Největší výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.8.2007 14:11 -

Za co a jak jste dostali svůj největší výprask v životě? Poznamenal Vás do dalšího života?Ať v dobrém či zlém.

reagovat 17.8.2007 13:56 - Andy

Ahoj. Můj největší výprask byla odražená ledvina. Dostávala jsem od nevlastního fotra vařečkou, kterou jsem si musela sama přinést, stáhnout kalhoty, ohnout přes židli a ještě si počítat rány. Instiktivně jsi při každém nápřahu strkala ruce na mířenou část mého těla a fotra to rozčílilo ještě víc, zlupal mě bezmyšlenkovitě hlava nehlava. Závěr: Ukrutná bolest zad a břicha, odražená ledvina..samozřejmě trvalý následek! A máma? Prý to byla moje chyba, nemám tam co strkat ruce, i ona mi to přece celý život říkala:( Už je to pár let a život jde dál, funguju i s jednou ledvinou, zatím bez problémů, ovšem s omezením! Poznamenalo? Nenávidím matku i otčíma!

reagovat 17.8.2007 15:17 - jeden kluk

Největší výprask? Vykloubené a domodrákované ruce,5 cm šití na hlavě, vyražené dva zuby a nesmějte se, natržený šourek. A to nepočítám jelita a modřiny.

Co jsem udělal tak špatného? Já nevím ale tatínkovi zabavili řidičák za to, že nadejchal a chtěl jim ujet a když se vrátil, našel mě tejden starou poznámku, že jsem řval na učitelku.

Tak vzal anténu z auta, řemen,a nějakej klacek a poučil mě o čem je život. Když máma protestovala, dostala taky, vydržela méně a dvě facky stačily aby zmlkla skoro navždy.

Co na to policie? Matka se vzpamatovala až ráno a šla to oznámit. Na policejní služebně jí řekli, že jestli byla doma až do rána, může se tam klidně i vrátit...

reagovat 17.8.2007 18:41 - Petr

Ja dostal jen jeden, ale velkej a myslim, ze mne poznamenal v dobrym.

Kdyz mne bylo 14, tak se moje ovdovela matka znovu vdala. Vzala si hodnyho muze, ktery mel taky syna, ale mne to hrozne stvalo, protoze jsem se jeste nesmiril se smrti meho otce. Byl jsem protivnej, zvlast na svyho nevlastniho bratra. Casto jsem mu delal neprijemnosti a matka a nevlastni otec se mne s pochopenim snazili zmenit, jenze dlouho se jim to nedarilo a ja byl na toho kluka fakt zlej. Jednou jsem ho dost zmlatil a to uz pretekl hrnec. Matka byla v laznich, nevlastni otec se vratil domu a vidi svyho syna jak buli. Kdyz se dovedel, co jsem mu udelal, tak se rozcilil, na chvilku odesel do loznice, vratil se s remenem v ruce, chytl mne za limec, ohnul pres gauc a kricel na mne, abych si stahl kalhoty. Byl jsem v soku, tak jsem to udelal, nacez otec dal ten remen nevlastnimu bratrovi, aby mne narezal on. Ten nechtel, tak mne zacal rezat otec, ale jak! Kdyz to skoncilo, tak jsem odbehl do svyho pokoje a tam jsem si oblecenej lehl na postel. Za nakej cas prisel otec, sedl si ke mne na postel rikal, ze ho mrzi co musel udelat a ze doufa, ze budeme mit dobre vztah. Pak jsem usnul a kdyz jsem se rano probudil, tak na svy posteli uz byl probuzenej muj nevlastni bratr. Hned mne pozdravil a bylo videt, ze je napnutej, jak se budu chovat. Dost rychle mne doslo, ze jsem byl blbec a ze mam vlastne dobryho otce i bratra a tak jsem se od ty doby zmenil k hodne lepsimu a dneska mame vsichni vybornej vztah. Normalne vyprasky nepodporuju, ale v mym pripade to fungovalo.

reagovat 17.8.2007 18:49 -

Andy ty se sereš taky všude.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.3.2018 12:01 - Alena

Ma tu nekdo zkusenosti s vychovou tvrdou a tresty? Mlade sub - domestic discipline a podobne? Jake? Poradi nekdo...? Dik

reagovat 19.3.2018 12:43 - Rene

Není proč se stydět,za...

to ano,ale i tak,je to matka,u cizé ženy bych se nestidel,ale u matky ano

reagovat 6.4.2018 19:53 - Lukáš

Poslední dobou mívá můj...

Pokud u výprasku brečí, tak ho to asi nemůže vzrušovat. Mě když bylo 14 let, tak mě vzrušil výprask od mé starší sestřenice, když jsem byl u nich v létě na prázdninách. Myslím že nás to tehdy vzrušovalo oba a ona využila příležitosti mého průšvihu. Dostal jsem tenkrát pořádných 12 ran přes trenky, přesto mě to z nějakého důvodu tehdy vzrušilo. Jinak ale SM neprovozuji.

reagovat 18.4.2018 10:38 - Janusz

Ano. Erekci má i když...

Když to víte, pak oba vzrušujete svého syna. To je tak trochu incest a to je trestný čin.

reagovat 26.4.2018 21:57 - otin

Pane Petře,kabely jsou...

co je nového paní Miroslavo?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *