsem to udelal, nacez otec dal ten remen nevlastnimu bratrovi, aby mne narezal on. Ten nechtel, tak mne zacal rezat otec, ale jak! Kdyz to skoncilo, tak jsem odbehl do svyho pokoje a tam jsem si oblecenej lehl na postel. Za nakej cas prisel otec, sedl si ke mne na postel rikal, ze ho mrzi co musel udelat a ze doufa, ze budeme mit dobre vztah. Pak jsem usnul a kdyz jsem se rano probudil, tak na svy posteli uz byl probuzenej muj nevlastni bratr. Hned mne pozdravil a bylo videt, ze je napnutej, jak se budu chovat. Dost rychle mne doslo, ze jsem byl blbec a ze mam vlastne dobryho otce i bratra a tak jsem se od ty doby zmenil k hodne lepsimu a dneska mame vsichni vybornej vztah. Normalne vyprasky nepodporuju, ale v mym pripade to fungovalo.

reagovat 17.8.2007 18:49 -

Andy ty se sereš taky všude.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2018 20:50 - Lenka (jiná)

Já jsem byla sama doma a nesměla jsem jít ven ale šla jsem nevzala jsem si mobil a šla jsem do obchoďáku a já jsem si nesměla kupovat oblečení bez dovolení a koupila jsem si tanga a čepici která visí do zadu a šla jsem v tom v létě a před obchodem jsem potkala kamarádku že jde do baru zahrát si tak jsme šly špolu a já jsem zapomněla na rodiče a domov a bavily jsme se a pak řekla kamarádka že asi jde domu a ona bydlí jinde a rozdělily jsme se a já jsem se ztratila v noci v Praze a tak jsem se zeptala jedný pani a ona mě dovedla domu a už tam čekaly rodiče a mamka řekla kde jsem byla a tak jsem se přiznala a mamka se i trošku usmála a řekla že za přiznání dostanu jen 10 páskem :-DDD

reagovat 13.8.2018 06:57 - Lucie

Já jsem byla sama doma a...

10 páskem docela jde, ne ? :-)

reagovat 17.8.2018 00:16 - Radka

Mam úplně skvělou zkušenost s plastovou hůlkou nezlomi se a ty dělá super jelita

reagovat 17.8.2018 04:38 - Petr

Mam úplně skvělou...

Koho s ní trestáš?

reagovat 17.8.2018 07:13 - Lucie

Mam úplně skvělou...

Lucie, jo já bohužel taky. Matka mě s ní nebo umělohmotným koncem lepačky řezala ještě v prváku na výšce. :-( a to jako že fakt řezala. No holý zadek a stehna pod ním.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *